Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Na Zachodzie jak kupują zawodnika to oglądają go trzy ,cztery razy czy pasuje do harakteru ,stylu danej drużyny a u Nas biorą kogo popadnie.
    Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Legia interesuje się tym i tamtym, jaśkiem ptaszkiem i innym ziomem, defakto nikt z pierwszej ligi nie przyjdzie bo każdy po cichu chce na zachód. Można jeszcze z drugiej ligi coś tam wybrać jak coś zostało. czekam do zimy i zobaczymy wtedy jak nasza ekipa ronaldo odejdzie to kto przyjdzie, nowe importy, ktoś kogo jusz znamy, czy jakś nowa twarz niszej ligii.

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
        Messi nie jest Brazylijczykiem.

Chodziło mi o to, że jest gwiazdą- tak jak u nas Edson i Roger.

I jak słusznie ktoś zauważył. Ile bramek razy łącznie strzelali i asystowali Polacy oraz Brazylijczycy w tym sezonie? Ooo, no jak to? Prowadzą Brazylijczycy? A przecież słabi są i niepotrzebni!

A i do Ciebie Nazgul- Edmilson wczoraj też nie zachwycił.
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
          Nie rozumię tego po co powielać błędy polskich klubów ściągają Brazylijczyków ,którzy wcześniej zagrali w dwóch ,trzech klubach europejskich np w Portugali i nie mieli tam nawet miejsca w składzie??? rynek peruwański czy Honduraski nie jest wprawdzie tak popularny jak Brazylijski a więc myślę iz nie jest dostatecznie penetrowany przez skautów z Zachodnich klubów dlatego łatwiej byłoby tam wyłowić jakąś perełkę
          powino zależyć nam na zawodnikach którzy grają cały czas a nie byli w Europie oni mają tu przyjechać po raz pierwszy Wtedy mają wielką chęć pokazania się z jak najlepszej strony. cytat ze Smudy
          No jak dla mnie jakiekolwiek bezpośrednie zainteresowanie rynkiem z Ameryki Południowej czy Afryki to zwykła strata czasu. Nie musze chyba pisać jak te tereny są przeczesane, a nawet jeśli się gdzieś skauci nie zapuszczają to wiadomo że siec kontaktów (bardziej lub mniej nieformalnych) istnieje, a taki trener z małej mieściny nawet jak ma jakiś talent to woli przecież cynk sprzedać lepszym klubom niż tym z naszej ligi. U nas max co klub może dać to ok.1 mln E (z tym że np.my w tej chwili nie 'możemy' dać nic), na zachodzie wiadomo ile, i nawet jeśli nie są to kluby z pierwszej ligi europejskiej to i tak np.wiecznie zawodzące Athletico Madryt może spoko rzucić 20 mln E. Już lepiej się skupić na tych co przyjechali do Europy, ale zawodzą i bytują np. w rezerwach Espanyolu czy Interu. A sam Piekarski to wyjątek, nie sądze żeby on tam sam wypatrzył Edsona i Rogera (może się mylę nie wiem), tylko pewnie dostał cynk że jest ktoś ciekawy za małą kwote i że może on jest zainteresowany. A Peru czy Honduras oni tam w ogóle mają jakichś dobrych graczy, ja np. nie znam

edit: spoko crolick znam, ale nie chodzi mi o pojedyncze jednostki, bo takie to są nawet u nas

Komentarz

• A Peru czy Honduras oni tam w ogóle mają jakichś dobrych graczy, ja np. nie znam

A Pizarro mówi Ci coś?! Albo Quinteros :P

Komentarz

• W PERu jesszcze mają dobrego bramkarza .gra w reprezentacji

Ale nie oto mi chodzi stamtąd może sprowadzić naprawdę dobrych graczy
              i tańszych niż Brazylijczycy jednak powiem wprost marzy mi się aby Legia miała swój harakter styl gry ,dobre zarządanie i świetnie zorganizowaną siatkę skautowską słowem profesjonalizmna każdym calu w drużynie powinni grać ludzi którzy w każdym meczu dają sto procent z siebie powinni przychodzić tacy który stylem gry i harakterem pasują do tej drużyny wolałbym mieć drużynę bez gwiazd ale zgrany kolektyw niz zgraję rozkrapryszonych gwiazdek dla których ważna jest tylko kasa
              potrzebna lidera który by poderwał pociągnął za takie warto dać więcej
              go Legii powinni trafiać tacy którzy pasują stylem i harakterem gry bo to specyficzny klub taki zawodnik może błyszczeć w lidze a jak trafi na łazienkowską zgubi formę
              Czy taki B Grzelak pasuje do tego zespołu harakterem i stylem gry czy wzniesie coś nowego???. A słyszałem iz ponoć Legia szuka zagraniczne szkoleniowca A ofertę przysłał nawet były trener Nigerii .Co o tym sądzi Afrykańczyk prowadzący Legię ???
              Trudno to sobie wyobrazić skoro mówie już o rezerwowych Espanyolu Czy Interu
              Przypomnę pewną historię swego czasu Marek Kożmiński sprowadzał do Górnika Zabrze piłkarzy z rezerw włoskich klubów między inymi jakiegoś Serba który grały w Breści i Bługara Dymitra Makariewa ktoś go kojarzy i co obaj gówno w naszej lidze pokazali nawet w tak słabym zespole .
              Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

