Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• z tym wypożyczeniem Hugo to trochę przesadzili, pamiętam że z Cracovią grał nieźle, w obronie poprawnie, a przy tym każda główka groźna, zresztą strzelił bramkę potem miał słabsze występy, ale nawet w ostatnim meczu z ŁKS-em nie grał źle... a jak dojdą kontuzje to znów zostaną Jędrzejczyk i Balde, który nie jest jakiś zajebisty co udowodnił choćby przy pierwszym golu dla Szachtara - jak można w takiej chwili spięcia i koncentracji całego zespołu być trzy metry za napastnikiem który jest tuż przed bramkarzem...? :/

Komentarz

• Wie ktoś co się dzieje z Dixonem Choto?? Nie było go na sparingu nawet na ławce...
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• a co to za Szymon Dubrow?

Komentarz

• Zamieszczone przez Junior89
          a co to za Szymon Dubrow?
          Bodajże syn właściciela hotelu.
          bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• Szymon Dubrow jest w kadrze Świtu II Nowy Dwór Mazowiecki, ale czy to ten sam to nie wiem
            http://www.90minut.pl/skarb.php?id_k...93&id_sezon=63
            Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje
            to kocham to miasto zmęczone jak ja

Komentarz

• hm więc to chyba nie jest potencjalne wzmocnienie

Komentarz

• Ale jako syn właściciela hotelu, czy zawodnik Świtu bo jeszcze tego nie ustaliliśmy
                Gdy patrzę w twe oczy zmęczone jak moje
                to kocham to miasto zmęczone jak ja

Komentarz

• Syn właściciela hotelu na 100 % - za legialive.pl...

a Junior miał już dwie (ponoć) zajewyjefajne asysty.
                  bez podpisu

Komentarz

• Zamieszczone przez biotronic
                    Syn właściciela hotelu na 100 % - za legialive.pl...

a Junior miał już dwie (ponoć) zajewyjefajne asysty.
                    A nasz Dick czemu nie grał?
                    bo bez zła... dobro było by poprostu normalne. nic specjalnego co podnosi jego range i wage...

Komentarz

• A nasz Dick czemu nie grał?
                      Jeszcze nie dotarł

Komentarz

• Ja pierdole Misiu ale ty masz wielki leb! Ty chyba lykasz omke! Misiu lykasz omke?!

Komentarz

• omke... tez ich pojebalo... trzy tabletki metki to sposób dla twojej sylwetki

Dick do Mrągowa w ogóle nie pojechał
                          Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                          ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                          Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                          Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• No to duet stoperów reprezentacji Zimbabwe bedzie grał w Legiuni Będzie OK !!!! Nie wiecie kiedy nasz nowy nabytek zadebiutuje w pierwszym zespole?
                            Praca? To nie dla mnie... Czemu? Są inne sposoby na PIENIĄDZE

Komentarz

• Zamieszczone przez maniek1000
                              No to duet stoperów reprezentacji Zimbabwe bedzie grał w Legiuni Będzie OK !!!! Nie wiecie kiedy nasz nowy nabytek zadebiutuje w pierwszym zespole?
                              Jak Wdowiec go wystawi, to zagra w piątek. Jutro ma dołączyć do zespołu. Trochę mało czasu ma na wkomponowanie się do drużyny, a wszyscy wiemy, jak bardzo potrzebne jest w obronie zrozumienie i zgranie...
                              Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

• Zamieszczone przez maniek1000
                                No to duet stoperów reprezentacji Zimbabwe bedzie grał w Legiuni Będzie OK !!!! Nie wiecie kiedy nasz nowy nabytek zadebiutuje w pierwszym zespole?
                                No właśnie duet stoperów z Zimbabwe. Ktoś, gdzieś, kiedyś napisał że nawet jak będzie miał 70% umiejętności Choto to już będzie ekstra. Zgadzam się ponadto jest jeszcze jeden poza boiskowy aspekt. Choto chciał odejść z drużyny już niejednokrotnie - w przeciwieństwie do niektórych zawodników nie naciskał jednak na siłę na swój transfer ani nie groził ucieczką. Od połowy zeszłego sezonu znajduje się w fenomenalnej formie i już latem Wdowczyk wydaje się że zatrzymał go wyłącznie obietniami walki o LM. Z LM nic nie wyszło więc wygląda na to że Dickson być może będzie chciał uciec zimą (jeśli odpadniemy z PU) lub najpóźniej latem. Sprowadzenie Dicka oprócz tego, że daje szersze pole manewru Wdowczykowi powinno wpłynąć na poprawę:

1) linii obrony - bo nasi stoperzy będą mogli porozumiewać się w swoim rodowitym języku. Taki model zastosowali ostatnio działacze tureckiego Antalyaspor wystawiając na wspomnianych pozycjach dwóch Polaków - zebrali oni bardzo dobre recenzje (w trzech z czterech rozegranych spotkań drużyna nie straciła gola).

2) morale Choto - będzie miał z kim porozmawiać w ojczystym języku, co w przyszłości może mieć spore znaczenie przy kolejnej próbie zatrzymania go w Legii

Nie sądzę, żeby Wdowczyk wystawił zawodnika, którego zna wyłącznie z kaset już w najbliższym meczu - być może na końcowe minuty w przypadku sprzyjającego wyniku.
                                "(...) o ile nadzieja może być często jedyną treścią życia, o tyle jej spełnienie staje się czasem trudną do zniesienia męką"

Gustaw Henryk Grudziński "Inny Świat"

Komentarz

Pracuję...
                                X