Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez białoczerwony
    łęgiewka w defensywie jest twardy jak skała i to młody zawodnik
    Gancarczyk też jest niezły
    Michalski w pogoni grał dobrze
    Lasocki w Groclinie tak samo
    Miklosika pamiętam ze grał w któryś z poznańskich drużyn
    Kozbeczko swego czasu najlepszy strzelec jagi
    Markiewiczowi też bym się przyjrzał
    Pierwsze słyszę, że Łągiewka jest twardy jak skała... Chyba jakiegoś innego zawodnika o tym nazwisku widziałeś... a może piłkarz o którym piszesz nazywa się Żagłówka ?

Michalski, Lasocki, Miklosik, Kobeszko, Markiewicz - to jacys twoi znajomi, że lansujesz zawodników, ktorzy w Legii kompletnie by się nie sprawdzili ? Bez przesady do stolicy musi trafiać towar najwyzszej jakości ! a nie jakieś odpadki... Prawdziwym wzmocnieniem byłby zakup np. Cantoro, Gizy, czy Matusiaka, ktorzy niestety ale nie pojawią się na Łazienkowskiej.

Komentarz

• bardzo przepraszam chodziło o Krzysztofa łągiewkę obrońce rosyjskiej Kyrii Samara
      A co myślicie o Gancarczyku

Z pasmi można się jeszcze o Gizę potargować
      Cantoro marne szanse
      Matusiak on nie Chce ani do Legii ani do Wisły
      Golańskiego korona nie sprzeda.
      w powyżej sytuacji pytam o sądzicie o wyżej wymienionych obrońcach bo obrońcy nam potrzebni.
      Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• luuuuuuuudzie. Trzymajmy się realiów. Dzięki wyczynom naszych kopaczy mamy jakieś 6-7 mln dziury, o żadnym targowaniu się na razie nie ma mowy, raczej o zaciskaniu pasa. Chyba że szybko zapadnie decyzja ws. stadionu i W&W będą mieli humor
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez białoczerwony
          bardzo przepraszam chodziło o Krzysztofa łągiewkę obrońce rosyjskiej Kyrii Samara
          A co myślicie o Gancarczyku
          Kurcze, człowieku wiem że chodzi o Łągiewkę... specjalnie napisałem "Żagłówka", aby wyrazic moja irytacje na temat tego pilkarza. Daj sobie spokoj z jakimis Słabiakami. Piłkarze wymienieni przez Ciebie to zawodnicy pokroju Jóźwiaka, który grał tylko dla tego, że potrafił daleko wyrzucać auty...Już wolę zaciąg obcokrajowców niż jakiś przeciętnych rzemieślników.

Komentarz

• O poziomie drugiej ligi świadczą coroczne wyniki baraży, które pierwszoligowcy wygrywają łatwo i przyjemnie. Szukanie tam wzmocnień jest pomyłką. Może paru młodych by się znalazło, ale nie będących wzmocnieniem pierwszego składu.
            "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• a Gancarczyki i Łągiewki zapewne nie marzą o powrocie do kraju.
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                a Gancarczyki i Łągiewki zapewne nie marzą o powrocie do kraju.
                Za takie pieniądze, też byś wolał siedzieć na ławce/trubunach (niepotrzebne skreślić) na wschodzie, a od czasu do czasu pobiegać trochę... anizeli wrócić do kraju.

Przypomniał mi się sezon, w którym Legia była w LM. Wtedy to z zagranicy wrócili m.in. Staniek z Osasuny, Kucharski z Aarau, czy Lewandowski z Logrones...

Teraz taka opcja jest nie do pomyślenia. Wyobraża sobie ktoś z Was, powrót do Legii Sagana, który nie mieści się nawet na ławce rezerwowych słabiutkiego Troyes, czy też Mili (do Polski, nie do Legiuni ) ?? Przecież to niemożliwe... W/w piłkarze wrócą wtedy gdy będą grubo po 30-tce...