W PERu jesszcze mają dobrego bramkarza .gra w reprezentacji

Ale nie oto mi chodzi stamtąd może sprowadzić naprawdę dobrych graczy
                i tańszych niż Brazylijczycy jednak powiem wprost marzy mi się aby Legia miała swój harakter styl gry ,dobre zarządanie i świetnie zorganizowaną siatkę skautowską słowem profesjonalizmna każdym calu w drużynie powinni grać ludzi którzy w każdym meczu dają sto procent z siebie powinni przychodzić tacy który stylem gry i harakterem pasują do tej drużyny wolałbym mieć drużynę bez gwiazd ale zgrany kolektyw niz zgraję rozkrapryszonych gwiazdek dla których ważna jest tylko kasa
                potrzebna lidera który by poderwał pociągnął za takie warto dać więcej
                go Legii powinni trafiać tacy którzy pasują stylem i harakterem gry bo to specyficzny klub taki zawodnik może błyszczeć w lidze a jak trafi na łazienkowską zgubi formę
                Czy taki B Grzelak pasuje do tego zespołu harakterem i stylem gry czy wzniesie coś nowego???. A słyszałem iz ponoć Legia szuka zagraniczne szkoleniowca A ofertę przysłał nawet były trener Nigerii .Co o tym sądzi Afrykańczyk prowadzący Legię ???
                Trudno to sobie wyobrazić skoro mówie już o rezerwowych Espanyolu Czy Interu
                Przypomnę pewną historię swego czasu Marek Kożmiński sprowadzał do Górnika Zabrze piłkarzy z rezerw włoskich klubów między inymi jakiegoś Serba który grały w Breści i Bługara Dymitra Makariewa ktoś go kojarzy i co obaj gówno w naszej lidze pokazali nawet w tak słabym zespole .

A cóż to takiego ten "harakter"????? Jakieś nowe słowo? :O
                https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Wyjaśnijmy z Grzelakiem.
                  Studiuje w Łodzi, i mieszkam na tym samym osiedlu co grzelak, wczoraj spotkałem go bo trzymam auto na tym samym parkingu co on. Zapytałem odrazu "idziesz do Legii" a on "nikt do mnie nie dzwonił, ale wole iść na zachód".
                  To typowy zarobkiewicz... euro mu pachnie nawet na ławce rezerwowych....

Komentarz

• Zamieszczone przez SIE-EMAN-NKO
                    Wyjaśnijmy z Grzelakiem.
                    Studiuje w Łodzi, i mieszkam na tym samym osiedlu co grzelak, wczoraj spotkałem go bo trzymam auto na tym samym parkingu co on. Zapytałem odrazu "idziesz do Legii" a on "nikt do mnie nie dzwonił, ale wole iść na zachód".
                    Kasa też, ale moim zdaniem nie tylko to. Legia to już nie jest ta sama Legia co kiedyś. W ostatnich latach regularnie kompromitujemy się na arenie miedzynarodwej, a mistrzowstwo Polski zdobywamy raz od wielkiego dzwonu. Gdybyśmy byli czyms takim w polskiej lidze jak np. Szachtar na Ukrainie lub Steua w Rumunii( abstarhujac od wyników jakie osiagają te kluby w obencen edycji LM), to myśle, ze większośc polskich piłkarzy chciała by u nas grać. To są w tamtych krajach uznane marki, które grają regularnie w europejskich pucharach i przynajmniej w tym Pucharze UEFA osiagają jakieś sukcesy. A my ostatnio nic poza niezłymi jak na polskie warunki zarobkami i dobrymi kibicami nie mozemy takim graczom zaoferować. To i się nie dziwie, ze taki Grzelak, Matusiak, czy Jeleń najpierw poatrzą na oferty zagraniczne, a na ofertę z Legii dopiero jak im wyjazd za granice "nawali"
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

W PERu jesszcze mają dobrego bramkarza .gra w reprezentacji
                      No chyba ktoś na bramce w reprezentacji stać musi

