Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Przecież to ten typ co robił za tłumacza jak była konferencja prasowa z Wengerem. Zresztą był też widoczny przy innych okazjach.

Komentarz

• Akurat w temacie wielkich dokonań transferowych to mogliby sobie żarciki darować i wziąć się do porządnego re-searchu....
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• Zamieszczone przez kamil3091 Zobacz posta
        Przecież to ten typ co robił za tłumacza jak była konferencja prasowa z Wengerem. Zresztą był też widoczny przy innych okazjach.
        I co z tego? To że wcześniej dorabiał sobie jako tłumacz nie znaczy, że nie umie grać. Ja tam się cieszę, że do Legii trafi piłkarz znający języki obce - będzie go łatwiej wkomponować w zespół.

Komentarz

• Zamieszczone przez hummel155 Zobacz posta
          No dobry żarcik, klub jest autentyczny ale zawodnik już chyba nie

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
            No dobry żarcik, klub jest autentyczny ale zawodnik już chyba nie
            Aczkolwiek przydałby się taki gracz patrząc na wymyślone (?) statystyki.

2009-2010 Clube Ferroviàrio de Maputo 17 meczów 12 bramek
            2010-2011 DC Academy 15 meczów 10 bramek

Komentarz

• Widzę, że niektórzy na waszym forum nie wyczuli tutaj Prima Aprilis' owego żarciku.

Dickson Choto Academy ?
              Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman.

Komentarz

• Akurat Dickson ma swoja akademie pilkarska

Komentarz

Ciężko stwierdzić, Roma ma trzech bramkarzy i przynajmniej jeden z nich musiałby opuścić klub, a wątpię czy Artur chciałby iść na ławę.
                  W Romie jest dwóch co najwyżej całkiem niezłych bramkarzy Doni i Julio Sergio.Jeśli Boruc faktycznie przeszedłby do AS Roma to raczej nie byłby na straconej pozycji w walce o bluzę z numerem jeden w klubie z Rzymu. Jednak wątpię, aby działacze Romy zdecydowali się na Boruca. Jak wiadomo klub za niedługo obejmie jakiś bogaty jankes i raczej będą chcieli pozyskać bramkarza lepszej klasy, niż Boruc np. konkurenta o miejsce w składzie Boruca czyli Sebastiana Freya.
                  Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman.

Komentarz

• Zamieszczone przez R22 Zobacz posta

Dickson Choto Academy ?
                    Choto ma swoją szkółkę piłkarską od 2007 roku.

Komentarz

Widzę, że niektórzy na waszym forum nie wyczuli tutaj Prima Aprilis' owego żarciku.
                      raczej wyczuli, ale "jadą z tematem"

Komentarz

Choto ma swoją szkółkę piłkarską od 2007 roku.
                        Tak, to wiem, bo kolega wcześniej już mi powiedział o jej istnieniu.
                        Tylko czy moglibyście niewtajemniczonemu Wiślakowi coś więcej o tej akademii powiedzieć? ;-)

Komentarz

• Jurek Dudek będzie w Dzień Dobry TVN. Ani chybi będzie transfer.

Zamieszczone przez R22 Zobacz posta
                          Tylko czy moglibyście niewtajemniczonemu Wiślakowi coś więcej o tej akademii powiedzieć? ;-)
                          Jej właścicielem jest Choto, a siedziba mieści się we wschodnim Harare, obok targu rybnego. Więcej się nie dowiesz bo czekamy podobno właśnie na dwa kontenery młodym grajków.

Komentarz

Pierwszoligowy klub z Zimbabwe, dosyć szeroka kadra zawodników (głównie młodych), menadżerem jest brat Dicksona - Farai.

Komentarz

Pierwszoligowy klub z Zimbabwe, dosyć szeroka kadra zawodników (głównie młodych), menadżerem jest brat Dicksona - Farai.
                              Jemu chyba chodziło o to, aby:
                              coś więcej o tej akademii powiedzieć?
                              bo on napisał, że:
                              Bo se w internecie sprawdził.

Komentarz

• Zamieszczone przez egyptlion Zobacz posta
                                Jemu chyba chodziło o to, aby:
                                coś więcej o tej akademii powiedzieć?
                                bo on napisał, że:
                                Bo se w internecie sprawdził.
                                Odpocznij sobie od pisania.

Komentarz

Pracuję...
                                X