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
                  Zamieszczone przez Kempes
                  a Gancarczyki i Łągiewki zapewne nie marzą o powrocie do kraju.
                  Za takie pieniądze, też byś wolał siedzieć na ławce/trubunach (niepotrzebne skreślić) na wschodzie, a od czasu do czasu pobiegać trochę... anizeli wrócić do kraju.
                  Ależ ja stwierdziłem tylko fakt dla kolegi który pytał o nasze opinie.
                  Nie mam pretensji o taki stan rzeczy i doskonale go rozumiem

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
                    Zamieszczone przez Nicram (L)
                    kurde w Ruchu jest taki mlody Cwielong sie chyba wabi...
                    Widziałem tego pana kilka razy w akcji... Powiem szczerze ze kołek z niego straszny. Aż tak bardzo pragniesz drugiego Włodarczyka w Legii ??
                    Moze dlatego ze sie do Nedzy przyzwyczaiłem...

a zreszta ja bym sie nim zainteresował, o mnie za mnie padake moze grac, ale najwazniejsze zeby kurde bramki strzelał... bo u nas niestety nie ma kto tego robic :/
                    Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Ten Milkosik, Lasocki o ktoś tma jeszcze z Hydrobudowy, to chyba jakas pomyłka w tym temacie. To sa odpady z Lecha, którzy w Poznaniu nie zrobili żadnej kariery. Lasocki próbował tez cos w Groclinie i też nic z tego nie wyszło. Z drugiej ligi już mieliśmy Chmiesta.
                      Tak naprawde to kase na transfery już mielismy. Nawet dużo kasy jak na ostatnie lata i w ogóle polska lige. Szkoda, ze póki co to tak kasa jest w 70% wywalona w błoto
                      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• ponoć Beret był na meczu Ruchu z Zawiszą obersował tego ćwielonga ale wspuścili go dopiero 68 minucie nie tylko jego obserwowali w oko wpadł nijaki łudziński czy jakoś tak . Jeśli naprawdę mieli kasę dlaczego nie kupili jedno dwóch dobrych zawodników
                        słyszę głosy ze skauci w Brazyli i Francji nie są potrzebni ze raczej trzeba by opłacić jakiegoś poszukiwacza talentów w Polsce ale mnie się wydaje ze lepszym pomysłem było stworzenie sieci skautetingu polegałoby to na tym ze ktoś byłby odpowiedzialny za szukanie talentów w Polsce inny w Francji czy Ameryce południowej jeszcze ktoś inny w Portugalii ,Holandii ,Belgii ,Niemczech ,Hiszpani czy mniej znannych ligach zagranicznych a co do Bereta jak myśli dobrze się sprawdza jako dyrektor sportowy.
                        poleciłbym jedno zawodnika z najwyższej półki pochodzi z Ameryki południowej ale to nie Brazylijczyk ktoś to interesuje się choć trochę piłką południowo amerkańską wie o kogo mi chodzi dodam tylko ze tym zawodnikiem interesuje się sam Real Madryt.
                        Wykop huliganów ze Stadionów

Komentarz

• Wg mnie można pokombinować jeszcze z tymi zawodnikami co mamy Bronowickiego przesunąć na lewą obrone na prawej Wojtka Szalę Edsona przesunąć na lewe skrzydło w pomocy , Roger w sumie i tak gra teraz piach to niech sobie odpocznie.

Pozatym nie kupujmy Łobodzińskiego odwidział mi się już ten piłkarz ******** setkie jedna po drugiej i to w stylu "lepszym" od Włodara np poda piłkę po ziemi do bramkarza przeciwnika

Za to cchciałbym aby na Legi znalazł sie ktoś z tej grup - Giza,Golański,Garguła,Matusiak,Iwański.

Komentarz

• Zamieszczone przez majster1916

Za to cchciałbym aby na Legi znalazł sie ktoś z tej grup - Giza,Golański,Garguła,Matusiak,Iwański.
                            :O
                            Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
                            to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Komentarz

• Do Gizy to akurat jestem bardziej przekonany niż do Iwańskiego, ale i tak nie wiem, czy któryś z nich byłby dużym wzmocnieniem.
                              "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Zamieszczone przez majster1916
                                Wg mnie można pokombinować jeszcze z tymi zawodnikami co mamy Bronowickiego przesunąć na lewą obrone na prawej Wojtka Szalę Edsona przesunąć na lewe skrzydło w pomocy , Roger w sumie i tak gra teraz piach to niech sobie odpocznie.

Edson ostatnio średnio przekonuje w wyjściach do przodu ale gorzej chyba być nie może i warto taka opcja jest warta spróbowania. Dodatkowo Bronowicki bardzo pozytywnie mnie zaskoczył przerzutami z lewej nogi w meczu z Wisłą..

A co do sprowadzania środkowych pomocników to wstrzymałbym sie jeszcze - wciąż wierze w Burego ( kwestia odbudowania formy bo umiejętności ma ) a i Juniora jeszcze bym nie skreślał. Tak czy siak jesteśmy na to skazani do zimy.

Komentarz

Pracuję...
                                X