Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• mam podobne odczucia jak Kepmes w kwestii srodkowych pomocników.
    Mecz z Wisłą był pierwszym od jakiegos czasu w ktorym Bury zagrał i to dobrze więc jestem pozytywnej mysli a co do Juniora to ma u mnie kredyt zaufania podobnie jak Elton jeszcze przez najblizsze pare meczy. nie zapominajmy ze jest jeszcze drewniany Vukovic ktory raz na pare meczy cos tam pokaze ale dla mnie to on jest do odstrzału niestety a moze i stety... Ogólnie ja czekam na powrót Szali (nie myslałem ze kiedys to napisze )
    moze on "ruszy" jakoś tą gre bo serce do walki miał zawsze a w zeszłym sezonie zaczeło mu sie w końcu udawać cokolwiek po paru chujowych sezonach.
    ja bym powoli myslał nad lewą stroną bo z Edsona to jednak nie jest taki klasowy obrońca jak mi sie pare miesiecy temu wydawało. Rogerowi równiez już chyba sie znudziło grać w Legii albo mu sodówka uderzyła ze jest gwiazdą. Bo te jego bezproduktywne dryblingi zaczynają mnie juz coraz to bardziej irytować. A no oczywiscie i srodkowy obrońca bo w moim odczuciu ten cały Dick nie pokazuje nic specjalnego a Balde tym bardziej... Ja nie wiem niby teoretycznie powinnismy miec najsilniejszy zespol w Polsce a jest niemrawo. A ze potencjał mają ogromny to nie watpie. Tylko brakuje gazu i polotu i dynamiki i pomysłu a co sie z tym wiąże odpowiednich rozwiązań taktycznych więc może Wdowczyk juz sie wypalił... Ciężko naprawde ocenić co jest nie tak w Legii
    Co do graczy z Polskiej ligi to ja chce z powrotem Djokovicza i Chmiesta. Również ten Matusiak byłby niegłupi. co do obrony to Baszczyński ale to raczej nie ma szans, zreszta on by chyba nawet nie chciał przyjsc i znowu tradycyjnie problem z napastnikiem (eh kurna zobaczycie ze Stanko pojdzie do Wisły i bedzie strzelał na zawolanie znowu... mam takie przeczucia)

Komentarz

• Co do ''byłych''

Djokovica żałuje ,Chmiesta jakoś wciąż nie bardzo.

To troche stereotypowe ale jak czasami widziałem skróty z meczów Odry do dochodze do wniosku że rzucają na niego większość piłek a on którąś tam wkońcu ładuje do siatki ,w mniej czy bardziej koślawy sposób. Dla mnie wciąż jest piłkarzem mocno przeciętnym i po teoretycznym powrocie do Legii znów nie odnalazłbym sie w tutejszym stylu. No ale to kwestia gustu i subiektywnej oceny ...

Chmiest w Legii przypomina mi Gottwalda w Legii ... albo na odwrót.
      Jakby Słowak poszedł do jakiejś Łęcznej nie zdziwiłym sie jakby te 3,4 w rundzie strzelił.

ps. z Matusiakiem byłbym na Tak
      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Z Matusiakiem jest taki problem że już mu ojro w głowie zawróciło i na siłe chce wyjechać na "zachód".
        Co do Chmiesta to mam takie samo odczucie jak Kempes gra jako jedyny napastnik wysuniety najbardziej to dziwne żeby nie wpychał tej piłki do siatki bo tak to wyglada przy każdej bramce wpychanie na siłe.
        Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Zamieszczone przez majster1916
          Wg mnie można pokombinować jeszcze z tymi zawodnikami co mamy Bronowickiego przesunąć na lewą obrone na prawej Wojtka Szalę Edsona przesunąć na lewe skrzydło w pomocy , Roger w sumie i tak gra teraz piach to niech sobie odpocznie.

Pozatym nie kupujmy Łobodzińskiego odwidział mi się już ten piłkarz ******** setkie jedna po drugiej i to w stylu "lepszym" od Włodara np poda piłkę po ziemi do bramkarza przeciwnika

Za to cchciałbym aby na Legi znalazł sie ktoś z tej grup - Giza,Golański,Garguła,Matusiak,Iwański.

Giza -Mozna się z pasami potargować
          Golański -ja mówię ze Korona go nie sprzeda jego ani zadnego zawodnika a co najwyżej jeszcze wzmocnią się No chyba ze złożmy ofertę z tych nie do odrzucenia
          Garguła musiałby przyjść razem z Matusiakiem niewiem ile za niego Chce Bot
          Iwański jak najbardziej najlepszy ofensywny zawodnik tyle ze po przyjściu Michniewicza Zagłębie kogoś sprzeda ba słyszałem iż w tym okresie transferowym mogą wydać nawet Milion
          Matusiak był obserwowany przez Hiszpanów miał szansę na angaż w Hercolesie Alicante ale z taką grą raczej marnie
          Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
            Zamieszczone przez majster1916
            Wg mnie można pokombinować jeszcze z tymi zawodnikami co mamy Bronowickiego przesunąć na lewą obrone na prawej Wojtka Szalę Edsona przesunąć na lewe skrzydło w pomocy , Roger w sumie i tak gra teraz piach to niech sobie odpocznie.

