Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez biotronic
    A dla piłkarza z Polski mieszkanie już nie jest potrzebne?
    piłkarz z Polski niekoniecznie musi mieć w kontrakcie zagwarantowane że klub mu zasponsoruje mieszkanie,

Komentarz

• no pewnie, przecież taki Matusiak mógłby np codziennie dojeżdżać na treningi z Łodzi
      "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Kilkanascie tysiecy ludzi dziennie (co prawda nie na treningi) to robi to i on by mogl.

Komentarz

• najlepiej na rowerze - dopiero by chłopak złapał wytrzymałosć
          "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Do Matusiaka nie jestem przekonany, skoro już teraz mówi, że wolałby wyjechać za granicę niż przejśc do Legii.

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
              Do Matusiaka nie jestem przekonany, skoro już teraz mówi, że wolałby wyjechać za granicę niż przejśc do Legii.
              Ja mysle ze kazdy pilkarz z naszej ligi woli wyjechac za granice niz do Legii. Nie jest zadna tajemnica ze transfer Legia/Wisla to bedzie opcja awaryjna jak sie nie uda. Mysle ze nie ma co mu odmawiac z tego powodu.

Komentarz

• Nie jestes przekonany? Jesli na przyklad ma szanse odejsc do klubu grajacego w Pucharze Uefa..Ma do 30stki gnic w tej slabej Orange lidze? Tam lepszy kontrakt, mozliwosc pokazania sie, wzrost u miejetnosci..Ma powiedziec ze marzy by kompletnie nieambitnie cale zycie grac w OE?
                Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Tak nie jestem przekonany. Wiem, że odeszły czasy gdzie zawodnicy wykazywali przywiązanie do barw klubowych, ale mimo wszystko.
                  Legia jako tylna furtka? No bez przesady...
                  Ale to tylko moje zdanie. Niewykluczone wcale, że grałby jednak bardzo dobrze...

Komentarz

• Zamieszczone przez pusty
                    Tak nie jestem przekonany. Wiem, że odeszły czasy gdzie zawodnicy wykazywali przywiązanie do barw klubowych, ale mimo wszystko.
                    Legia jako tylna furtka? No bez przesady...
                    Ale to tylko moje zdanie. Niewykluczone wcale, że grałby jednak bardzo dobrze...
                    Tylko, że Legia to na przestrzeni kilku ostatnich lat zespół, który regularnie kompromituje się w europejskich pucharach, a mistrzostwo Polski zdobywa raz na cztery lata. Jak się do tego popatrzy na wyczyny Wisły w grupie Pucharu UEFA, czy dokonania innych naszych pucharowiczów w tej edycji, to ja mu się nie dziwie, ze najpierw się rozglada za zespołem zagranicznym. Poczekamy zobaczymy.[/b]
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Legia zdobywa mistrzostwo raz na 4 lata,bo Wisła uprzedza Legie w kupnie najlepszych zawodnikow,a ci sciagani za duze pieniadze nie zawsze odpowiadaja jakoscia w stosunku do ceny za ktora zostali sprowadzeni

Komentarz

• Tyle ma zarobić Legia Warszawa za transfer Łukasza Fabiańskiego do francuskiego klubu. Oferta jest już w klubie. Wszystkie szczegóły transferu wydają się być uzgodnione.
                        "Nadszedł moment, w którym jestem gotowy do wyjazdu za granicę" - mówi bramkarz Legii.

Wprawdzie Polakiem interesowały się także kluby z Premiership, ale do transferu nie doszło: "Wolałbym grać w Anglii - mówi zawodnik - ale Francja to równie wielkie wyzwanie".
                        "Czuję się świetnie. Jestem wypoczęty i głodny gry - podkreśla Fabiański - najlepsze mecze i najważniejsze trofea dopiero przede mną".

Więcej w "Dzienniku".

kilka meczow posiedzial na lawie bo puszczal farfocle, i juz jest gotowy wyjezdzac za granice. Coz, pewnie sobie dobrze skalkulowal - za grzanie lawy we Francji z pewnoscia lepiej mu zaplaca

Komentarz

• Napastnik reprezentacji Polski jest bliski porozumienia z klubem z Łazienkowskiej. "Radek ma kilka ofert, ale to Legia przedstawiła najpoważniejszą propozycję transferu" – nie ukrywa prezes GKS-u Bełchatów Jerzy Ożóg. Prezes ujawnił, że w tej chwili etap negocjacji między klubami wygląda tak, że Bełchatów przedstawił swoje ostateczne oczekiwania finansowe i już tylko czeka na definitywną odpowiedź Legii. "Niczego nie musimy robić na siłę, tym bardziej postaram się zrobić wszystko, aby Radek został w Bełchatowie przynajmniej do końca sezonu" – mówi szef bełchatowskiego klubu. Zapraszamy do lektury wywiadu z Radosławem Matusiakiem, którego piłkarz udzielił Przeglądowi Sportowemu. za legialive.pl

nie wiem jak wy sądzicie, ale moim zdaniem nie będzie z niego pożytku

Komentarz

• Zamieszczone przez daimos
                            Tyle ma zarobić Legia Warszawa za transfer Łukasza Fabiańskiego do francuskiego klubu. Oferta jest już w klubie. Wszystkie szczegóły transferu wydają się być uzgodnione.
                            "Nadszedł moment, w którym jestem gotowy do wyjazdu za granicę" - mówi bramkarz Legii.

Wprawdzie Polakiem interesowały się także kluby z Premiership, ale do transferu nie doszło: "Wolałbym grać w Anglii - mówi zawodnik - ale Francja to równie wielkie wyzwanie".
                            "Czuję się świetnie. Jestem wypoczęty i głodny gry - podkreśla Fabiański - najlepsze mecze i najważniejsze trofea dopiero przede mną".

Więcej w "Dzienniku".
                            kilka meczow posiedzial na lawie bo puszczal farfocle, i juz jest gotowy wyjezdzac za granice. Coz, pewnie sobie dobrze skalkulowal - za grzanie lawy we Francji z pewnoscia lepiej mu zaplaca
                            Fiabiański coraz bardziej mnie irytuje, Nie mam wątpliwości, że sodówka mu uderza.
                            Poprzedni sezon miał jak z bajki. Z jakiegoś Pipidówka trafił do Legii, od razu wywalczył miejsce w składzie, zdobył mistrzostwo, był chwalony, pojechał na Mistrzostwa Świata - znaczy jest lepszy od Dudka. I teraz buńczuczne wypowiedzi - Jestem gotowy na wyjazd za granicę.
                            Denerwują mnie też już te jego L-ki przed, w trakcie i po meczach.
                            A niech spada. Jest okazja, żeby wziąć za niego trochę Euro, to droga wolna. Akurat z bramkarzami nigdy nie mieiśmy kłopotów.
                            Legia
                            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• (...)

Fabianski postepuje jak wiekszosc Polskch piłakrzy pokazac sie i jak najszybciej wyjechac ,w sumie trudno im sie dziwic tam moga zagrac 2-3 mecze i usiasc na ławce ale kasa zawsze bedzie sie zgadzała

Komentarz

• Właśnie wyczytałem, ze za Fabiana dają pobodno 2 mln euro. Jeśli to prawda to opylac go choćby i zaraz
                                "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

Pracuję...
                                X