Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kaczmarek to by się przydał bo z obroną krucho
    Kaczmarek jest skrzydlowym, wiec raczej malo ma do obrony... Jezeli Sobolewski nie gra jeszcze w naszej pomaranczowej Ekstraklasie to chyba nie jest zawodnik na miare Legii. A za Wdowczykiem podpisuje sie obiema rekoma.

Komentarz

• Nie ma szans, aby ktoś z polskej ligi przyszedl do Legii...

Komentarz

• Zamieszczone przez DJ_DaMiC
        Nie ma szans, aby ktoś z polskej ligi przyszedl do Legii...
        Info telefoniczne?
        Legia
        wszystko co mamy to te trybuny szare...

Komentarz

• Zamieszczone przez zajączek
          Zamieszczone przez DJ_DaMiC
          Info telefoniczne?

Niestety, ale podejrzewam, że chłopak ma rację Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby w polskiej I lidze nie grał ktoś kto znacząco wzmocniłby Legię... Pewnie się mylę, ale... pomarzyć fajna rzecz.
          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
            Zamieszczone przez zajączek
            Zamieszczone przez DJ_DaMiC
            Info telefoniczne?

Niestety, ale podejrzewam, że chłopak ma rację Jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, żeby w polskiej I lidze nie grał ktoś kto znacząco wzmocniłby Legię... Pewnie się mylę, ale... pomarzyć fajna rzecz.

A nawet jeśli ktoś znaczący gra, to pewnie kosztuje tyle, że Legie zwyczajnie na niego nie stac.

Komentarz

• Sobolewski nie gra w ekstraklasie bo nie było dla niego ofert a druga sprawa cena

Komentarz

• No to na dzien dzisiejszy sytuacja jest klarowna: powinni wyleciec Bronowicki, Roger i Surma. Juniorowi i Eltonowi dalbym szanse, natomiast trzeba koniecznie skombinowac rywala dla Edsona, on za bardzo czuje sie gwiazda.
                Odstawilbym Piekara i Jozwiaka na boczny tor, za bardzo mieszaja swojemu koledze Wdowczykowi w glowie.

Komentarz

• No a go na menadzera

Komentarz

• Z utęsknieniem czekam na ,,naszego boiskowego chuligana,, - człowieka, który nie koniecznie jest wirtuozem , ale ma jaja i charyzmę - takiego jak niedawno jeszcze Czarek Kucharski, czy teraz Hajto w ŁKS

a najlepiej to ze dwóch
                    "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Panie Wdowczyk... Ja bym proponował zobaczyć jak gra niejaki Bartłomiej Grzelak z Widzewa- gość ma przed sobą przyszłość. Pewnie ktoś nam go sprzątnie. Typ ma świetny drybling, dobrą technikę i szybkość- no i młody jest. Ale co tam- lepiej ściągnąć kolejnego obcokrajowca i uczyć go przez następne pół roku: "to być piłka, a tam być bramka- ty piłka do tamta bramka".

Ehhh ulżyłem sobie, a co!

https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Nie popieram czynienia z Legii jej cudzoziemskiej imienniczki, ale mam też gdzieś sprowadzanie kolejnych mlodych perspektywicznych. Zawlaszcza z Widzewa..
                        My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• akurat ten Grzelak nie jest dobrze zapowiadającym sie 18 latkiem ale gościem który już 2 sezon utrzymuje równy dobry poziom - z tego co wiem ...
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Oglądałem dzisiaj mecz ligowy. Przed nim wypożyczono na 4 mecze zawodnika Benito Carbone był po prostu zajebisty. Ma 35 lat, 168 cm i grał w mocnych klubach jak Inter. Jest Włochem, gość ma technikę w jednym palcu. Drużyna cały sezon grała bez jaj a teraz z liderem wygraliśmy 4:1. Nagrał 2 bramki i jedną strzelił.

Jego w Legii widze w pomocy/napastnik, grał dziś na dwóch pozycjach. Naprawde gość się wyrużniał od lokalnych kopaczy.

EDIT: http://www.youtube.com/watch?v=RmvHGYlPOXI
                            Jak grał w Aston Villa.

Komentarz

• Zamieszczone przez numer_10
                              Oglądałem dzisiaj mecz ligowy. Przed nim wypożyczono na 4 mecze zawodnika Benito Carbone był po prostu zajebisty. Ma 35 lat, 168 cm i grał w mocnych klubach jak Inter. Jest Włochem, gość ma technikę w jednym palcu. Drużyna cały sezon grała bez jaj a teraz z liderem wygraliśmy 4:1. Nagrał 2 bramki i jedną strzelił.

Jego w Legii widze w pomocy/napastnik, grał dziś na dwóch pozycjach. Naprawde gość się wyrużniał od lokalnych kopaczy.
                              Mocny klub i Inter (nie pasuje to do siebie ) Mocny to jest Juventus a nie Inter

a co do niego samego, nie ma szans, no gdyby byl brazylijczykiem to jeszcze
                              i jeszcze ten wiek... no ale jak mowisz ze jest dobry to moze... ale z tym to zadzwon do Zygi bo tak na forum to my zawdników nie kupimy
                              Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Zamieszczone przez Nicram (L)
                                Zamieszczone przez numer_10
                                Oglądałem dzisiaj mecz ligowy. Przed nim wypożyczono na 4 mecze zawodnika Benito Carbone był po prostu zajebisty. Ma 35 lat, 168 cm i grał w mocnych klubach jak Inter. Jest Włochem, gość ma technikę w jednym palcu. Drużyna cały sezon grała bez jaj a teraz z liderem wygraliśmy 4:1. Nagrał 2 bramki i jedną strzelił.

Mocny klub i Inter (nie pasuje to do siebie ) Mocny to jest Juventus a nie Inter

a co do niego samego, nie ma szans, no gdyby byl brazylijczykiem to jeszcze
                                i jeszcze ten wiek... no ale jak mowisz ze jest dobry to moze... ale z tym to zadzwon do Zygi bbo tak na forum to my zawdników nie kupimy
                                No tu mie zaskoczyłeś. O ile pamientam to Inter Wygrał 9 razy lige. Bieganie to nie jego specialność. Ale technikę to ma lepszą od każdego zawodnika w Polskiej lidze. Czasami skruty Meczów Sydney Fc są na youtube to bym wam pokazał.

Komentarz

Pracuję...
                                X