Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sam w widziałeś co pokazali testowani obcokrajowcy ???
    po tym wszystkim nasuwa mi się wniosek ze nie liczy się ilość a jakość
    Ci obcokrajowcy powinni pasować do naszej mentalności

pozwolicie ze zacytuje Piekarskiego : Pięciu Brazylijczyków To samobójstwo!!!
    Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• "Pieniądze to nie wszystko, to tylko premia za dobre myślenie"

znany zawodnik narazie nie przyjedzie z tych powodów

1. Nie jesteśmy na tyle znani(nie mamy europejskiego respectu)
      2. Nie gramy w europejskich pucharach co świadczy że jesteśmy zadupiem.
      3. Premie zawodnikom zabralii, co się wiąże z drugim punktem, bo nie gramy w europejskich pucharach i nawet PP juz tez nie.
      4. Mamy lekko chu.owy stadion jak na Europejskie standardy.
      5. Niemamy Gwiazd, co utrudnia drogę tej nastepnej. jak by już ktoś znany grał to by następnemu było ławiej znalezc drogę.

A wiec że kasa jest to nie jedyny powód że grajków możemy naściągać.

EDIT:
      Matusiak bliski odejścia z BOT GKS

Reprezentacyjny napastnik Radosław Matusiak jest bliski odejścia z BOT GKS. Do klubu z Bełchatowa wpłynęły dwie propozycje zakupu tego piłkarza - dowiedziała się nieoficjalnie PAP ze źródeł zbliżonych do klubu.

Matusiaka chętnie widziałyby u siebie dwa czołowe polskie kluby: Wisła i Legia. Oferty z Krakowa i Warszawy wpłynęły już do siedziby BOT GKS.

Napastnik ma podpisany kontrakt z BOT GKS do 2008 r., ale istnieje też zapis, że może on opuścić Bełchatów w każdej chwili, jeśli znajdzie się klub, który wyłoży 250 tys. euro.
      tyly kosztuje cena wykupienia czy cena jego...

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)opezinho
        Gdyby Komisja nie rozwiązała Nędzy kontraktu z winy klubu, to moim zdaniem dobrym pomysłem byłaby wymiana Włodarczyka na Matusiaka... Chociaż czy BOT zgodziłby się na taką opcje, raczej tylko z dopłatą....
        :O
        co ty piłeś kolego

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
          rozwiń to zdanie

Komentarz

• dzisiejszy Przekręt pisze, że Fabiański nie gra także dlatego, że Legia jest już jakoby wstępnie dogadana co do transferu do Watford zimą, za 1, 5 mln funtów, i chce ogrywać już Muchę. Oczywiśice jak zwykle trzeba traktowaćte doniesienia z ostrożnością
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• co prawda wiarygodnosc PS wzrosla ostanimi czasy ale cos nie chce mi sie w to wierzyc. A juz napewno nie w to ze przez to siedzi na lawie tu decydowalo raczej to ze fakt ze Fabian od dluzszego czasu nie potrafil wybronic nic trudniejszego. Nic tez wielkiego nie zawalil ale roznica z wiosna jest kolosalna.

Komentarz

• 1,5 mln funtow to 2.2 mln euro. Czyli starczyloby na np. 4 Juniorow.
                Jako ze Legii brakuje (z prawdziwego zdarzenia) srodkowego obroncy, defensywnego pomocnika, napastnika i lewego gracza/y (gdyz nie wiadomo czy Edson i Roger zostana).
                Sprzedac Fabiana, uzupelnic braki i jadymy.

Komentarz

• Fabianskiemu krzyz na droge. Nie bede po nim plakal, akurat o bramkarzy w Legii martwic sie nie musimy.

Komentarz

• Za tyle kasy można spokojnie jakiegoś snajperka kupić.

