Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez białoczerwony
    Nie Kolego to nie ja odpowiadam za transfery, tylko dyro Beret, poza tym nic nie pisałem o łobodzińskim. Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika. Więc jest jasne jak drut ze Legia nie kupi nikogo z czołowych graczy ligi o Gargule ,Matusiaku ,łobodzińskim ,Iwańskim,Golańskim czy Gizie można sobie pomarzyć ehh piękna rzecz te marzenia... nie irytuj się daj na luz, będzie ok
    Dawaj info

Komentarz

Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika.

Skoro te informacje pochodzą z Przekrętu Sportowego, to na pewno są jedną wielką bzdurą... Tak nawiasem mówiąc to jak można czytać tak beznadziejną gazetke ?

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
        Zamieszczone przez białoczerwony
        Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika.

Skoro te informacje pochodzą z Przekrętu Sportowego, to na pewno są jedną wielką bzdurą... Tak nawiasem mówiąc to jak można czytać tak beznadziejną gazetke ?
        Ja tam czytam i nie narzekam. Uwarzam, ze o wiele większe bzdety o Legii piszą w Fakcie czy Życiu Warszawy
        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• jak ktoś chciał, to może sobie właśnie obejrzeć na Tele5 popisy Majewskiego .... i byłych legionistów Lewandowskiego i Osolińskiego Oczywiście obaj byli za słabi by występować w rezerwach
          podpis cyfrowy <--------
          ================
          Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Bialoczerwony
            Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS.
            Roger jest IMO na wylocie bo tak chce i żadne "szansy" nie maja tu nic do rzeczy. W grudniu się kończy wypożyczenie. A co do transferów to kogo by nie sprowadzili to i tak mnie nie pociesza po Tomku Jarzębowskim ...

I w ogóle jaki sens trzy lata leczyć piłkarza żeby go posłać do diabła tuż przed koncem kuracji? Co to za logika?
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
              Z tego co wiem, to naszym skautom "udało się" już spóźnić :/ :/
              Cóż, za nowość!
              Legia

Komentarz

• Nic takiego nie napisałem iż łobodziński mi się odwidział !!
                Nie dokładam zadnych pieniędzy
                i nie gadam z ramienia klubu którego tak w ogóle nawet kibicem nie jestem jednak darzę go pełną sympatią .

Oj Ci obcokrajowcy tylko kasa i kasa zeby choć tego byli warci
                Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Odnosnie polityki transferowej to Legia powinna:
                  1. Inwestowac w szoklenie mlodych.
                  2. Inwestowac w szkolenie mlodych.
                  3. Inwestowac w szkolenie mlodych.

Wtedy wlasnym "narybkiem" moznaby uzupelniac sklad, a nie kupowac "mlodych zdolnych" nie wiadomo skad, w nadziei ze po pol roku ogrywania w Legii sie sprawdza.

Jak juz robic transfery to za duze pieniadze naprawde klasowych zawodnikow.
                  Z ostatniego transferowego "okienka" tylko Radovic okazal sie prawdziwym wzmocnieniem. Ale tez odpowiednio duzo kosztowal.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Oj coś z tym iwestowaniem cienko skoro nie włączają do pierwszego składu najzdolniejszych juniorów a transfery za duże pieniądze przecież woli się sprowadzi dziesięciu np trzeciorzędnych Brazylijczyków którym tylko na kasie należy niz dobrego zawodnika np z dawnej Jugosławii czy innego kraju Ameryki południowej ale takie który w każdym meczu będzie grał na sto procent A dziwni mnie dlaczego skauci Legii uparci się na tylko trzy kierunki Brazylia , Bałkany i Afryka Chcecie afrykańsko-brazylijsko-bałkańskiej Legii proszę bardzo chociaż ja tam wolę aby grali Polacy a jeśli już obcokrajowcy niech pokażą ze są jeśli a nie zabierają miejsce młodym utalentowanym graczą

Komentarz

A dziwni mnie dlaczego skauci Legii uparci się na tylko trzy kierunki Brazylia , Bałkany i Afryka Chcecie afrykańsko-brazylijsko-bałkańskiej Legii proszę bardzo...

Dziwi Cię ? Niby dlaczego ? Zobacz na model druzyny angielskiej, tam graja w niektorych zespołach sami obcokrajowcy. Fakt, faktem, ze sa to reprezentanci poszczególnych krajów, ale brak Anglika w pierwszym składzie np. Arsenalu nikogo na wyspach nie dziwi.

Dlaczego do Legii przychodza piłkarze ze światowego "śmietnika" ? Odpowiedz jest prosta... sa zdecydowanie tansi... Koniec i kropka. Po za tym w Polsce, chociażby z pierwszej ligi, zawodników ktorzy sa lepsi od naszej aktualnej kadry moznaby było policzyc na palcach jednej ręki.

