Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ja tez nie wiem ale wyglada mi na takiego co lubi duze fury,Cayenne ma na 100 a co do reszty to jeba* to
    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Moze ma jakis kompleks
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
        Moze ma jakis kompleks
        To niech se go w Lodzi leczy albo w Berlinie,a nie w Legii.
        "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Jak ja obserwuje cały ten rynek transferowy to o kant dupy go potłuc. Kiedyś Przychodził taki Kowalczyk niewiadomo skad i sruuuu taki piłkarz. A teraz przez pół roku jakiś szmaciarz bedzie się podniecał ze przyjdzie do Legii bo klika razy dobrze piłke kopnął w 1 lub 2 lidze, powie, że "Legii sie nie odmawia" a Walter wyłozy pół balona na tego piłkarzyne. Po czym sezon nadejdzie, a on jest chu.ja warty. Druzyna się sypie, trenera zmieniają, Walter spokojny, Zygo "sra ogniem"-wywala kolejnych kibiców, kibce są podkur.wieni, i tak w kółko.... . czy oni nie widza jakiegoś racjonalnego rozwiazania? Przede wszystkim mentalnośc piłkarza i przywiązanie do barw klubowych to sie buduje poprzez wychowanie w szacunku do tego klubu, a nie kupowaniu jakis młokosów z Widzewa czy Poznania. Bo za przeproszeniem jak ma się Legijność Klatta do Smolińskiego? Moje zdanie jest takie: w kraju gdzie najlepsi piłkarze krajowi nie potrafią przejść Czeczeńców,Słowaków czy Szwaicarów, nie powinno się płacić takich pieniędzy zawodnikom.

co nam z Wichniarka? Kolejny gwiazdor co mysli że jest dobry. Za taką kasemozna sprowadzić jakiegoś murzyna, co za taką kase zęby straci na boisku. A mam takie zdanie, bo żaden z dobrych piłkarzy nie przyjdzie z zachodu grać w piłke.

Komentarz

• Sosina mogliby spróbować wyjąć z Cypru... Kolejna bramę dziś kropnął...
            From flood into the fire
            One thousand voices sing
            We're in this together
            For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
              Sosina mogliby spróbować wyjąć z Cypru... Kolejna bramę dziś kropnął...
              Popieram, mimo ze grał w Wisle. Na poczatku ITI chciałbo sprowadzić Sosina, tylko sprowadzili kogoś innego w zamian.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz
                Przede wszystkim mentalnośc piłkarza i przywiązanie do barw klubowych to sie buduje poprzez wychowanie w szacunku do tego klubu,... .
                ehehehe, przecież zarząd KP Legia nie ma pojęcia co znaczą te słowa
                Udowodnili to ściągając Kaczorowskiego, udowadniają to i w inny sposób.
                Teraz potrzeba im gwiazdy. Może być nawet piłkarsko przechodzona, zmanierowana itd. Ale ma być gwiazda.
                Zanane nazwisko, szmery, bajery... To przyciągnie na stadion ludzi.

Btw, czy Walter wie, że Małysz całkiem nieźle piłę kopie?
                Only You

Komentarz

• hehe..
                  W obwodzie pozostaja jeszcze artysci.. znaczy sie ten.. no.. RAP.
                  Tam tez pare perelek by sie pewnie znalazlo.
                  Np. Waldus Zlotopolski.
                  Publika by szalala.
                  Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• dodam tylko ,kto był i jest ulubieńcem trybun: Boruc, Smoliński, Magiera, Sokołowski I, Kucharski i ostatnio Rosłoń, czyli ludzie którzy są związani są z (L) od dawna albo wychowywani w Legii. A gadanie piłkarzy pokroju Madeja i Golinskiego trzeba włożyć między bajki. Madej po wypowiedzi że "Legii sie nie odmawia" pół raku później powiedział Wiśle ze jej sie też nie odmawia. A Goliński powiedział że Grioclinowi sie nie odmawia Ale jak dla niego jest priorytetem granie w kilkutysięcznej mieścinie, na stadionie ze stodołą , to powidzenia...