Zamieszczone przez e(L)egion
                      Zamieszczone przez SIE-EMAN-NKO
                      Wyjaśnijmy z Grzelakiem.
                      Kasa też, ale moim zdaniem nie tylko to. Legia to już nie jest ta sama Legia co kiedyś. W ostatnich latach regularnie kompromitujemy się na arenie miedzynarodwej, a mistrzowstwo Polski zdobywamy raz od wielkiego dzwonu. Gdybyśmy byli czyms takim w polskiej lidze jak np. Szachtar na Ukrainie lub Steua w Rumunii( abstarhujac od wyników jakie osiagają te kluby w obencen edycji LM), to myśle, ze większośc polskich piłkarzy chciała by u nas grać. To są w tamtych krajach uznane marki, które grają regularnie w europejskich pucharach i przynajmniej w tym Pucharze UEFA osiagają jakieś sukcesy. A my ostatnio nic poza niezłymi jak na polskie warunki zarobkami i dobrymi kibicami nie mozemy takim graczom zaoferować. To i się nie dziwie, ze taki Grzelak, Matusiak, czy Jeleń najpierw poatrzą na oferty zagraniczne, a na ofertę z Legii dopiero jak im wyjazd za granice "nawali"
                      A czy zdobywaliśmy kiedyś mistrzostwa z większą częstotliwością? Licząc tak jak teraz, czyli co 4 lata to w ciągu 90 lat mielibyśmy coś około 20 mistrzostw.

Prawda, że w pucharach za wiele w ostatnich latach nie osiągamy, ale u nas w kraju Legia to nadal jest klub, na mecz z którym mobilizują się wszyscy piłkarze. Mogą przegrać następny mecz 0-5, ale na Legię się spinają.
                      "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Mobilizują się, ale jak trzeba by do na sprzyjśc to czmychają za granicę i tyle. DObry przykład Grzelaka. Nic w sumie nie osiagnął ale zamiast do nas, woli iśc za granice. Kasa kasą, ale jakby Legia miała coś wiecej do zaoferowania niż kibice(co dla wielu piłkarzy nie ma wielkiego znaczenia), to pewnie by się dwa razy zastanowił nad nami, a jakims średniakiem w Niemczech czy drugoligowcem z Anglii.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
                          DObry przykład Grzelaka. Nic w sumie nie osiagnął ale zamiast do nas, woli iśc za granice.
                          A skąd wiesz?
                          Bo Siemanko Ci napisał, że Grzelak tak mu powiedział?
                          A może poprostu idąc po furę na parking spotkał jakiegoś namolnego typa i wolał rzucić jakikolwiek tekst zamiast "odpierdol się"...

Ogarnijcie się troszkę bo bełtać się chce jak się wchodzi do tego tematu. *****, tylu domysłów, pomysłów i sensacji to nawet w Fakcie nie znajdę

To jest temat TRANSFERY, a nie ***** "skąd najlepiej sprowadzać towar", "ciotka koleżanki mojej koleżanki mieszka tam gdzie Baltazar Gąbka i powiedział jej, że on to tylko na zachód" i inne "blablablabla"

Only You

Komentarz

• nareszcie!
                            Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                              Zamieszczone przez e(L)egion
                              DObry przykład Grzelaka. Nic w sumie nie osiagnął ale zamiast do nas, woli iśc za granice.
                              A skąd wiesz?
                              Bo Siemanko Ci napisał, że Grzelak tak mu powiedział?
                              A może poprostu idąc po furę na parking spotkał jakiegoś namolnego typa i wolał rzucić jakikolwiek tekst zamiast "odpierdol się"...

Ogarnijcie się troszkę bo bełtać się chce jak się wchodzi do tego tematu. *****, tylu domysłów, pomysłów i sensacji to nawet w Fakcie nie znajdę

To jest temat TRANSFERY, a nie ***** "skąd najlepiej sprowadzać towar", "ciotka koleżanki mojej koleżanki mieszka tam gdzie Baltazar Gąbka i powiedział jej, że on to tylko na zachód" i inne "blablablabla"

Co ty masz kolo za problem. Napisalem to co mi powiedzial w krotkiej rozmowie, a ty juz sie spinasz. A spotkanie kogos przypadkiem to chyba nie namolnoćś.
                              Co mialem napisac że chce isc do Legii, jak powiedział zupełnie coś innego.
                              Pozdrawiam i wyluzuj bo dziś sobota po co ciśnienia od rana..........

Komentarz

• Zamieszczone przez SIE-EMAN-NKO
                                Co ty masz kolo za problem.

Zamieszczone przez SIE-EMAN-NKO
                                Napisalem to co mi powiedzial w krotkiej rozmowie, a ty juz sie spinasz. A spotkanie kogos przypadkiem to chyba nie namolnoćś.
                                Co mialem napisac że chce isc do Legii, jak powiedział zupełnie coś innego.
                                Pozdrawiam i wyluzuj bo dziś sobota po co ciśnienia od rana..........
                                Bo każdy zdrowo myślący piłkarz Widzewa mieszkający na "widzewskim" osiedlu odpowie jakiemuś nieznajomemu typowi, że idzie do Legii...
                                bez podpisu

Komentarz

Pracuję...
                                X