Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco
    To znaczy, że ja, Kowalski mogę się posługiwać np. w radio_Taxi nazwiskiem Kowal?
    nawet Owal możesz
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• a moze koszulka z nazwiskiem DickWDP?

Komentarz

• Zajebiście. Jeśli Dick wchodzi na obrone zamiast Balde, to oznacza że Senegalczyk będzie walczył z Surmą o defensywnego. A że nasz 'kapitan' jest cienki jak dupa węża jeśli Wdowczyk będzie miał jaja to wstawi Balde zamiast Surmy i wtedy pozbędzie się 3 słabych pkt drużyny: Vuko, Surma, Hugo

Komentarz

• Zamieszczone przez crolick
          Zajebiście. Jeśli Dick wchodzi na obrone zamiast Balde, to oznacza że Senegalczyk będzie walczył z Surmą o defensywnego. A że nasz 'kapitan' jest cienki jak dupa węża jeśli Wdowczyk będzie miał jaja to wstawi Balde zamiast Surmy i wtedy pozbędzie się 3 słabych pkt drużyny: Vuko, Surma, Hugo

no tu pozwole sie nie zgodzic, jako kibic to Surmy zawsze nie trawilem, jako "osobowosci" i jako kapitana jednak przyznac musze ze sa mecze w ktorych naprawde duzo robi, popelnia momentami infantylne wrecz bledy a jednak trzeba przyznac ze defensywny pomocnik to imho najbardziej niewdzieczna pozycja na boisku, ja bym na jego miejsce widział predzej Cantoro ktory w Wisle nie gra, a Balde jest chyba jednak za delikatny

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
            Na dzień dzisiejszy jedyny minus Dicka to chyba jego nazwisko :O

i mówicie że w Zimbabwe się po angielsku mówi :O to nie dziwne że spierdolił

generalnie nie jest źle, Junior i Hubert () do pierwszej jedenastki, Bury i ew. Hugo na zmianę - i będzie cacy. Najgorzej teraz wygląda atak, ale jak będzie dużo sytuacji to i Elton postrzela i się Włodar poprzełamuje
            Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
            ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
            Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
            Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Black Dick Taka druzyna w kosza kiedys byla

Komentarz

• Nie no - Hugo już wyjechał dziś, na rok do Arabii Saudyjskiej na wypożyczenie.
                podpis cyfrowy <--------
                ================
                Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                  Zamieszczone przez crolick
                  Zajebiście. Jeśli Dick wchodzi na obrone zamiast Balde, to oznacza że Senegalczyk będzie walczył z Surmą o defensywnego. A że nasz 'kapitan' jest cienki jak dupa węża jeśli Wdowczyk będzie miał jaja to wstawi Balde zamiast Surmy i wtedy pozbędzie się 3 słabych pkt drużyny: Vuko, Surma, Hugo

no tu pozwole sie nie zgodzic, jako kibic to Surmy zawsze nie trawilem, jako "osobowosci" i jako kapitana jednak przyznac musze ze sa mecze w ktorych naprawde duzo robi, popelnia momentami infantylne wrecz bledy a jednak trzeba przyznac ze defensywny pomocnik to imho najbardziej niewdzieczna pozycja na boisku, ja bym na jego miejsce widział predzej Cantoro ktory w Wisle nie gra, a Balde jest chyba jednak za delikatny
                  w mistrzowskiej wiośnie nie powiem - grał dobrze
                  ale teraz według mnie ''zszedł'' do swojego pierwotnego poziomu

nowoczesny defensywny pomocnik musi umieć zatrzymać atak oraz skutecznie wyprowadzić piłke po odbiorze

-------

Surma dla mnie ''walczkiem'' nigdy nie był , a że pare razy wystawił noge która zatrzymała nasze ligowe pokraki to jeszcze nic specjalnego

Z wyprowadzeniem piłki podobnie - potrafi czasami przebiec kilka metrów jak ma pusty plac ale zazwyczaj nie porusza sie wyżej niż 2 ,3 metry poza środkową linie boiska ... potem zaczyna sie rozglądanie , kółeczka i najczęściej rzucenie piły do bliskiego partnera z boku - dla mnie nie wybije sie poza średni/dobry ligowy poziom a to za mało na ambicje Legii

--------

pana Balde za wiele razy nie obserwowaliśmy ale kilka razy zaimponował mi brakiem oporów w wyprowadzaniu piłki i mijaniu przeciwnika ( choć czasami sie na tym nacinał ) - dodatkowo jak na swoje warunki fizyczne wyjątkowo nie bał sie walczyć oraz skakać do górnych piłek przez co często był sponiewierany przez ofensywne ''byki'' przeciwnika - ogólnie mówiąc myśle że Senegalczyk ma zadatki na wybicie sie ponad przeciętny poziom Surmy

