Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez me(L)u
    Sagan siedzi we Francji raczej na ławie
    Tu się zgodzę, iż siedzi na ławce, ale zauważ, że po meczu z Lyonem w którym zagrał od 63 minuty zebrał wiele pochwał. W ostatnim również wygranym przez Troyes spotkaniu wystąpił od 60' i także wiele miłych słów usłyszał o francuskich mediów. Trzeba tu dodać że Saganowski wrócił dopiero po ciężkiej kontuzji, więc nie wymagajmy od niego aby od razu strzelał masowo bramki. Dajcie mu trochę czasu na powrót do formy.

Choć osobiście nie cenie Piechny, jako piłkarza, bo prostu jak dla mnie jest zenujaco słaby, ale on również strzela bramki, przeciez w nie takiej słabej lidze rosyjskiej, wiec moze nalezałoby sprawdzic byłego snajpera Korony ?

Komentarz

• Bez przesady Piechna raczej nie chcialbym przyjsc do Legii po paru miesiacach za granica.
      Orientuje sie ktos jaka pozycje ma Niedzielan w NEC? Bo chyba jest obecnie kontuzjowany tyle tylko ze on w sumie sie nie sprawdzil za bardzo w lidze holenderskiej mial pare przeblyskow ale to wszystko.
      Marketing Internetowy Google Adwords www.internica.pl

Komentarz

• Niedzielan jesli jest zdrowy to gra w pierwszym składzie.

Komentarz

• Wichniarek sieknął Bayernowi , Mięciel chyba coś tam puka ostatnio itp itp ale co z tego ?

Dla mnie schemat jest prosty i niepokojący

każdy będzie sie trzymał zagranicy pazurami chyba że dobiegnie 34 , 35 lat i łaskawie zechce zakończyć kariere w Polsce ,a ... w Polsce pierwszy lepszy wybijający sie vide Matusiak osiąga niebotyczną cene

nie widze innego wyjścia - szukamy młodzików i szlifujemy oraz szukamy kolejnego zagranicznego i modlimy sie żeby nie był to balangowicz , leser albo fochmen...

nie widze innych rozwiązań :/
          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• 300 tysięcy euro to nie jest niebotyczna suma... Nie przesadzaj.

Komentarz

• 300 tysięcy euro to nie jest niebotyczna suma... Nie przesadzaj.
              Wdowczyk powiedzial ze gdyby Matusiak kosztowal 300 tys euro to dawno bylby w Legii...

Komentarz

• Zamieszczone przez Kempes
                Mięciel chyba coś tam puka ostatnio
                zdrowy chłopak to puka
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez Fizi
                  Zamieszczone przez Kempes
                  Mięciel chyba coś tam puka ostatnio
                  zdrowy chłopak to puka
                  A myślisz że tam w Grecji to kobiałki lecą na żel?!

Komentarz

• Zamieszczone przez Cavior
                    Wdowczyk powiedzial ze gdyby Matusiak kosztowal 300 tys euro to dawno bylby w Legii...
                    Wielokrotnie prezes GKS powtarzał, że Matusiak, ma klauzule odejścia wynoszącą 300 tysiecy Euro. Problem w tym, ze sam piłkarz powiedział, iż nie zagra w żadnym polskim klubie. Mówiąc prościej: Ani Legia, ani Wisła go nie interesują, tylko zachód.

Komentarz

• Mysle ze z taka gra to w przerwie zimowej szykuje nam sie big transfer. I nie chodzi mi tu o pilkarza

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś
                        Mysle ze z taka gra to w przerwie zimowej szykuje nam sie big transfer. I nie chodzi mi tu o pilkarza

Po prostu nie mamy napastnika z prawdziwego zdarzenia- surowego kata jakim kiedyś był Stanko. I tyle. Wiem, wiem ale może warto byłoby jednak dać mu szansę- gorszy od Gottwalda nie będzie na pewno
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• A ja uważam, że przydałby nam się piłkarz typu Saganowski, aby drugi z atakujących mógł przy nim błyszczeć. Wiadomo Saganek ściągał na siebie uwagę obrońców...

Komentarz

• Wszyscy mówimy - Legia nie ma ataku - ( teraz to juz na pewno nie ma, bo napastnicy poszli w pi.. )

Tymczasem rzut oka na tabelę i widać, że to nie ilość strzelonych bramek jest problemem ( nawet biorąc poprawkę na demolkę płocczan)

To liczba straconych jest właściwa dla ekip z dolnych rejonów tabeli
                            "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Wszystko ok Fizi, ale rzecz w piłce polega przecież na tym aby strzelić o 1 bramkę więcej od przeciwnika...
                              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer
                                Wszystko ok Fizi, ale rzecz w piłce polega przecież na tym aby strzelić o 1 bramkę więcej od przeciwnika...
                                Rzecz w tym, że w mistrzowskim sezonie wygralismy masę spotkań po 1:0.
                                bez podpisu

Komentarz

Pracuję...
                                X