Pozatym nie kupujmy Łobodzińskiego odwidział mi się już ten piłkarz ******** setkie jedna po drugiej i to w stylu "lepszym" od Włodara np poda piłkę po ziemi do bramkarza przeciwnika

Za to cchciałbym aby na Legi znalazł sie ktoś z tej grup - Giza,Golański,Garguła,Matusiak,Iwański.

Golański -ja mówię ze Korona go nie sprzeda jego ani zadnego zawodnika a co najwyżej jeszcze wzmocnią się No chyba ze złożmy ofertę z tych nie do odrzucenia
            Iwański jak najbardziej najlepszy ofensywny zawodnik tyle ze po przyjściu Michniewicza Zagłębie kogoś sprzeda ba słyszałem iż w tym okresie transferowym mogą wydać nawet Milion
            Matusiak był obserwowany przez Hiszpanów miał szansę na angaż w Hercolesie Alicante ale z taką grą raczej marnie

Widze, że do niektórych ciągle nie dociera, że czołowi zawodnicy naszych ligowych rywali najzwyczajniej w świecie nie zostaną sprowadzeni do Legii... Przecież już nie raz wspomniał o tym zarząd czy tez Dariusz W.

Zimą przygotujmy się na kolejne grzebanie w śmietniku zagraniczynych trzeciorzędnych piłkarzy, którym zależy tylko na tym, aby kasa na koncie sie zgadzała...

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony

Pozatym nie kupujmy Łobodzińskiego odwidział mi się już ten piłkarz
              Dobra. Skoro tak mowisz, to nie kupimy

Zamieszczone przez białoczerwony
              To zadzwonisz i bedziesz sie targowal, czy ja moge?

Po 1. GKS, a nie BOT..
              po 2. Co oni zczepieni dupami sa czy jak?

Czy ty odpowiadasz w Legii za transfery, czy tak tylko pierdolisz?
              Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Padło pytanie ile chce GKS za tych dwóch piłkarzy. Oficjalnie w kontraktach Matusiaka i Garguły sumy odstępnego to 300 tys. Euro i 1mln Euro.

Były jeszcze pewne słowa jakoby Matusiak bądź Gagruła nie przeszedł do innego klubu sam. Trochę to głupie, co napisał pewien użytkownik. Fakt Rado-Matu i Guła są dobrymi kumplami, ale bez przesady Po prostu Matusiak podczas wakacyjnej przerwy uzależnił pozostanie w klubie tym, że Garguła również zostanie. A dziennikarze roznieśli to jakby oni byli nierozłączni

Komentarz

• Zamieszczone przez MarianoItaliano

Po 1. GKS, a nie BOT..

A co to już swojego zdania nie można napisac, bo nazwya się to pierdoleniem??
                  "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Ja tam, nie widzę wzmocnień pierwszoligowcami z O.E. Cała ta nasza liga, cierpi na poważną chorobę - przerostu formy nad treścią. Ci wszyscy prezesi, a w szczególności, tych kurników nie klubów poszaleli, za byle łamagę, która przez przypadek, kilka razy na 90 min. trafi w piłkę, krzyczą takie kwoty że ręce opadają.
                    Weżmy takiego Matusiaka - chłopak ma pojęcie i trochę gra, zgoda, ale taką monetę jak koło eurasów to sorry, ale na pewno nie jest wart. I tak można by wymieniać jeszcze dłużej, ale po co????
                    A kiedy już, taki prezes, zwęszy cokolwiek, o zainteresowaniu piłkarzem z jego "stajni" wisły czy Legii wtedy dubluje cenę, i za byle kasztana trzeba zapłcić jak za naprawdę dobrego piłkarza, powiedzmy z byłej Jugosławii, czy za jakiegoś afrykańczka. Więc chyba lepiej rozeslać tych skautów i dupy niezawracać sobie gwiazdami z O.E.
                    Polska TO MY !!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion

A co to już swojego zdania nie można napisac, bo nazwya się to pierdoleniem??
                      Oczywiscie, ze mozna.
                      Od tego jest "te" forum, ja sie czepiam, jestem bucem i ignorantem, mocny jestem tylko w internecie i w ogole czemu ja jeszcze nie mam bana? :O
                      No i posty nabijam bezczelnie Wczoraj zalozyli mi internet i mi odpierdala..

