Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez białoczerwony
    Ja bym się temu Serbowi także przyjrzał grał w Cervenie a to jest dobry klub
    co do Garguły jego Menago jest Pan Osuch ale cena 300 eurasów nie jest dużo
    pozatem ani on ani Matusiak nie przedłużyli umów z GKS.
    opcykany jesteś, jakby nie przedłużyli w wakacje to pewnie ich by w Bełchatowie aktualnie nie było

Wątpie, że Guła przejdzie do Wisły. Miał ku temu okazje w wakacje a z niej zrezygnował. Teraz myślę, że raczej obierze kierunek zachód. No ale zobaczymy

A Matusiak może sobie odejść, za bardzo w piórka obrósł.

Co do Włodarczyka, mam nadzieje, że to plotki. Nie chcę go widzieć w koszulce GKS-u.

Komentarz

• dołączę się na ten jeden post do fali trenersko-scoutingowych pseudo-wyjadaczy...

widziałem wszystkie mecze GKS od meczu z Legią w klubie kibica... moje przemyślenia co do Garguły są takie, że owszem, jest to utalentowany rozgrywający, całkiem sobie radzi też na lewym skrzydłem, jest powiedzmy obunożny, ale generalnie rzecz ujmując nie widzę go w Legii - nie jest człowiek potrafiący w pełni narzucić drużynie swój styl gry, w Bełchatowie przy powiedzmy sobie prawdę średniakach ligowych jest "dyrygentem" itd., ale boję się że w Legii bedzie tylko zwykłym szaraczkiem przy Rogerze, Rado, a nawet Burym...
      Matusiak natomiast jest "lalą-pięknisiem",który owszem ma technikę i nieźle gra ciałem, ale nie lubię go za osobowość (trochę się nasłuchałem na jego temat od znajomego kibica ŁKSu... ), a dodając brak skuteczności i manierę holowania piłki nie widzę go specjalnie w naszej drużynie...

co do testowanych nie wypowiadam się, chętnie bym się wybrał na jutrzejszy sparing. Raffi, jest jakakolwiek szansa że zostaną wpuszczeni kibice?

natomiast co do pana Jóźwiaka, to absolutnie nie podoba mi się sposób, w jaki prowadzi scouting... ma kilka zaufanych osób (m.in. podsyłający swoich wychowanków z Igloopolu Pisz), którzy pracują w kilku województwach i się do tego ogranicza nie patrząc, co się dzieje w innych.
      dla przykładu nie rozumiem totalnego braku zainteresowania chłopakami z Tomasovii, którzy byli na 3 miejscu mistrzostw Polski juniorów.. blisko z Warszawy, wielkim problemem nie byłoby przypatrzenie się obrońcy Myszkowskiemu, pomocnikom Chwale, napastnikowi Wawrycy + jeszcze jednemu którego nazwiska nie pamietam (jakoś Caćko czy cuś ). napastnika Gozdka i pomocnika Rackiewicza kupiła Łęczna, podobno elegancko spisują się w rezerwach (lider IV ligi). łatwiej napewno sprowadzić 3 chłopaków z Białegostoku...
      tak samo nie rozumiem, dlaczego w koncu nie trafił do rezerw Oziewicz, który ponoć był dogadany,dlaczego nie ma zainteresowania Piesiem z Amiki (a wcześniej chyba z Garwolina...) sprowadzając chłopaków wychowanych blisko Warszawy (i najprawdopodobniej kibiców Legii) łatwiej byłoby zbudować atmosferę i potem wprowadzać ich do I drużyny stopniowo...
      czy Lewandowski, grający regularnie w liderze III ligi Zniczu został sprzedany czy wypożyczony?

tyle na szybko
      pzdr
      "Stare nadużycia są mniej szkodliwe niż fanatyzm reform" Jan Fedorowicz
      "Są otrzaskani w procedurach, znają swoje prawa. Nie uda się ich łatwo przestraszyć" - mówi jeden z policjantów.

Komentarz

• Jak Gołoś szedł do Wisły to też były wielkie ohy i ahy...
        bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
          Cheikh Ameth Tidiane Samb - tak mogą wyglądać jego pełne dane, ale głowy nie daję
          I słusznie, bo drugi człon poprawnie brzmi Ahmed - PAP-owi widać nie chciało się długo szukać i tylko nieudolnie weryfikowali informacje z LCP. Tradycja...

Swoją drogą zastanawiam się, czy to przypadkiem nie jakiś brat tego koszykarza, co do NBA startował. Chyba, że tam co drugi drągal się tak samo nazywa
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Lewandowski poszdł raus całkiem
            co do testowanych nie wypowiadam się, chętnie bym się wybrał na jutrzejszy sparing. Raffi, jest jakakolwiek szansa że zostaną wpuszczeni kibice?
            Zapewne "gra treningowa", czyli zamknięta dla publiczności....

.... ale jak widzów nie będzie ogromnie dużo, to może wpuszczą ,...
            Normalnie będą na pewno wpuszczani ludzie pragnący wyrobić sobie kartę kibica. Może akurat tego dnia będzie duża kolejka
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• A co stało się z poprzednio testowanym defensywnym pomocnikiem bodajże z Irlandii, tym który ocierał się swojego czasu o Man Utd
              ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• Wrócił do domu. Możliwe, że przyjedzie w listopadzie na kolejne testy.

