Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez władze Legii i prasa
    Junior przychodzi ponieważ Brazylijczyk nie jest zadowolony z gry na Ukrainie. Trenerzy klubu uparcie wystawiają go w ataku, gdy sam piłkarz lepiej czuje się w pomocy.
    natomiast

Zamieszczone przez Junior w wywiadzie
    W meczu z Austriakami trener kazał mi grać jako napastnik. Tak naprawdę pierwszy raz w karierze przyszło mi wystąpić na takiej pozycji.
    Heh...poinformowani ci nasi decydenci...
    ...ta ziemia do Polski należy
    choć Polska daleko jest stąd,
    bo wolność krzyżami się mierzy
    historia ten jeden ma błąd!!!!

Better Dead Than Red!!!

Komentarz

• Zamieszczone przez mort
      Zamieszczone przez Junior w wywiadzie
      W meczu z Austriakami trener kazał mi grać jako napastnik. Tak naprawdę pierwszy raz w karierze przyszło mi wystąpić na takiej pozycji.
      Heh...poinformowani ci nasi decydenci...

to niekoniecznie wina decydentów, bo np.

Zamieszczone przez SE
      Na Ukrainie Juniorowi wiodło się różnie. Nie układała mu się współpraca z trenerem.

- On nawet mnie nie zapytał, gdzie ja gram, tylko od razu wstawił mnie do ataku.
      raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
      ------------------------
      Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• z wywiadu z Wdowcem

Zamieszczone przez Dziennik via lcp
        Jeśli Legia nie awansuje do fazy grupowej PUEFA, będzie oznaczało to, że sezon jest stracony, a transfery nie były trafione. Właściciele Legii nie są na pana wściekli?

- W trudnych chwilach miałem wsparcie właścicieli klubu i zarządu. Jeśli wszystko się dobrze układa, to rozmawiamy raz na jakiś czas. W chwili kryzysu i nagonki prasowej panowie Walter i Wejchert zaskoczyli mnie. Kontakt mieliśmy bez przerwy. Podtrzymywali mnie na duchu, a nie stawiali ultimatum. Byli blisko. Mieliśmy spotkania, także z zespołem. Jasno powiedziano zawodnikom, że nic się nie zmieni, jeśli chodzi o trenera, nawet gdy przegramy z Austrią.

Może stąd ta odmiana w meczu z Wisłą. Uznali, że nie mogą liczyć na pana dymisję.

- Nie wiem. Moim zdaniem po prostu odżywamy.

Działacze Legii mieli się spotkać ze Stefanem Majewskim. W sprawie pracy…

- Wiem na sto procent, że się nie spotkali.

Zimą będą następne transfery.

- Trzeba ten zespół wzmocnić i to raczej zawodnikami z zagranicy. Proszę mi pokazać piłkarzy z polskiej ligi, którzy mogliby poprawić jakość gry drużyny.

Choćby Matusiak z Bełchatowa.

- Próbowaliśmy. Nie do ruszenia. Łobodziński nie do ruszenia. Chcieliśmy Jelenia, ale także nie było szansy
        .

Nie za dużo wydał pan na transfery?

- Pół miliona euro za jednego piłkarza to jest tak bardzo dużo? A co by było, gdybyśmy tu ściągnęli Zidane’a, który grałby słabo za 60 milionów? Nie wyrzucamy pieniędzy w błoto. Szukamy zawodników przydatnych.
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Znowu pilkarze z zagranicy??? Podejrzewam ze na bank beda to napastnik i defensywny pomocnik.
          Ciekawe czy Wdowczyk gra w Football Managera tak jak Engel :>

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś
            Znowu pilkarze z zagranicy??? Podejrzewam ze na bank beda to napastnik i defensywny pomocnik.
            Ciekawe czy Wdowczyk gra w Football Managera tak jak Engel :>

Oni wszyscy w to graja .

A tak na poważnie to wole piłkarza z zagranicy, byleby był lepszy od Polaka...

Komentarz

• Napewno napastnik jest potrzeby. jest Janczyk i Elton, Wlodzia nie licze ale dobrze miec trzech.

