Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Podczas poniedziałkowego spotkania Legia rozmawiała z Weissem także pod kątem wzmocnienia drużyny przed następnym sezonem.

To wtedy definitywnie podjęto decyzję o niepodpisywaniu umowy z Michałem Żewłakowem, a także zdecydowano, iż jeśli fiaskiem zakończą się starania o powrót na Łazienkowską Jana Muchy, to legioniści postarają się sprowadzić Jerzego Dudka, któremu skończył się kontrakt z Realem Madryt.
    A myślałem, że z Dudkiem to żart
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• może jak Dudek bezpośrednio z Warszawy będzie lobbował za zamknięciem stadionu, to jego działania przyniosą większy skutek niż dotychczas. BRAĆ GO!
      O RETY! O RETY!

Komentarz

• Zreszta od poczatku bylo malo prawdopodobne ze trensfer dojdzie do skutku. Mozna bylo sie domyslec ze z karta na reku gdzie mu zostaly dobre dwa lata gry w pilke na 300 tys euro jednak nie przystanie. Suma z ksiezyca to nie jest bo i w naszej lidze mozna wiecej zarobic no ale jeszcze nie u nas. Mial podstawy tyle zawolac ale tez oni mieli podstawy by tych warunkow nie spelnic wiec wyszlo THE END.
        No nie do końca tak jest... 300 tyś euro, to była oferta Legii, a nie Żewłaka żądania. Jeżeli nie ma pola do negocjacji, to musiał żądać pewnie przynajmniej 50tyś. więcej - co by czyniło z niego nejlepiej opłacanego piłkarza Legii. A podejrzewam, że jemu chodziły po głowie 4 setki, tyle co zarabia Smolarek czy Arboledowski.

A co do Dudka, to się zgadzam z Powiślem - może jakby grał w Legii, to by nie było takich skandalicznych cyrków jak ostatnio, co wojewoda meczu Legia-Wisła nie zamknął.

Komentarz

• Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
          No nie do końca tak jest... 300 tyś euro, to była oferta Legii, a nie Żewłaka żądania. Jeżeli nie ma pola do negocjacji, to musiał żądać pewnie przynajmniej 50tyś. więcej - co by czyniło z niego nejlepiej opłacanego piłkarza Legii. A podejrzewam, że jemu chodziły po głowie 4 setki, tyle co zarabia Smolarek czy Arboledowski.
          Dokładnie o to mi chodziło tylko wczesniej zle to z samego rana ująłem

Zresztą juz na poczatku maja o tym pisałem ze raczej Zewłakow na te 300 sie nie zgodzi majac karte w reku tylko bedzie mierzył cos w desen Arboledy czy Murawskiego przy okazji wpisu @midzi z poczatku maja:

------------------

z 8 maja

Zamieszczone przez midzi
          Podsumujmy:
          Żewłakow - 300k € kontrakt
          Lezcano - 300-400k € transfer + 100-200k € kontrakt
          Bramkarz - 200-300k € + 100k € kontrakt
          Napastnik - 400-500k € + 300k € kontrakt
          Zamieszczone przez Senator Zobacz posta

Zewłakow tylko 300 K ? Nie sadze, raczej blizej 500 K niz 300 K i tu moze byc problem

Bramkarz za 100 K rocznego kontraktu ? To raczej nie bedzie to Bozovic, zresztą Mladen ma kontrakt do czerwca 2013 i zeby nawet go wyciagnac trza byłoby wydać z 800 tys do miliona ojro a trza jeszcze wykupic Hubnika czy niektorzy domagają sie i Cabrala a jak sie znajdzie ktoś kto zapłaci za Borysiuka 2 mln euro to obiecuje ze przeżegnam sie lewą ręką

Ciągle nie mozna zapominac ze to dopiero eliminacje. Ostatnio czytałem wywiad z Rutkowskiem i sam przyznał ze pieniadze zarabia sie dopiero w fazie grupowej a do eliminacji to nawet sie dopłaca a pieniedzy za duzo "dobrodzieje" latem nie sypną tak jak juz zapowiedzieli .
          Ostatnio edytowany przez Senator; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Powisle Zobacz posta
            może jak Dudek bezpośrednio z Warszawy będzie lobbował za zamknięciem stadionu, to jego działania przyniosą większy skutek niż dotychczas. BRAĆ GO!
            "Obelgi - to argument tych, którzy nie mają argumentów."

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
              Zresztą juz na poczatku maja o tym pisałem ze raczej Zewłakow na te 300 sie nie zgodzi majac karte w reku tylko bedzie mierzył cos w desen Arboledy czy Murawskiego przy okazji wpisu @midzi z poczatku maja
              Dawali mu 300k? Dawali? Nie wziął? Nie wziął. Wyszło na moje, bo nie chciałem go za bardzo w Legii.