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
                      Zamieszczone przez białoczerwony
                      rozwiń to zdanie
                      No bo popatrz kolego jak sparzyła się Wisła płock na Serbach myśleli iż mają grupę dobrych bałkańskich piłkarzy a z czasem okazało się iż tworzą oni enklawę najlepiej czują się w własnym towarzystwie trudno do nich dotrzeć w naszej lidze jest nadmiar obcokrajówców tak naprawdę niczego do niej nie wznoszących a co więcej z nimi problemów dyscyplinarnej natury Jak Legii był tylko Roger i Edson było dobrze to w dużej mierze dzięki nim Legia miała Mistrza .Ale jak mówi Piekario pięciu Samobójstwo do czego dąrzę otuż w naszej ligowej piłce funkcjonują klany których funkcjonowanie wymyka się z pod kontroli nawet sam Domoszyńki stwierdzi iż Serbowie rządzą w Płocku ale przykład Legii i Wisły to jeszcze nic popatrz na Pogoń Szczecin Więc sprowadzać takich którzy pasują do Polskiej mentalności Słowacy i Czesi są nam blizsi niz Afrykanie czy zawodnicy z Amerki południowej. Ott takie jest moje zdanie
                      Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
                        rozwiń to zdanie
                        No np Elton pasuje do naszej mentalności znakomicie

Komentarz

Zamieszczone przez Paluch
                          rozwiń to zdanie
                          No bo popatrz kolego jak sparzyła się Wisła płock na Serbach myśleli iż mają grupę dobrych bałkańskich piłkarzy a z czasem okazało się iż tworzą oni enklawę najlepiej czują się w własnym towarzystwie trudno do nich dotrzeć w naszej lidze jest nadmiar obcokrajówców tak naprawdę niczego do niej nie wznoszących a co więcej z nimi problemów dyscyplinarnej natury Jak Legii był tylko Roger i Edson było dobrze to w dużej mierze dzięki nim Legia miała Mistrza .Ale jak mówi Piekario pięciu Samobójstwo do czego dąrzę otuż w naszej ligowej piłce funkcjonują klany których funkcjonowanie wymyka się z pod kontroli nawet sam Domoszyńki stwierdzi iż Serbowie rządzą w Płocku ale przykład Legii i Wisły to jeszcze nic popatrz na Pogoń Szczecin Więc sprowadzać takich którzy pasują do Polskiej mentalności Słowacy i Czesi są nam blizsi niz Afrykanie czy zawodnicy z Amerki południowej. Ott takie jest moje zdanie

piłeś? ... nie pisz!

oni nie mają pasować do naszej mentalności tylko grać! **** z tym skąd są

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                            rozwiń to zdanie
                            piłeś? ... nie pisz!

oni nie mają pasować do naszej mentalności tylko grać! **** z tym skąd są
                            To chyba powinien zapisać się do AA, bo tak cały czas pisze
                            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

rozwiń to zdanie
                              \

oj według mnie troche ie zapedzasz kolego. zobacz jak wyglada sytuacja w klubach włoskich czy hiszpanskich... tam graja prawie sami obcokrajowcy jesli chodzi o wiadące kluby. pozwole sobie dac przykład takiego Realu. Jesli pilkarz zamyka sie w gronie swoich rodakow albo cos mu sie nie podoba to powinien spierdalac bo on tu przyszedł grac jak juz ktos wczesniej napisał. Wg mnie nie mowisz dobrze i nie zgadzam sie zupełnie z twoim zdaniem ale nie mam zamiaru cie bron boze przekonywac bo kazdy ma swoje poglady na rozne tematy. Wg mnie mentalnosci polskiej sie zaden "obcy" nie nauczy(no moze poza Eltonem

Komentarz

• - Mam dość. Poszedłem do prezesa i powiedziałem mu, że chcę odejść zimą. Był zdziwiony. Myślał, że jest mi tu cudownie, a Troyes to klub marzeń. Tyle, że teraz trener nie ma dla mnie miejsca nawet na ławce rezerwowych - powiedział Marek Saganowski.
                                - Pobyt w Troyes to chyba najgorszy okres w mojej karierze od czasu, gdy miałem wypadek motocyklowy w Polsce - twierdzi polski napastnik.

- Tu w ataku gra gość, który w stu trzydziestu meczach zdobył z dziesięć goli! To jakaś szopka - denerwuje się "Sagan", który uważa, że nie jest słabszy od tych zawodników, którzy grają w podstawowym składzie. - Nie ma podstaw, by odstawiać mnie na bocznicę - dodał.
                                szkoda ze to fuct, ale byłoby zajebiście gdyby przyszedł do Legii w zime...

Komentarz

Pracuję...
                                X