Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• no i po przejsciowych problemach z defensywa, wyszlo na to ze jest to nasza najsilniejsza formacja.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol
      no i po przejsciowych problemach z defensywa, wyszlo na to ze jest to nasza najsilniejsza formacja.
      Ale za to nie tak przyszlościowa jak było zakladane - Rzeźniczak nie gra...

Zamieszczone przez Sokol
      http://pilka.interia.pl/liga/1/news?inf=682641
      Uuuu, Grajewski jest jego managerem... Nie wchodziłbym w ten deal...
      From flood into the fire
      One thousand voices sing
      We're in this together
      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
        hehe..
        W obwodzie pozostaja jeszcze artysci.. .

ty se artystami mordeczki nie wycieraj

Oli!

co?

*Jaco napisze co
        Czas kończyć z baranami na forumce

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
          Zamieszczone przez Adrian
          Ps. Dziwnie sie dowiedziec ze Roslon jest ulubiencem trybun Chyba ze w Kozienicach(bez obrazy dla mieszkancow K.).
          A ja myślę, że jeszcze wszyscy się zdziwimy.
          Sama jeździłam po Rosłoniu jak po burej suce, ale odkąd Wdowiec ustawił go na środku obrony to gość gra rewelacyjnie i może tam zostać na długie lata... jak Zielek...

Napisalem to w tym kontekscie ze jeszcze niedawno gral w rezerwach i byl tylko dziennikarzem...Dlatego robienie z niego ulubienca trybun to przesada.
          Calkiem mozliwe ze sie zdziwimy, ale rownie dobrze moze to byc pare dobrych meczy i nic wiecej.
          Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16372

szumu narobili i ch**
            "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• transfer Surmy coraz mniej prawdopodobny bo kontuzjowanego nikt nie będzie chciał

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini
                transfer Surmy coraz mniej prawdopodobny bo kontuzjowanego nikt nie będzie chciał
                teraz to napewno nikt by go nie qpił,ale w przerwie zimowej mejbi Craxa go zachęci...w końcu ma w tym klubie swoją rodzine
                Od kołyski aż po grób - Legia Warszawa - ukochany klub !!!
                -----------------------------------------

Komentarz

• Moim zdaniem pozbywanie się Surmy to byłby duzy błąd. Koleś umie być reżyserem gry i nie powinno sięgo pozybwać do Cracovii, tylko jesli już to do lepszego klubu i za większe pieniądze. bo bądźmy szczerze - nie czekajmy na cud transferowy za 1 milion

Komentarz

• Kurcze, to ja widze, ze Surma stał się kolejnym Kaczorowskim /ironia/

Oczywiście żartuje. Tylko mnie dziwi Wasza reakcja na człowieka, który chyba nic Legii nie zaszkodził. A że zdarza mu się dośc często grac piach i gadać później głupoty, ale to efekt chyba braku daru wypowiadania się. Ja tam jestem za tym, żeby Surma został, bo Zygo nie kupi innego równie wartościowego piłkarza. Jak narazie to mamy środek rundy jesiennej i raczej z ocenami powinnismy się wstrzymać do przynajmniej zakonczenia rozgrywek ligowych w tym roku, bo każdy zasługuje na obiektywną ocenę. Koniec

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16390

podchody pod Cantoro
                      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Teraz będą pochody pod każdego
                        jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Już to widze jak nasi obrotni działacze sprzedadzą Surmę i kupią Cantoro

Komentarz

• tak, coby nie stracić za dużo kasy przydało by się dwóch niezłych zawodników czasem na jedną pozycję
                            Cantoro żąda 250 tys. euro rocznie co pan, na to panie Walter
                            " W sumie mamy Rzeźniczaka więc po co nam Cantoro"

Komentarz

• Ja rozumiem to zamieszanie z Kantoro (podobno chce być Polakiem) i klub chce rozważyć każdą mozliwość. A że to Fakt, to wszystko tłumaczy. Moim zdaniem mozemy się spodziwać kogoś raczej pokroju Kałużnego i to człowiek bardziej ofensywny niz defensywny.

Komentarz

• Zakończmy temat Cantoro.

http://www.legia.net/news.php?id=19613

Teraz codzinnie bedziemy czytać o przymierzaniu do Legii wszystkich dobrych zawodników z Polski, a może nawet i Żurawskiego będą ściągać
                                A jak piszą o transferach takie gazety jak Fakt to już na bank będziemy mieli na Ł3 polski Real albo Chelsea.
                                jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

Pracuję...
                                X