Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• No a Bartek Karwan w Arce ...

przynajmniej za ''legialive -> liga + -> Stawowy''
    Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
      - Mam dość. Poszedłem do prezesa i powiedziałem mu, że chcę odejść zimą. Był zdziwiony. Myślał, że jest mi tu cudownie, a Troyes to klub marzeń. Tyle, że teraz trener nie ma dla mnie miejsca nawet na ławce rezerwowych - powiedział Marek Saganowski.
      - Pobyt w Troyes to chyba najgorszy okres w mojej karierze od czasu, gdy miałem wypadek motocyklowy w Polsce - twierdzi polski napastnik.

- Tu w ataku gra gość, który w stu trzydziestu meczach zdobył z dziesięć goli! To jakaś szopka - denerwuje się "Sagan", który uważa, że nie jest słabszy od tych zawodników, którzy grają w podstawowym składzie. - Nie ma podstaw, by odstawiać mnie na bocznicę - dodał.
      szkoda ze to fuct, ale byłoby zajebiście gdyby przyszedł do Legii w zime...
      Tiaa tylko ze francuzi wydali na niego 1,6 mln euro, wieć Sagan odejśc to sobie moze chcieć, ale nawet jak by się tam skonflitkowałze wszytskimi wokoło to cena za niego byłaby pewnie podobna do tej za jaką go kupili
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
        Zamieszczone przez kiubz
        - Mam dość. Poszedłem do prezesa i powiedziałem mu, że chcę odejść zimą. Był zdziwiony. Myślał, że jest mi tu cudownie, a Troyes to klub marzeń. Tyle, że teraz trener nie ma dla mnie miejsca nawet na ławce rezerwowych - powiedział Marek Saganowski.
        - Pobyt w Troyes to chyba najgorszy okres w mojej karierze od czasu, gdy miałem wypadek motocyklowy w Polsce - twierdzi polski napastnik.

- Tu w ataku gra gość, który w stu trzydziestu meczach zdobył z dziesięć goli! To jakaś szopka - denerwuje się "Sagan", który uważa, że nie jest słabszy od tych zawodników, którzy grają w podstawowym składzie. - Nie ma podstaw, by odstawiać mnie na bocznicę - dodał.
        Tiaa tylko ze francuzi wydali na niego 1,6 mln euro, wieć Sagan odejśc to sobie moze chcieć, ale nawet jak by się tam skonflitkowałze wszytskimi wokoło to cena za niego byłaby pewnie podobna do tej za jaką go kupili.
        Nie sądzę. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby żądać tyle za zawodnika, który na ławkę się nie łapie. Jest znacząca różnica pomiędzy tym co było jak przychodził do Troyes, a stanem obecnym. Wtedy był jednym z lepszych napastników ligi portugalskiej to i cena była odpowiednia, ale teraz nikt im tyle za niego nie zapłaci.
        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
          No a Bartek Karwan w Arce ...

przynajmniej za ''legialive -> liga + -> Stawowy''
          Karwan,Sokołowski II i Wróbel normalnie kolonia naszych skrzydłowych
          "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez Bart(L)sh
            Zamieszczone przez e(L)egion
            Zamieszczone przez kiubz

Tiaa tylko ze francuzi wydali na niego 1,6 mln euro, wieć Sagan odejśc to sobie moze chcieć, ale nawet jak by się tam skonflitkowałze wszytskimi wokoło to cena za niego byłaby pewnie podobna do tej za jaką go kupili.
            Nie sądzę. Nikt nie jest na tyle głupi, żeby żądać tyle za zawodnika, który na ławkę się nie łapie. Jest znacząca różnica pomiędzy tym co było jak przychodził do Troyes, a stanem obecnym. Wtedy był jednym z lepszych napastników ligi portugalskiej to i cena była odpowiednia, ale teraz nikt im tyle za niego nie zapłaci.
            Nawet połowa tej sumy byłaby dla nas moim zdaniem, nie do przyjecia a trudno uwierzyć, ze za tyle chcieli by go opylić. Dlatego moim zdaniem Sagan u nas to science - fiction, przynajmniej w najbliższym czasie

Komentarz

• Saganowski w Legii jest mało prawdopodoby, ale można spróbować go wyprożyczyć.
              Jeżeli Troyes go nie chce, to łatwiej go sprzeda po występach w Legii, niż po siedzeniu na trybunach we Francji.

Jednak sądze, że Francuzi go trzymają na wypadek kontuzji innych napastników, bądź ich wyjazdu na puchar narodów Afryki.

Komentarz

• na www.90minut.pl są ciekawe przymiarki.
                Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• trochę tego jest :O

Przychodzą: Piotr Ćwielong (N - Ruch Chorzów), Attila Dragóner (O - Ferencvárosi TC), Łukasz Garguła (P - GKS Bełchatów), Piotr Giza (P - Cracovia), Bartłomiej Grzelak (N - Widzew Łódź), Wojciech Łobodziński (P - Zagłębie Lubin), Radosław Matusiak (N - GKS Bełchatów), Piotr Melchinkiewicz (N - MKS Mława), Sławomir Sieja (P - MKS Mława), Paweł Sobolewski (P - Jagiellonia Białystok), Łukasz Sosin (N - Apóllon FC), Dominik Lemanek (MKS Mława), Phillip Mulryne (brak klubu), Rade Novković (FK Rad (Belgrad))

90minut jak Fakt
                  "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• zastanawia mnie ten dragoner /?/?/

Komentarz

• Prasa w sumie o wszystkich pisała (głównie - nomen omen - Fakt )
                      Dragoner jest już chyba niemłody i wątpię czy Legia jest poważnie nim zainteresowana
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================
                      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• a jakiej narodowości on jest??

Komentarz

• On jest chyba Węgrem, ale nie jestem pewien

Komentarz

• Łobodziński podpisał kontrakt nowy z Zagłębiem więc pewnie teraz ciężko go będzie wyjąć (chyba że ustawili nową kwotę odstępnego, ale wątpie)

http://sport.gazeta.pl/pilka/1,65050,3712951.html

szkoda...

Komentarz

• A może udałoby się wyciągnąć Micańskiego ? Utalentowany, młody...

Komentarz

Pracuję...
                              X