ech... sprobuje.
                      Nie mam nic przeciwko wypowiadaniu wlasnego zdania - przeciwnie po to ktos fora internetowe wymyslil, zeby ludzie swoje zdanie wypowiadali.
                      Ale jak ktos w temacie o transferach pisze:
                      - nie kupujmy Lobodzinskiego, bo mi sie odwidzial
                      - o Gize sie mozemy potargowac
                      - ze Matusiak to tylko w 2packu( ) z Gargula
                      - bla bla bla....
                      Tak to moze powiedziec Dariusz Wdoczyk w rozmowie z Piotrem zygo, a nie "anonoimowy" forumowicz na LFF. No chyba, ze rzeczywiscie to on z ramienia Klubu odpowiada za sprowadzanie zawodnikow, ewentualnie wyklada wlasnie pieniadze... Prosze bardzo! Ja bym kazdego z nich w Legii widzial, ale pisanie ze " Lobodzinski nie, bo mi sie odwidzial" jest, delikatnie mowiac "z dupy" i bez sensu.
                      tyle. jak cos - priv..
                      Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Majewski wreszcie na celowniku Legii
                        źródło: Życie Warszawy
                        Radosławem Majewskim, który ma za sobą testy w Bełchatowie i Grodzisku Wielkopolskim, zainteresowali się też szefowie Legii.
                        O utalentowanym wychowanku Znicza pisaliśmy już w tym roku, zwracając na niego uwagę działaczy Legii. Niestety, włodarze z Łazienkowskiej nie kwapili się dotego, by obejrzeć 20-letniego byłego reprezentanta młodzieżówki w akcji.
                        Dopiero gdy przeczytali w ŻW, że Majewski był testowany przez Groclin Grodzisk oraz GKS Bełchatów, pojawili się na niedzielnym, trzecioligowym meczu Znicza z Nadnarwianką Pułtusk.
                        Majewski w środę wystąpił w sparingu Groclinu z Obrą Kościan (11-0). 20-latek zagrał w pierwszej połowie i zebrał bardzo dobre recenzje.
                        We wczorajszym meczu z Nadnarwianką zdobył bramkę ładnym strzałem zza pola karnego. To jego trzeci gol w tym sezonie. Dzięki niemu Znicz wygrał i utrzymał prowadzenie w tabeli trzeciej ligi.
                        Wysłannicy Legii mogli podziwiać grę Majewskiego, ale na ściągnięcie wychowanka Znicza do Warszawy może być już za późno. Z naszych informacji wynika, że trener Groclinu Werner Liczka zamierza podpisać z nim kontrakt i wystawić go w środku linii pomocy razem z Piotrem Świerczewskim.
                        Urodzony w Pruszkowie zawodnik do końca rundy jesiennej będzie jednak występował w zespole trenera Andrzeja Blachy. Dopiero w styczniu przyszłego roku będzie mógł rozpocząć przygotowania do rundy wiosennej w Grodzisku Wielkopolskim.
                        Przypomnijmy, że trener Liczka zwrócił uwagę na Majewskiego podczas niedawnego meczu o Puchar Polski w Pruszkowie. Dyskobolia wygrała wówczas ze Zniczem 2-1 i awansowała do 1/8 finału tych rozgrywek. W opinii wielu fachowców, goście wygrali dość szczęśliwie, a zdecydowanie najlepszym graczem spotkania był wówczas właśnie Majewski.
                        Z tego co wiem, to naszym skautom "udało się" już spóźnić :/ :/

Majewski ciekawy gracz, twardy, niezły technicznie rozgrywający, ma fantastyczny strzał z dystansu. Główny problem z nim to kiepskie warunki (170 cm, niezbyt atletyczna figura). Zdarzają mu się też momenty przyspania prowadzące do głupich strat. No i w zasadzie ma 19 lat jeszcze, nie 20 (za 2 mies. skończy).
                        Na moje Legii by jeszcze nie zbawił, ale potencjał ma
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Nadnarwianką Pułtusk
                          Moja mama jest stamtąd i ja na ich mecze chodziłem.

No ale do tematu. Pomocników to my chyba mamy, NAPASTNIKÓW panowie skauci szukać.

Komentarz

• napastnikow tez mamy

Komentarz

• Zamieszczone przez Sokol
                              napastnikow tez mamy
                              Mamy
                              Jakiś kopaczy na froncie to tak, ale napastnikami to bym ich nie nazwał.

Komentarz

• Zamieszczone przez MarianoItaliano

Po 1. GKS, a nie BOT..

Nie Kolego to nie ja odpowiadam za transfery, tylko dyro Beret, poza tym nic nie pisałem o łobodzińskim. Roger ma miesiąc na przekonanie do Siebie szefów i Trenera jeśli nie aut - tak coś czytałem w PS. ponoć Piekario ma już w jego miejsce innego zawodnika. Więc jest jasne jak drut ze Legia nie kupi nikogo z czołowych graczy ligi o Gargule ,Matusiaku ,łobodzińskim ,Iwańskim,Golańskim czy Gizie można sobie pomarzyć ehh piękna rzecz te marzenia... nie irytuj się daj na luz, będzie ok
                                Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

Pracuję...
                                X