Komentarz

• Dorosnij. Kopanie pilki to jest ich zawod. Jesli wiecej hajsu dostanie w Groclinie to dlaczego ma tam nie isc? I tak zaden polski klub wiele soba nie reprezentuje, wiec dla zwyklego grajka niezwiazanego w jakikolwiek sposob z miastem/druzyna takie gadanie nie ma sensu. Wiekszosc ludzi pojdzie pracowac tam gdzie dostana wiecej pieniedzy. Poza tym(malo ambitnie)-po co ma sie stresowac w Wawie, kibice, wyniki, presja jak mozna spokojnie pokopac pilke na peryferiach...
                      Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)ukasz
                        dodam tylko ,kto był i jest ulubieńcem trybun: Boruc, Smoliński, Magiera, Sokołowski I, Kucharski i ostatnio Rosłoń,
                        których trybun Rosłoń jest ulubieńcem ? pustych ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian
                          Dorosnij. Kopanie pilki to jest ich zawod. Jesli wiecej hajsu dostanie w Groclinie to dlaczego ma tam nie isc? I tak zaden polski klub wiele soba nie reprezentuje, wiec dla zwyklego grajka niezwiazanego w jakikolwiek sposob z miastem/druzyna takie gadanie nie ma sensu. Wiekszosc ludzi pojdzie pracowac tam gdzie dostana wiecej pieniedzy. Poza tym(malo ambitnie)-po co ma sie stresowac w Wawie, kibice, wyniki, presja jak mozna spokojnie pokopac pilke na peryferiach...
                          To po co mydlić oczy kibicom? Ja tam wole już takich co powiedzą że "nie", a nie podlizują się kibicom. I jest troche dziwne usprawiedliwianie piłkarzy-karierowiczów na forum dotyczącym piłki noznej. Racja, ich zawód, ale chyba żaden polski piłkarz wielkiej kariery nie zrobił myśląc wyłącznie o pieniądzach. Prawdą też jest to, że piłkarz, to praca, ale piłkarz to przede wszystkim sportowiec i oczekuje się od niego przynajmniej szczerości i zaangażowania. A jak taki Kaczorowski był w Legii tylko jako "pracownik" ,bo piłkarz to zawód, to niech lepiej zajmie się jakąś mniej stresującą robotą. Taki sam problem dotyczy Zygo, który uważa że Legia to fabryka, która ma ładnie wyglądać w telewizji. Otóż moje zdanie jest takie że sport to nie są wyłacznie pieniądze tylko pasja, pasja która sama w sobie jest zapłatą, radością dokonywania jakiś wielkich rzeczy. A pieniądze? Pieniądze są tylko srodkiem płatniczym, nie celem. I jak jakiś piłkarz mówi, że pragnie graćw Grodzisku, to jego sprawa. Ja to szanuje. Ale nie szanuje i nie toleruje tego, ze jeden piłkarz może grać najpierw w druzynie, która zbluzgała (L), a potem przyjść do Legii i mówić ze to jego praca.
                          Kończe ten wątek i nie rozmywam

Komentarz

• Mysle ze wiekszosc profesjonalnych pilkarzy zrobila kariere myslac wylacznie o pieniadzach i podporzodkowuajc temu wszystko. Tez juz nie rozmywam.

Ps. Dziwnie sie dowiedziec ze Roslon jest ulubiencem trybun Chyba ze w Kozienicach(bez obrazy dla mieszkancow K.).
                            Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian
                              Ps. Dziwnie sie dowiedziec ze Roslon jest ulubiencem trybun Chyba ze w Kozienicach(bez obrazy dla mieszkancow K.).
                              A ja myślę, że jeszcze wszyscy się zdziwimy.
                              Sama jeździłam po Rosłoniu jak po burej suce, ale odkąd Wdowiec ustawił go na środku obrony to gość gra rewelacyjnie i może tam zostać na długie lata... jak Zielek...
                              Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                                A ja myślę, że jeszcze wszyscy się zdziwimy.
                                Sama jeździłam po Rosłoniu jak po burej suce, ale odkąd Wdowiec ustawił go na środku obrony to gość gra rewelacyjnie i może tam zostać na długie lata... jak Zielek...
                                Zgadzam się w pełni. Dixi może mieć duuuże problemy z wskoczeniem teraz z powrotem do składu...

Komentarz

Pracuję...
                                X