---------

Dlatego to o czym pisał Crolick również zajebiście mi sie podoba.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• no dobra ale albo jestem ślepy albo na głównej i oficjalnej nic o tym nie ma, tylko na netach napisali
                    Proszę tu nie jeździć bo hałas jak na produkcyjnej hali
                    ONI MAJĄ PARAGRAFY A MY MAMY GRANATY W GĘBIE KTÓRE MOGĄ NAM WYPALIĆ
                    Szemrane typy co chcą czyścić nam morale, znowu wmawiać, że kolorowe znacze szare
                    Dzielić nas jak nigdy dotąd, leczyć swe kompleksy - ja mam tego potąd!

Komentarz

• Mysle ze z Hugo bylo tak ze pojawila sie oferta arabusow i okazalo sie ze mozna wyjsc z nim na zero a nawet zarobic (my cos placilismy za niego?) - wiadomo ze ci zawsze dobrze bula. Ze gosc jest cienki jak **** pajaka to go puscili.

Komentarz

• Surma nie jest cienki, jak na polska lige jest ponadprzecietny, na jego pozycji raczej wszysycy prezentuja podobny poziom lub gorszy, przyznaje ze Surma gra co raz gorzej, ostatnia zolta kartka pokazuje ze to niedorosniety nastolatek (a ma 30 lat i jest kapitanem), Surma jak dla mnie jest do wywalenia ale Balde rewolucji nie zrobi, na ta pozycje potrzeba kogos innego

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                          Surma nie jest cienki, jak na polska lige jest ponadprzecietny, na jego pozycji raczej wszysycy prezentuja podobny poziom lub gorszy
                          :O

Ponadprzeciętny to by był jakby się na tej pozycji w lidze wyróżniał. Tak nie jest i Surma jest PRZECIĘTNYM zawodnikiem, bez jakichkolwiek szans na rozwój.
                          Balde natomiast jest młody i w związku z tym jest nadzieja, że będzie grał lepiej. Na dzień dzisiejszy już jest lepszy od Surmy w wyprowadzaniu piłki, a tego między innymi się wymaga od defensywnego pomocnika.
                          Jakie umiejętności ma Surma było widać w meczach z Szachtarem
                          Only You

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                            Mówisz o tym meczu, w ktorym zostal wystawiony przez Wdowca na srodku pola sam przeciw 3 "Ukraińcom" ? Bo jesli go oceniasz przez pryzmat tego spotkania to nie jest to moim zdaniem....fair
                            "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez Gutek
                              Zamieszczone przez Z.
                              Zamieszczone przez detoxizer
                              Ciekawe... A nie można tak Garguły??
                              Garguła nie przyjdzie, bo taki transfer wchodzi w gre tylko wtredy gdybysmy kupili Matusiaka. A on nienawidzi Legii.
                              Info telefoniczne ?
                              Nie. Ale tak samo jak Lenczyk po meczu na wiosne z nami wiele tego typu rzeczy na spotkaniu Ekstraklasy S.A. powiedizał...
                              "Kto już raz posiadł w swych granicach Kijów i tyle kroci prawosławnych, ten nie mógł pozwolić, aby za jej granicami tworzył się osobny ośrodek dla tychże i powinien był dotrzeć aż do Kremlu i tak problem rozwiązać."

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
                                Zamieszczone przez kiubz
                                Surma nie jest cienki, jak na polska lige jest ponadprzecietny, na jego pozycji raczej wszysycy prezentuja podobny poziom lub gorszy
                                :O

Ponadprzeciętny to by był jakby się na tej pozycji w lidze wyróżniał. Tak nie jest i Surma jest PRZECIĘTNYM zawodnikiem, bez jakichkolwiek szans na rozwój.
                                Balde natomiast jest młody i w związku z tym jest nadzieja, że będzie grał lepiej. Na dzień dzisiejszy już jest lepszy od Surmy w wyprowadzaniu piłki, a tego między innymi się wymaga od defensywnego pomocnika.
                                jest ponadprzeciętnym bo odstaje od innych na jego pozycji (bo kto jest lepszy? Sobolewski?), swiadczy to oczywiscie swietnie poziomie naszej ligi. W pierwszym meczu z Shakhtarem grał jak cały zespół, w drugim został wystawiony na środek pomocy a do kreowania gry to się nigdy nie nadawał, co było widać hdy stracił piłkę głęboko w połowie ukraińców, poszła kontra i nie miał juz kto tego czyścić

Komentarz

Pracuję...
                                X