Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez zajączek
    Zamieszczone przez DJ_DaMiC
    Zamieszczone przez białoczerwony
    Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika.

Skoro te informacje pochodzą z Przekrętu Sportowego, to na pewno są jedną wielką bzdurą... Tak nawiasem mówiąc to jak można czytać tak beznadziejną gazetke ?
    Jedną wielką bzdurą są wszystkie twoje posty, wasza przekumatość. Przekręt Sportowy to był 5 lat temu. Od tamtego czasu w gazecie się wiele zmieniło. Co prawda, nie jest to idealna gazeta, ale ostatnio informacji wyssanych z palca i szukania taniej sensacji nie zauważyłem.
    Imo, nawet logiczne jest, że jeśli Roger nie powróci do formy z wiosny 2006, to raczej go Legia nie wykupi. Mało nie kosztuje. Po co inwestować gruby hajs w piłkarza, który jest jednym z najgorszych teraz w Legii?
    To zycze miłego czytania tego pisemka...

Komentarz

• Powinni kupic tego Irlandczyka przydal by sie Legii ktos grajacy wyspjarski fubol. Ktos kogo nie trzeba motywowac i pilkarz ktory walczy o kazda pilke.
      Futbolistki.pl - Dziewczyny i piłka nożna - http://futbolistki.pl

Komentarz

• cos czuje ze ten typek to bedzie cos a'la Eddie Stanford :/
        Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Oniegdaj w starym CM-ie sprzed paru lat miał potential ability w granicach 170-180
          bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
            Zamieszczone przez zajączek
            Zamieszczone przez DJ_DaMiC
            Zamieszczone przez białoczerwony
            Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika.

Skoro te informacje pochodzą z Przekrętu Sportowego, to na pewno są jedną wielką bzdurą... Tak nawiasem mówiąc to jak można czytać tak beznadziejną gazetke ?
            Jedną wielką bzdurą są wszystkie twoje posty, wasza przekumatość. Przekręt Sportowy to był 5 lat temu. Od tamtego czasu w gazecie się wiele zmieniło. Co prawda, nie jest to idealna gazeta, ale ostatnio informacji wyssanych z palca i szukania taniej sensacji nie zauważyłem.
            Imo, nawet logiczne jest, że jeśli Roger nie powróci do formy z wiosny 2006, to raczej go Legia nie wykupi. Mało nie kosztuje. Po co inwestować gruby hajs w piłkarza, który jest jednym z najgorszych teraz w Legii?
            To zycze miłego czytania tego pisemka...
            Masz jakieś konkretne zarzuty do obecnego Przeglądu, czy po prostu jako gnój 5 lat temu zobaczyłeś transparent na Żylecie i teraz jesteś uprzedzony?? Chętnie wysłucham.
            Legia
            wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
              Masz jakieś konkretne zarzuty do obecnego Przeglądu, czy po prostu jako gnój 5 lat temu zobaczyłeś transparent na Żylecie i teraz jesteś uprzedzony?? Chętnie wysłucham.
              Ja też
              "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Przeglodu Sportowego bylem kiedys wielbicielem.

Potem coraz bardziej sie staczal. Coraz bardziej brukowy sie robil za sprawa red. Zarzecznego. I przede wszystkim przestal byc to Przeglad Sportowy, a stal ie gazeta plotek pilkarskich.

W tej chwili red. Kolton zdecydowanie bardziej jest rzeczowy od red. Zarzecznego. Przeglad jest zdecydowanie bardziej rzetelny ale wciaz jest to gazeta glownie pilkarska.
                (Choc przyznaje, ze ostatnim razem mialem w reku 3-4 miesiace temu - przed MS.)

Taki bylby moj zarzut w stosunku do PS.

Wracajac do tematu - Rogera nie warto kupowac. Zrobil co mial zrobic.
                Po wystepie Bronowickiego w reprezentacji bylbym za tym (ktos wczesniej wspominal o tym wariancie), zeby Bronek gral na lewaj obronie, Edson na lewej pomocy. Na prawej Szala i Radovic. Na obu skrzydlach moglby grac tez Szalachowski.
                koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Oniegdaj w starym CM-ie sprzed paru lat miał potential ability w granicach 170-180
                  eee to brać go szybko bo jeszcze ktoś go podbierze. A u mnie w FM Korzym strzela bramke za bramką a tak naprawde to nie może i nie gra w I składzie coś nie tak z tym światem
                  Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez met(L)
                    Oniegdaj w starym CM-ie sprzed paru lat miał potential ability w granicach 170-180
                    eee to brać go szybko bo jeszcze ktoś go podbierze. A u mnie w FM Korzym strzela bramke za bramką a tak naprawde to nie może i nie gra w I składzie coś nie tak z tym światem
                    Chyba nie wyczułeś żartu.

Tak nawiasem mówiąc to wiele talentów z CM-a okazywało się talentami w rzeczywistości.
                    "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• o to chodzi że wyczułem a to była ironia
                      Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Stanko w Wiśle :/
                        No i po kiego grzyba całował eLkę ?

Komentarz

• jestem ciekaw czy będzie całował Gwiazde..

Komentarz

• Zamieszczone przez met(L)
                            o to chodzi że wyczułem a to była ironia
                            To tak nie do końca wyszła w takim razie.
                            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Zamieszczone przez M@+
                              jestem ciekaw czy będzie całował Gwiazde..
                              Kobitę ma znaowu w ciąży i bardziej ciekawe, wydaje mi się, czy jak to będzie córka, da jej na imię Wisła
                              Polska TO MY !!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)aik
                                Zamieszczone przez M@+
                                jestem ciekaw czy będzie całował Gwiazde..
                                Kobitę ma znaowu w ciąży i bardziej ciekawe, wydaje mi się, czy jak to będzie córka, da jej na imię Wisła
                                Pewnie da córce na imię Dragomira...

Komentarz

Pracuję...
                                X