Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• zapewniam, że np trenerzy używają go równie często
    .
    (PS może zmienicie wątek z polonistycznego na piłkarski, chyba że nie ma pomysłu? to wtedy może lepiej nic nie pisać)
    podpis cyfrowy <--------
    ================
    Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ja zacząłem, to może ja zakończę - mój post do Radoosha miał być w zamierzeniu humorystyczny, nieagresywny - ot, takie "czepnięcie się" zestawienia opisu umiejętności jakiegoś kopacza ze słownictwem wg mnie trochę z innej bajki (jak widać moje założenie było błędne). Najpierw nawet dodałem emotka z mrugajacym oczkiem, ale potem skasowałem.
      Nie przypuszczałem, że cdn.

Raffi - jeżeli można prosić, to wywal w niebyt całą dyskusję.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• to nie do Ciebie raczej
        podpis cyfrowy <--------
        ================
        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Na miłość boską!
          napisałem w temacie "transfery - dyskusja nt.:ewentualne pozbycie się Astiza"
          iż zawodnik ten umie dobrze przewidywać rozwój wypadków na boisku i dzięki czemu może grać na wyprzedzenie co na pozycji stopera jest bardzo istotne i jedynie argument ad personam , którego użył Kolega ( nomen omen) Szemrany skłonił mnie do podjęcia "wpisu odwetowego"

przepraszam,dziękuję, do widzenia
          (jak powiedział inny klasyk)
          verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Zamieszczone przez Cygan
            Nie wyzywaj miłości pana Boga nadaremnie!
            Co Ty taki egocentryk jesteś?to nie do ciebie Było,tylko ogólnie
            W aspekcie całej dyskusji ów wybryk można uznać za precedens nieadekwatny do reszty interlokutorów.
            "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Z empirycznego aspektu antycypuje pejoratywny zakwas na me komórki mózgowe,idę stąd pożonglować miaczem ,to nie ja rozpeirdaalam zacne wątunio,przepraszam m(raffi zrób coś mnie tu nie ma

ps.Nie wiem co to te interlokutory,groźni są?wpierdolić im?

Komentarz

• Nie rozpierdalasz tylko wnosisz trochę życia w ten nudny jak Pitera wątek.

Niektórym by się przydało.
                "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                "
                Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Widzę że kolega Cygan lubi naużywać obiektywnie adekwatnych ekwiwalentów werbalnych

Komentarz

• Dobra już dobra sorry za tego "cwaniaczka" (choć żadnego warszawskiego antka nie powinno to obrażać), napisałeś:
                    Ma również niezłą antycypację wydarzeń boiskowych
                    . A jeśli już, powinnieneś napisać: "Ma również umiejętność antycypacji wydarzeń boiskowych". Modzi, nie bijcie
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• Tak lubię- jak się towarzystwo bajeruje na poziomie

PS.proponuję przerzutkę na dzisiejszy wywiad z Kosmalą w PS wg. mnie dużo cytatów ze strategii , którą napisał im bodaj Ernst&Young i żadnych ram czasowych poza stwierdzeniem że Alex Ferguson potrzebował 150 meczy! na stworzenie MU. Tylko to chyba nie ta liga, nie te wymagania, nie ta bajka
                      verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
                        PS.proponuję przerzutkę na dzisiejszy wywiad z Kosmalą w PS wg. mnie dużo cytatów ze strategii , którą napisał im bodaj Ernst&Young i żadnych ram czasowych poza stwierdzeniem że Alex Ferguson potrzebował 150 meczy! na stworzenie MU. Tylko to chyba nie ta liga, nie te wymagania, nie ta bajka
                        przede wszystkim nie ten Ferguson

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Trzeba szukać następnego napastnika, bo niestety z tym to już chyba nie można wiązać żadnych nadziei.
                          https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                            http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...wiadomosc.html

Trzeba szukać następnego napastnika, bo niestety z tym to już chyba nie można wiązać żadnych nadziei.
                            Może w lecie i z nim się pożegnają, bo zapowiada się kolejna rewolucja w składzie, odchodzi Mezenga, Cabral, Ogbuke, być może Szałachowski i Wawrzyniak. O takich nazwiskach się mówi, ja osobiście mam nadzieję, że do wymienionych zawodników dołączy jeszcze Manu i Antolovic (tutaj wypożyczenie). Kto w ich miejsce? Nazwisk można podawać wiele jednak w kontekście Legii trudno o czymkolwiek mówić mając na uwadze pion sportowy odpowiedzialny za transfery.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                              Może w lecie i z nim się pożegnają, bo zapowiada się kolejna rewolucja w składzie, odchodzi Mezenga, Cabral, Ogbuke, być może Szałachowski i Wawrzyniak.
                              Rumiany mógłby zostać,bo nie ma dla niego alternatywy,Kiełbik już nie ten wiek, a Komorowski ani jednemu ani drugiemu na tej pozycji do pięt nie dorasta. Jakkolwiek komicznie to nie brzmi.
                              Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                              O takich nazwiskach się mówi, ja osobiście mam nadzieję, że do wymienionych zawodników dołączy jeszcze Manu i Antolovic (tutaj wypożyczenie).
                              Wystarczy Antka wysłać do ME.Szumski powinien w przyszłym sezonie bronić już więcej, zacząłbym na niego stawiać już w rozgrywkach o PP.
                              Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                              Kto w ich miejsce?
                              Z polskiej ligi trudno kogokolwiek typować. Traore z Lechii? Osobiście nie mam zaufania do tych murzynków (patrząc na Chinyamę to już w ogóle).
                              Kupisz z Jagiellonii?
                              Gdy patrzę w twe oczy, zmęczone jak moje
                              I kocham to miasto, zmęczone jak ja
                              Gdzie Hitler i Stalin zrobili, co swoje
                              Gdzie wiosna spaliną oddycha

Komentarz

• Zamieszczone przez tkatchuck Zobacz posta
                                Z polskiej ligi trudno kogokolwiek typować. Traore z Lechii? Osobiście nie mam zaufania do tych murzynków (patrząc na Chinyamę to już w ogóle).
                                Kupisz z Jagiellonii?
                                Kupisz albo Plizga ( a najlepiej obu )

Komentarz

Pracuję...
                                X