Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez _karol Zobacz posta
    zacznijmy od tegom ze w Legii "skauting" jest na poziomie football managera
    Jeśli byłby na takim poziomie to gwarantuję Ci, że faza pucharowa LM byłaby dla Nas
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
      Bo?
      A może to nie ma miejsca dla Astiza który to z miesiąca na miesiąc jest słabszy, a jedzie na opinii z pierwszego sezonu.
      Ale o nim wiemy, że potrafi (więc można mieć nadzieję, że znowu będzie potrafił - ... tak, wiem czyją matką jest nadzieja ... ale oni mają szczęście ); a o Kelharze wiemy, że chłopak z młodzików może kopnąć piłkę z jego jednej strony, pobiec z drugiej i zdąży do niej dobiec zanim nasz "obrońca" się obróci.
      Co do Komorowskiego, to "z braku laku...", ale chyba się zgodzimy, że w Legii, którą chcielibyśmy oglądać to on ew. powinien walczyć o miejsce na ławce.
      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
        Jeśli byłby na takim poziomie to gwarantuję Ci, że faza pucharowa LM byłaby dla Nas
        Jóźwiak chyba nie ma football managera teraz nasuwa się pytanie, co potrafiłby Marek zrobić z takim fantem, i jaki by to miało wpływ na grę Legii
        Ostatnio edytowany przez _karol; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Astiz potrafi grać tylko z Choto, a Choto gra tylko jeśli jest zdrowy, więc potrzebujemy w sumie 4 zdrowych ogarniętych środkowych obrońców. Może gdyby Kelhar zaczął grać swoje ( o ile cokolwiek grał, nie widziałem filmików z youtube) to pasowało by się rozejrzeć a drugim...

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
            Bo?
            A może to nie ma miejsca dla Astiza który to z miesiąca na miesiąc jest słabszy, a jedzie na opinii z pierwszego sezonu.
            Astiz jest graczem najszybszym i najsprawniejszym spośród wszystkich stoperów Legii. Ma również niezłą antycypację wydarzeń boiskowych. Dlatego może grać na wyprzedzenie i da radę w pojedynku biegowym do linii, również jego gra głową, zwłaszcza w defensywie, wyróżnia się na tle polskiej ligi. Kehlar znowu miał być stoperem typu "przecinak" mogącym zagrać lewego stopera ( niestety ta pozycja przekracza możliwości Astiza - ta mała wszechstronność determinuje, w dużej mierze,jego grę w Polsce a nie w drugiej lidze hiszpańskiej) kimś mogącym podjąć rywalizację z, mającym jak zwykle problemy z dyspozycją zdrowotną, Choto) Dodatkowo miał wziąć w garść całą linię obrony - być jej liderem. Wypadł niestety na tyle słabo że Choto wygryzł go ze składu, samemu nie będąc w ,oględnie mówiąc, najlepszej formie. Pozostaje więc rywalizacja z Komorowskim o miejsce w meczowej 18
            Jeśli chodzi o mnie to przesunąłbym Komorowskiego na jego nominalną pozycje LO i rzucił do rywalizacji o plac z Wawrzyniakiem ( sezon Kiełbowicza przy całym moim szacunku do Jego osoby, widzę jednak w kategoriach łabędziego śpiewu tego zawodnika a Wawrzyniak jak dostanie nowy kontrakt to musi mieć kogoś do rywalizacji: bo się rozleniwi, roztyje i będzie znowu musiał sięgnąć każdy wie po co ). Na zmianę na lewym i prawym stoperze trzeba ( jak się już wydało kasę ) postawić na Kehlara zwłaszcza że może on zagrać równie dobrze na obydwu tych pozycjach. Astizowi ( pamiętając jego możliwości boiskowe) dałbym kredyt zaufania w postaci miejsca na placu. Sprzedałbym Choto ( razem z Chinym) i te pieniądze przeznaczyłbym na zawodnika, który poprowadzi nam defensywę.
            verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
              Astiz jest graczem najszybszym i najsprawniejszym spośród wszystkich stoperów Legii. Ma również niezłą antycypację wydarzeń boiskowych...
              Radoosh, licz się ze słownictwem, to kibolskie forum
              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                Radoosh, licz się ze słownictwem, to kibolskie forum
                Właśnie cwaniaczku, jak już musisz się silić na używanie słów, którymi nikomu tu nie zaimponujesz, to rób to poprawnie. Mieć to Astiz może biegunkę
                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• problemem nie jest scouting sam w sobie (bo w innych klubach wygląda to jeszcze śmieszniej), tylko rozmyta odpowiedzialność za transfery, które są wypadkową ruchów pomiędzy Jóźwiakiem/Miklasem/Skorżą/Kosmalą. Jeśli dodamy do tego ITI/Waltera i zblatowanych menzadżerów to nie ma się dziwić, że transfery przeprowadzane są bez żadnego sensu.

Zarząd/Miklas po rozpierdoleniu stosunkowo dużych pieniędzy przed sezonem, boi się dokonywać jakichkolwiek ruchów, bo wie, że teraz każdy patrzy im na ręce.
                  Lieber tot als rot!!

Komentarz

• Dlatego dla przykładu powinni wyjebać jednego z nich. Najlepiej Miklasa

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                      Dlatego dla przykładu powinni wyjebać jednego z nich. Najlepiej Miklasa
                      ciężko będzie, bo to wzajemnie adorujące się towarzystwo drogich garniturów i samochodów. pojęcie może mają o zarabianiu pieniędzy, robieniu szopki, rozgłosu, ale śmiem twierdzić że 50% tego forum ma większe rozeznanie kto by się przydał Legii niz oni

Komentarz

• Zamieszczone przez _karol Zobacz posta
                        ciężko będzie, bo to wzajemnie adorujące się towarzystwo drogich garniturów i samochodów. pojęcie może mają o zarabianiu pieniędzy, robieniu szopki, rozgłosu, ale śmiem twierdzić że 50% tego forum ma większe rozeznanie kto by się przydał Legii niz oni
                        Nie wiem, czym jezdzi Miklas, ale garnitury ma fatalne
                        „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

• komentatorzy C+ lepiej chodzą ubrani niż nasz prezes czy kim on tam jest

Komentarz

• Zamieszczone przez szemrany Zobacz posta
                            Właśnie cwaniaczku, jak już musisz się silić na używanie słów, którymi nikomu tu nie zaimponujesz, to rób to poprawnie. Mieć to Astiz może biegunkę
                            Nie miałem zamiaru epatować (ha, ha) nieadekwatnym, słownictwem choć widzę iż myśl zasady : uderz w stół a nożyce się odezwą, znaleźli się krytycy mojego sposobu formułowania myśli.
                            Myślę że nie wyrządziłem Wam tym zabiegiem stylistycznym większego afrontu, niż na przykład osoba nazywająca zupełnie nieznajomą sobie osobę - cwaniaczkiem i w związku z tym powstrzymam się od przeprosin
                            verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Czy tylko mi słowo "antycypacja" kojarzy się wyłącznie z FM?
                              Ostatnio edytowany przez koral; [ARG:4 UNDEFINED]. Powód: Literówka

Komentarz

• Zamieszczone przez koral Zobacz posta
                                Czy tylko mi słowo "antycypacja" kojarzy się wyłącznie z FM?
                                Wiesz w ogóle co znaczy to słowo? Bo jak dla mnie to chyba jest za "trudne" jak na grę komputerową.

Komentarz

Pracuję...
                                X