Komentarz

• czy będzie relacja LIVE z tego sparingu? Bo dobrze poczytać sobie.

Komentarz

• patrząc na kontraty Brazylijczyków to do Legii mogli trafić naprawdę dobrzy piłkarze
                    np Jowow z Lewskiego Sofia czy Wanchope to nie żart patrząc na kasę jaką zdzierają Brazylijczycy Legię byłoby stać na to i dobrze ze dają sobie z nini spokój penetrując Serbski i Senegalski rynek jak zostanie dwóch Brazyliano będzie dobrze . Najbardziej znanym z tej trójki jest Serb Stancić grając w Hajduku Kula strzelił w tej edycji pucharów piękną bramkę niewstety Hajduk odpadł

w Niedługim czasie na testy przyjedzie kolejna grupa gracz być może wśród będzie Rade Nowković 26 serbski obrońca tej sodliny i szybki zawodnik gra w Rad Belgrad
                    Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                      czy będzie relacja LIVE z tego sparingu? Bo dobrze poczytać sobie.
                      będzie zapewne na 99,9%
                      podpis cyfrowy <--------
                      ================

Komentarz

• Wkrótce na testy w klubie z Łazienkowskiej mają trafić kolejni gracze. - Może jednym z nich będzie Serb Rade Novković z Rad Belgrad - ujawnia pilotujący ewentualny transfer Jarosław Kołakowski. Novković ma 26 lat i latem był na testach w Hercie Berlin. - To solidny, szybki obrońca - zapewnia Kołakowski.

Novković ma 26 lat i latem był na testach w Hercie Berlin... to musi byc wymiatacz

a czy przypadkiem pan Kołakowski to nie jest ten pan odpowiedzialny za obecny wszystkomający skład Górnika Łęczna

Komentarz

• A ja mówie ze gdy popatrzeć na kontrakty Brazylijczyków to stać by było Legię na niezłych zawodników

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                            Wkrótce na testy w klubie z Łazienkowskiej mają trafić kolejni gracze. - Może jednym z nich będzie Serb Rade Novković z Rad Belgrad - ujawnia pilotujący ewentualny transfer Jarosław Kołakowski. Novković ma 26 lat i latem był na testach w Hercie Berlin. - To solidny, szybki obrońca - zapewnia Kołakowski.

Novković ma 26 lat i latem był na testach w Hercie Berlin... to musi byc wymiatacz

a czy przypadkiem pan Kołakowski to nie jest ten pan odpowiedzialny za obecny wszystkomający skład Górnika Łęczna
                            i do niedawna Polonii Warszawa
                            podpis cyfrowy <--------
                            ================

Komentarz

• Zamieszczone przez Peace
                              Zamieszczone przez białoczerwony
                              Ja bym się temu Serbowi także przyjrzał grał w Cervenie a to jest dobry klub
                              co do Garguły jego Menago jest Pan Osuch ale cena 300 eurasów nie jest dużo
                              pozatem ani on ani Matusiak nie przedłużyli umów z GKS.
                              opcykany jesteś, jakby nie przedłużyli w wakacje to pewnie ich by w Bełchatowie aktualnie nie było

Wątpie, że Guła przejdzie do Wisły. Miał ku temu okazje w wakacje a z niej zrezygnował. Teraz myślę, że raczej obierze kierunek zachód. No ale zobaczymy

A Matusiak może sobie odejść, za bardzo w piórka obrósł.

Co do Włodarczyka, mam nadzieje, że to plotki. Nie chcę go widzieć w koszulce GKS-u.
                              Niechodzi mi o to ze w Wakacje tylko teraz nie przedłużą
                              Zobaczycie jak Matusiak pójdzie to tego słabego Herculesa Alicante słuch o nim zaginie Czy On tak słabo się ceni ??? powien przynajmiej iść do zespołu który walczy o awans do Premiera Division a nie takiego co plącze się w ogonie.

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
                                patrząc na kontraty Brazylijczyków to do Legii mogli trafić naprawdę dobrzy piłkarze
                                np Jowow z Lewskiego Sofia czy Wanchope to nie żart patrząc na kasę jaką zdzierają Brazylijczycy Legię byłoby stać na to i dobrze ze dają sobie z nini spokój penetrując Serbski i Senegalski rynek jak zostanie dwóch Brazyliano będzie dobrze . Najbardziej znanym z tej trójki jest Serb Stancić grając w Hajduku Kula strzelił w tej edycji pucharów piękną bramkę niewstety Hajduk odpadł

w Niedługim czasie na testy przyjedzie kolejna grupa gracz być może wśród będzie Rade Nowković 26 serbski obrońca tej sodliny i szybki zawodnik gra w Rad Belgrad
                                Weź się ogarnij z deka, bo już mnie wnerwiasz. Kupujesz z rańca Przegląd Sportowy, czytasz co tam piszą o Legii i wrzucasz prawie słowo w słowo to co tam wyczytasz jako własną opinię.
                                Akurat dzisiaj kupiłam PS-a.
                                Miałeś pecha.
                                To co napisałeś, to słowa Kołakowskiego.
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X