Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Co teraz dadzą nam młodzi Polacy? Potrzebujemy w pełni rozwiniętych o maksymalnej wydolności piłkarzy na JUŻ, na puchar UEFA. Stąd transfery Juniora i Dicka.

Jędrzejczyk, Korzym, Chałas... to melodia przyszłości (w ogóle oby).
    bez podpisu

Komentarz

• Moje marudzenie nt. Hugo nie poszlo na marne.
      I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
      zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
      kiedy zegar życia się zatrzyma,
      spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• przejechali sie na transferze Hugo to nie ulega watpliwosci ale mimo wszystko nie za bardzo rozumiem tego ze sie go od tak wywala (jesli to prawda), od poczatku mialem co do niego watpliwosci, gra w obronie jak pipa, zbiera kartki, ale na Boga, on zagrał przecież kilka meczy, w dodatku obrona w każdym zespole konsoliduje się długo!

nie kumam tego, najpierw go zatrudnili pewnie na podstawie DVD (a to było w czerwcu wiec niech nikt mi nie mowi ze nie bylo czasu na jakies testy) a teraz sie go wywala po zaledwie 3-4 meczach w pierwszym składzie, na jakiej podsawie oni teraz twierdzą że się nie nadaje?

Komentarz

• http://legia.net/img/dick_herbert_d.jpg

napis na jego koszulce swiadczy o tym, ze dobrze trafil

Powaznie mowiac mysle ze to beda dwa udane transfery

Komentarz

• To i ja skrobnę dwa słówka.

A propos Hugo - w każdym klubie zdarzają sie błędy transferowe. Ale, jak napisał wampir, fajnie, że szybko zareagowali zamiast wozić się z kolesiem przez cały sezon.

Junior - jestem sceptyczny. Powiększanie brazylijskiej kolonii jest, pod względem psychlogicznym, ryzykowne. Wszystko wyjdzie w praniu, ale u mnie koleś będzie "na cenzurowanym" Największy plus na dziś jego transferu to odejście Vukovicia.

Herbert Dick - nic nie wiem o typie. Oby był abstynentem.

Ogólnie rzecz biorąc, brakowało ofensywnego pomocnika i środkowego obrońcy. Kupili ludzi na te pozycje. Więc myślą. Na oceny, oczywista trza poczekać.
            "Współczuję tym, którzy nie piją. Wstają rano i wiedzą, że cały dzień będą się czuć tak samo."
            F. Sinatra

Komentarz

• Co do Dicka - cieszy mnie jego narodowość.
              Trudno o zgranie w obronie jeżeli grają w niej Brazylijczyk-Zimbabwewańczyk - Polak - Serb, a tak było jeszcze dość niedawno.
              Dwóch ludzi jednej narodowości na środku, fajnie że koleś też swoje lata ma, więc nie powinien popełniać juniorskich błędów.

Na dzień dzisiejszy jedyny minus Dicka to chyba jego nazwisko :O

To ilu piłkarzy jest w Legii na zasadzie wypożyczenia ?
              Roger, Elton, Dick i ktoś jeszcze ?

Aha, jeszcze jedno, jak pisałem przed sezonem, że Wisła zrobiła lepszy interes biorąc Clebera, niż my biorąc Hugo to protestowaliście.
              Moje na wierzchu

Komentarz

• Zamieszczone przez korniszon
                Herbert Dick - nic nie wiem o typie. Oby był abstynentem.
                Był w kadrze na ostatnim Pucharze Narodów Afryki. Żeby nie było tak słodko, to powołany został w miejsce kontuzjowanego gościa i nie zagrał ani minuty chyba (przynajmniej w meczach z Ghaną i Senegalem).
                Only You

Komentarz

• Przyjście Dicka zapewne jeszcze bardziej podważa pozycje w zespole Hugo ( o ile jakąkolwiek miał ) , w dodatku niektóre newsy przebąkują że jego dni są policzone ale .... mi sie wydaje że go nie wywalą.

Dokupili po prostu jeszcze jednego który tak czy siak był potrzebny...a brazylianowi dadzą jeszcze szanse - w sumie myśle że to by była dobra opcja , przynajmniej do przerwy zimowej. No bo jak któraś czarna skała złapie kontuzje czy kartki to znów zostanie tylko Jędrzejczyk albo ... z musu drobny Balde ( ew. Szala )

Dla mnie prędzej przyjście Juniora wywieje Vuko.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• W jednym meczu wszedl z lawki ale nie rzucal sie zbytnio w oczy. pozyjemy zobaczmy.

Komentarz

• Jak mozna miec na nazwisko Dick?
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                        Jak mozna miec na nazwisko Dick?
                        I tak dobrze, że nie ma na imię Little.
                        "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                        Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                        Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                        Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                        "
                        Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• w Cracovii mają Wacka, to u nas będzie Dick
                          raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                          ------------------------
                          Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• mamy i Dicka i jego syna (DickSon)

wyluzujcie Dick to skrot od Richard :O

Komentarz

• Skrót od nazwiska? :O To znaczy, że ja, Kowalski mogę się posługiwać np. w radio_Taxi nazwiskiem Kowal?
                              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                              "
                              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez kiubz
                                mamy i Dicka i jego syna (DickSon)

wyluzujcie Dick to skrot od Richard :O
                                pierdolita drogie Legionisty .....niech dick i jego pochodne strzelaje bramki to pierwszy kupie koszulke ...i ch..kazdemu do tego

edit :wole miec dicka niz echm.....nie bede sie wyrazał

Komentarz

Pracuję...
                                X