Komentarz

• Z ostatniego transferowego "okienka" tylko Radovic okazal sie prawdziwym wzmocnieniem
                        Bo tak to juz w Polsce jest sprowadza sie z zagranicy na potege a sprawdza sie jeden a reszta gra gorsza padake niz nie jeden Polak z II ligi. Naprawde juz lepiej wystawiac Polniaka czy innego zawodnika rezerw niz takiego Eltona.
                        Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

Jedną wielką bzdurą są wszystkie twoje posty, wasza przekumatość. Przekręt Sportowy to był 5 lat temu. Od tamtego czasu w gazecie się wiele zmieniło. Co prawda, nie jest to idealna gazeta, ale ostatnio informacji wyssanych z palca i szukania taniej sensacji nie zauważyłem.
                          Imo, nawet logiczne jest, że jeśli Roger nie powróci do formy z wiosny 2006, to raczej go Legia nie wykupi. Mało nie kosztuje. Po co inwestować gruby hajs w piłkarza, który jest jednym z najgorszych teraz w Legii?
                          Legia
                          wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

A dziwni mnie dlaczego skauci Legii uparci się na tylko trzy kierunki Brazylia , Bałkany i Afryka Chcecie afrykańsko-brazylijsko-bałkańskiej Legii proszę bardzo...
                            Nie to mnie dziwi tylko dlaczego uparni się na te trzy a ostatnio dwa kierunki Afryka i Brazylia
                            wcześniej Bałkany dlaczego nie gdzie innnej choć rynek bałkański słabo sprawdzili
                            a z tą Brazylią dajcie spokój przecież lepsi piłkarze trafiają do renomowanych klubów a tam zostaje trzeci garnitur albo obierki dlaczego dokładni nie przyjrzą się byłej Jugosławii ,Bługarii Chorwacji Czechom czy innym Krajom Amerki południowej

Dziwi Cię ? Niby dlaczego ? Zobacz na model druzyny angielskiej, tam graja w niektorych zespołach sami obcokrajowcy. Fakt, faktem, ze sa to reprezentanci poszczególnych krajów, ale brak Anglika w pierwszym składzie np. Arsenalu nikogo na wyspach
                            nie dziwi. Nie to jest dziwne tylko kierunki jakich się trzymają Brazyliai Afryka dlaczego nie była Jugosławia,Czechy ,
                            Bługaria ,Ukraina,Białoruś ,Rumuniaczy nawet Finlandia albo inne kraje amerki południowej jak sprowadzać to dobrych nie obierki nie zawsze tańszy znaczy lepszy.

Dlaczego do Legii przychodza piłkarze ze światowego "śmietnika" ? Odpowiedz jest prosta... sa zdecydowanie tansi... Koniec i kropka. Po za tym w Polsce, chociażby z pierwszej ligi, zawodników ktorzy sa lepsi od naszej aktualnej kadry moznaby było policzyc na palcach jednej ręki.
                            Ciekaw jestem dokąd na dłuższą metę zaprowadzi taka polityka

Komentarz

• Nie uwazacie ze transfery ostatnimi czasy sa bardzo chaotyczne?
                              Hugo, Balde, Dick.
                              Junior, Mulryne.
                              Elton.
                              Mam wrazenie ze nikt nad tym nie panuje, biora kazdego kto sie nawinie. Jak to mowil trener Sevilli podczas meczu z Wisla? "Kazdego pilkarza obserwujemy 10-15 razy, takze pod wzgledem psychologicznym sprawdzamy czy sie nadaje do druzyny".
                              Sory ale ja bym wyj**** Jozwiaka i Piekarskiego ze sztabu. Tyle kasy w bloto
                              Dzialacze mowili cos o 2 latach o budowie Legii na Lige Mistrzow? Chyba zapomnieli dodac jedno zero z tylu.
                              Wywalic pseudoskautow, zatrudnic Mielcarskiego czy innego Karalusa, Wdowczykowi obciac zakres sprawowanych funkcji (tylko trenerka!), powolac jakis sztab wybitnych ziomow ktorzy beda oceniali przydatnosc danego zawodnika do skladu. No jakas przejrzysta organizacja musi byc, do cholery!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś
                                Nie uwazacie ze transfery ostatnimi czasy sa bardzo chaotyczne?
                                Hugo, Balde, Dick.
                                Junior, Mulryne.
                                Elton.
                                Mam wrazenie ze nikt nad tym nie panuje, biora kazdego kto sie nawinie. Jak to mowil trener Sevilli podczas meczu z Wisla? "Kazdego pilkarza obserwujemy 10-15 razy, takze pod wzgledem psychologicznym sprawdzamy czy sie nadaje do druzyny".
                                Man. Utd obserwuje kazdego zawodnika nawet kilka lat, jak ich na to stac to prosze bardzo, nas na to nie stac, choc zgodze sie ze skautingu jako takiego w Legii nie ma a transfery to byly strzały do tarczy rzutkami ze 100 metrów

Sory ale ja bym wyj**** Jozwiaka i Piekarskiego ze sztabu. Tyle kasy w bloto
                                Piekarski nie jest w sztabie i dostaje kase tylko za transfer

Dzialacze mowili cos o 2 latach o budowie Legii na Lige Mistrzow? Chyba zapomnieli dodac jedno zero z tylu.
                                mowili o 3 latach do zdobycia mistrzostwa

Wywalic pseudoskautow, zatrudnic Mielcarskiego
                                prosze Cie, kogo on sprowadzi? Pauliste 2?

Komentarz

Pracuję...
                                X