Komentarz

• Czy wiadomo co się dzieje z Korzymem?! Ostatio nie pojawia się nawet na ławce rezerwowych, co oznacza że wg Wdowczyka jest gorszy od Włodara, Janczyka czy Gottwalda. Czyżby już przepił swoją karierę jak Smoliński czy ma jakiś uraz?!

Komentarz

• A właśnie. Zapomniałem o Gottwaldzie.. trzeba będzie sie pozbyć paru niewypałów.

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
                    Czy wiadomo co się dzieje z Korzymem?! Ostatio nie pojawia się nawet na ławce rezerwowych, co oznacza że wg Wdowczyka jest gorszy od Włodara, Janczyka czy Gottwalda. Czyżby już przepił swoją karierę jak Smoliński czy ma jakiś uraz?!
                    Aktualnie ma lekką kontuzję (podobnie jak Hugo, ale z Hugo gorzej) odniesioną na treningu albo w rezerwach
                    podpis cyfrowy <--------
                    ================
                    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Maciuś
                      Znowu pilkarze z zagranicy??? Podejrzewam ze na bank beda to napastnik i defensywny pomocnik.
                      Po wczorajszym meczu powinien wyleciec jeszcze Bronowicki (oprocz Surmy, Vukovicia i Wlodarczyka). Natomiast na ich miejsce sprowadzilbym wylacznie Polakow zeby jeszcze bardziej nie robic "brazyliany" z klubu. Trzeba zachowac zdrowe proporcje.
                      Na prawa pomoc Golanski, napastnik to np Matusiak a defensywny pomocnik to...i tu jest problem. W naszej lidze sa same miernoty na tej pozycji, moze jakos wyhakerowac Kazmierczaka z Boavisty/Pogoni? Jest wypozyczony do portugalskiego klubu do konca tego sezonu wraz z opcja pierwokupu.

Edit
                      Tak sobie pomyslalem ze jednak przydalby sie jeden (ale tylko jeden) obcokrajowiec, a mianowicie Serb do towarzystwa Radovicia. Vuko odejdzie i gosciowi bedzie smutno, a jesli dostanie kompana to i o ucieczce z klubu (dla kasy i rozwoju) bedzie mniej myslal.
                      A Wy macie jakies madre pomysly?

Komentarz

• Takich dwóch Radovićów to byłoby

taki Jeleń za Włodarczyka, ale to sie niestanie

Komentarz

• Legia ponoć jest zainteresowana Łukaszem Sosinem, tyle, że znów może się okazać bezsensowna cena 1 mln Euro za Polksiego grajka...

powinien wyleciec jeszcze Bronowicki
                          To był jego dopiero 1 słaby mecz od dawna, a weź jeszce pod uwage, że miał kontuzje. Surme ja bym jednak zostawił, bo poprostu jak sam napisałeś, nie byłoby kim zastąpić. Natomiast Kaźmierczak jeśli nie zostanie wykupiony przez Boaviste (w co nie wierze) to pan Ptak zażąda znów cene 1 mln Euro.
                          Carpe Diem

Komentarz

• Zaproponowac Pogoni, Wlodarczyka + ew Surme + 300 tys Ojro za Kazmierczaka(pozbedziemy sie drewniaków i troszke doplacimy za niego), a Sosina wypozyczyc z opcją pierwokupu jezeli sie sprawdzi to brac go chociazby za ten 1mln ojro, bo jak my go nie kupimy i go kupi albo wisla albo korona i bedzie pozamiatane

Bronka zostawic! chlopak ma talent, a to ze chujowo zagral to pewnie dlatego ze pauzował przez ta konte jakis czas i jeszcze nie jest w pelni sprawny... ja w niego wierze przynajmniej
                            Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Kaźmierczaka nie będzie chciała oddać Boavista, a on nie będzie chciał przejść do nas. Po drugie, to Pogoń nie będzie chciała ani Włodarczyka ani Surmy.
                              Po trzecie i najważniejsze, to okienko transferowe jest zamknięte, więc nie ma tematu.
                              Wrócimy do niego w zimie....

Komentarz

• moze w Mongolii jeszcze sie okno transferowe nie skonczylo...sprzedamy wlodara za 2 bawoly
                                AZS Biala Podlaska

Komentarz

Pracuję...
                                X