Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Od 5 lat jest jednak u nas i jako młody chłopak przeszedł szkołę życia w nieznanym sobie kraju. Patrząc na ostatnią rundę to nie można powiedzieć, żeby aż tak bardzo żałował przyjazdu do Warszawy

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
      Eeee..., ale jak się zadeklarował ?

http://legionisci.com/news/43173_Rad...Partizana.html
      Wczoraj pojawiła się wiadomość na legia.net dementująca plotki o przenosinach Rado, przy czym źródłem był sam serwis więc moim zdaniem jest to bardziej wiarygodne niżeli artykuł w brukowcach .
      "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki to cie do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• A ja tak rzucę nieśmiało temat - co sądzicie o Saganowskim? Wiadomo, że na 100% wraca do Polski, wiadomo też na 100%, że liczy się dla niego gra tylko dla dwóch klubów: Legii i ŁKS-u. Był jakoś w ogóle poruszany temat powrotu? Bo u nas już wszyscy są mocno zajarani przyjściem, a ja się boję, że zostanie nam zwinięty sprzed nosa razem z młodym Kosą.

Komentarz

• Może to być casus Mięciela. Na ŁKS powinien wystarczyć, ale czy poradziłby sobie w klubie z czołówki ekstraklasy w to wątpię. Poza tym w ciągu ostatnich trzech sezonów strzelił raptem 5 bramek co nie świadczy o nim zbyt dobrze. Mimo wszystko duet Mięciel/Sagan może być groźny w naszej słabej lidze

Komentarz

• Saganowski dla Legii zrobił już swoje (za co chwała Mu!). Ale najlepsze lata ma już za sobą. Ma już swój wiek i nie widze za bardzo sensu sprowadzania Go. Prędzej niż do Nas trafi do Was, do ŁKSu. Wolałbym żeby zamiast Niego częściej w ataku Legii występował dużo młodszy Kosecki.

Dwóch Warszawiaków w ataku (Kosecki - Kucharczyk) -każdy Legionista byłby dumny!

Komentarz

• Odnosząc się do sprawy z Saganowskim to podobnie jak midzi sądzę, że ŁKS to dla niego idealne miejsce. Aspiracje Legii sięgają sporo wyżej i potrzebni są zawodnicy, którzy mogą zaliczyć progres, a przynajmniej muszą gwarantować pewien poziom. Na pozycji napastnika oznacza przynajmniej 10 bramek na sezon, a jeśli Sagan strzelił ich na przestrzeni 3 sezonów 5 to nie ma co liczyć, że w Legii może być lepiej.
              "..Walduś trenuj! Kariera przed tobą chłopie. Pierdykniesz ze dwie bramki to cie do Manchesteru wezmą albo do innego Liverpoolu, albo nawet do Legii, synek.."

Komentarz

• Z jednej strony może być drugi Żurawski... Ale może też być drugi Frankowski A słyszał ktoś coś na temat tego Bengstona? Podobno pół Polski łącznie z Legią go chce, a ciężko o nim coś znaleźć oprócz tego że ma 24 lata i jest egzotyczny

Komentarz

• Nie "pół Polski go chce", tylko "połowie Polski wtyka go jego menager".

Komentarz

• Przecież jest już blisko ŁKS-u. Mają niedługo podpisywać umowę (tak twierdzi sam Sagan).
                    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• I tam będzie mu dobrze, nie będzie takiego ciśnienia jak w Legii. Co do samych transferów do Legii to myślę, że dopiero po reprezentacji zacznie się prezentacja zawodników

Komentarz

• Saganowski to kolejny przykład zawodnika, którego nie chcą już nigdzie indziej nawet na Cyprze czy słabszych greckich klubach to wraca z podkulonym ogonem. Jeszcze 2-3 lata temu brałbym go do Legii z pocałowaniem ręki, ale na pewno nie teraz. Tylko czekać jak idol nastolatków Grzesio Rasiak też powróci, bo przecież na Cyprze nie łapie się do składu.

Komentarz

• Ale z jakim podkulonym ogonem?

Naturalna kolej rzeczy - ma 33 lata, swoje za granicą pograł i wraca do kraju, czasu się nie zatrzyma.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                            Saganowski to kolejny przykład zawodnika, którego nie chcą już nigdzie indziej nawet na Cyprze czy słabszych greckich klubach to wraca z podkulonym ogonem.
                            I Grecka i Cypryjska liga są niestety lepsze i lepiej płatne, tak więc nic dziwnego że gdy skończył podróże to wraca do naszej, cienkiej ligi, gdzie jeszcze przez 2 sezony coś pogra... Nie wiem skąd taki ładunek "hejtu" do piłkarzy wracających do naszej ligi. Ja tam się cieszę, że Sagana znowu na naszych boiskach zobaczę, nawet gdy będzie przeciwko nam grał (byle by nam bramek nie ładował :P).
                            liberta' per gli ultras

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                              Ale z jakim podkulonym ogonem?

Naturalna kolej rzeczy - ma 33 lata, swoje za granicą pograł i wraca do kraju, czasu się nie zatrzyma.
                              Wraca do nas, bo nigdzie indziej już go nie chcą. No może w II lidze cypryjskiej jeszcze by się załapał. Jeśli gra regularnie i w 3 lata strzela 5 bramek z czego 3 to wepchnięcia do pustych bramek to nie wiem jak go można rozważać w kontekście Legii?

Zamieszczone przez Gamba Zobacz posta
                              I Grecka i Cypryjska liga są niestety lepsze i lepiej płatne, tak więc nic dziwnego że gdy skończył podróże to wraca do naszej, cienkiej ligi, gdzie jeszcze przez 2 sezony coś pogra... Nie wiem skąd taki ładunek "hejtu" do piłkarzy wracających do naszej ligi. Ja tam się cieszę, że Sagana znowu na naszych boiskach zobaczę, nawet gdy będzie przeciwko nam grał (byle by nam bramek nie ładował :P).
                              To czy Cypryjska liga jest lepsza to można dyskutować. Na pewno lepiej tam płacą i to jest główna przyczyna wyjazdu tam, a nie do Polski. Dlatego też w pucharach za wiele ugrać nie możemy, bo taki Żewłakow woli iść tułać się po Turcji, Kosowski, Żurawski, Sosin, Rasiak po Cyprze, Saganowski, Baszczyński po Grecji itd. Tacy piłkarze ograni na najlepszych w Europie boiskach jak Żewłakow naprawdę są potrzebni takiej Legii w walce o LE. Tyle tylko, że jeśli już nie są na tyle dobrzy, żeby grać w tych lepszych ligach to kiedy prezentują jeszcze poziom i tak na polską ligę wysoki oni wolą dorabiać w ciepłych krajach. A jeśli już nawet tam są za słabi to wracają, tyle, że do Polski to już wracają emeryci, a nie piłkarze.
                              Ostatnio edytowany przez Playboy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                                Wraca do nas, bo nigdzie indziej już go nie chcą. No może w II lidze cypryjskiej jeszcze by się załapał. Jeśli gra regularnie i w 3 lata strzela 5 bramek z czego 3 to wepchnięcia do pustych bramek to nie wiem jak go można rozważać w kontekście Legii?
                                Przecież ja nie piszę o tym, żeby wrócił do Legii.

Napisałeś, że wraca z podkulonym ogonem - tak można powiedzieć o jakimś młodym, co się wyjebał na klub i wyjechał za granicę, po czym wrócił po jakimś czasie, bo się nie łapał.

Nic dziwnego, że na koniec kariery Sagan wraca do ŁKSu.

Komentarz

Pracuję...
                                X