A może pismaki cytowały moje amatorskie wyliczenia?

Komentarz

• Zamieszczone przez Powisle Zobacz posta
                może jak Dudek bezpośrednio z Warszawy będzie lobbował za zamknięciem stadionu, to jego działania przyniosą większy skutek niż dotychczas. BRAĆ GO!
                jako ekspert od siedzenia na trybunach zawsze będzie mógł zabrać głos na łamach GóWna jako zatroskany kibic
                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                  Dawali mu 300k? Dawali? Nie wziął? Nie wziął. Wyszło na moje, bo nie chciałem go za bardzo w Legii.

A może pismaki cytowały moje amatorskie wyliczenia?
                  Ty pisałes wtedy ile moga mu tutaj dac, ja pisałem wtedy ile on by chciał (czyli wiecej niz 300) i chciał wiecej

Komentarz

• Jeśli nie powiedzie się sprowadzenie Jana Muchy, nasz klub ma sięgnąć po Jerzego Dudka, który jest do wzięcia za darmo. Musiałby tylko przystać na warunki Legii, czyli niezbyt wysokie zarobki - maksymalnie 50 tysięcy złotych miesięcznie.
                    Myślę, że te negocjacje nie będą się ciągnęły jak te z Żewłakowem:
                    -Jurek, dajemy ci 50k
                    -To się pier.dolcie!
                    -Aha... no to cześć.

I bardzo dobrze. Tylko niech coś się ruszy z tymi transferami, bo nie wiem czy mam karnet kupować

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
                      Jeśli nie powiedzie się sprowadzenie Jana Muchy, nasz klub ma sięgnąć po Jerzego Dudka, który jest do wzięcia za darmo. Musiałby tylko przystać na warunki Legii, czyli niezbyt wysokie zarobki - maksymalnie 50 tysięcy złotych miesięcznie.
                      Coraz lepsze warunki proponują a jemu to akurat na waciki taka kasa

Komentarz

• Zamieszczone przez Senator Zobacz posta
                        Coraz lepsze warunki proponują a jemu to akurat na waciki taka kasa
                        On to i tak jest ustawiony i jego przyszłe wnuki też.
                        Kasa raczej nie bedzie dla niego priorytetem.
                        04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez Szawar Zobacz posta
                          On to i tak jest ustawiony i jego przyszłe wnuki też.
                          Kasa raczej nie bedzie dla niego priorytetem.
                          Chęć wypromowania się raczej też nie... To co będzie jak nie kasa?

Komentarz

• Wiadomo ze kasy ma jak rabarbaru na działce ale tak dla zabawy przyjdzie by sobie pograc ? bo nowy stadion ? bo wizja gry w europejskich pucharach ?

Moze dlatego ze chciałby zostac potem nastepca Miklasa ? Na to nie ma wiekszych szans

Komentarz

• I bardzo dobrze. Tylko niech coś się ruszy z tymi transferami, bo nie wiem czy mam karnet kupować
                              Uzależniasz karnet od dobrych transferów? Phi. Głupota. Ja uzależniam kupno karnetu od tego, czy uda się władzom wyplenić kibolstwo z trybun. Ja chcę się czuć bezpiecznie na meczu

Kręcenie nosem na Dudka, to moim zdaniem to samo co zawsze, jeżeli chodzi o Polaków zza granicy - gdyby to nie był Dudek tylko Düdek albo Dudkoviĉ, to by wszyscy się pukali w głowę, że drugi bramkarz Realu do nas przyjdzie, bo gdzie tam taki geniusz piłkarski u nas. Ale ponieważ Dudek to Dudek, to się pukamy w głowę, bo to stare próchno jest

Komentarz

• Co z tego, że jest ustawiony? Jak już wejdziesz na pewien poziom, to nie grasz potem za frytki. Po prostu nie wypada.

Zamieszczone przez Sgt. Zobacz posta
                                Kręcenie nosem na Dudka, to moim zdaniem to samo co zawsze, jeżeli chodzi o Polaków zza granicy - gdyby to nie był Dudek tylko Düdek albo Dudkoviĉ, to by wszyscy się pukali w głowę, że drugi bramkarz Realu do nas przyjdzie, bo gdzie tam taki geniusz piłkarski u nas. Ale ponieważ Dudek to Dudek, to się pukamy w głowę, bo to stare próchno jest

Mógłby się nazywać jakkolwiek chcesz, ale facet nie bronił przez CZTERY sezony. A swoje lata już ma...
                                raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                                ------------------------
                                Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

Pracuję...
                                X