Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
    Po kilku meczach tak śmiała teza? Daj mu szansę do końca sezonu.
    Nie po kilku, a po kilkunastu.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
      Nie po kilku, a po kilkunastu.
      Naście to powyżej 10 a tylu Hubnik w Legii nie rozegrał.
      Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

Naście to powyżej 10 a tylu Hubnik w Legii nie rozegrał.
        Nie mówię o występach tylko i wyłącznie w barwach Legii, śledziłem jego grę jeszcze w lidze czeskiej.

Komentarz

• No tak. Zapomniałem
          Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

No tak. Zapomniałem
            Człowiek inteligenty nie widziałby w tym nic śmiesznego

Komentarz

• cafefutbol:
              Jóźwiak: szukam piłkarzy z charakterem jak Hubnik, Vrdoljak, Kelhar...

to co te murzyny bez jaj w Legii robią ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

cafefutbol:
                Jóźwiak: szukam piłkarzy z charakterem jak Hubnik, Vrdoljak, Kelhar...

to co te murzyny bez jaj w Legii robią ?
                Ciekawe co miał na myśli mówiąc "piłkarzy z charakterem", bo wymienieni zawodnicy na pewno do takowych nie należą (może prócz Vrdoljaka) albo ja źle rozumie ten zwrot albo Jóźwiak po raz kolejny nie wie co mówi.

Komentarz

Człowiek inteligenty nie widziałby w tym nic śmiesznego
                  Na szczęście jest tutaj człowiek inteligentny, który ogląda naście meczów każdego potencjalnego legionisty zanim ten zjawi się na Łazienkowskiej. Podziwiam. To komu teraz bacznie się przyglądasz, aby potem napisać że już go oglądałeś pod kątem gry w Legii?

Komentarz

To komu teraz bacznie się przyglądasz, aby potem napisać że już go oglądałeś pod kątem gry w Legii?
                    Stawiam na Kezmana
                    „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Na szczęście jest tutaj człowiek inteligentny, który ogląda naście meczów każdego potencjalnego legionisty zanim ten zjawi się na Łazienkowskiej. Podziwiam. To komu teraz bacznie się przyglądasz, aby potem napisać że już go oglądałeś pod kątem gry w Legii?

Miałem to samo pisać.
                      Skaut w okienku transferowym, trener i strateg przed każdym meczem, a teraz do tego psycholog

Komentarz

Może ciebie przyjadę pooglądać bo pasowałbyś to tych patałachów co dzisiaj biegali po boisku, koledzy niżej również.

Komentarz

• Po prostu zostałeś wypunktowany.

PS i nie chuligań słownie na necie, bo wiesz że monitor nie odda

Komentarz

Ciekawe co miał na myśli mówiąc "piłkarzy z charakterem", bo wymienieni zawodnicy na pewno do takowych nie należą (może prócz Vrdoljaka) albo ja źle rozumie ten zwrot albo Jóźwiak po raz kolejny nie wie co mówi.
                            Akurat tym trzem nie możesz nic zarzucić.
                            w kółeczku się mieni..

Komentarz

Na ile widziałem z trybun to Kelhar gra ostro, tnie równo z trawą, nie odpuszcza piłek. Nie twierdzę, że to Messi z obrony, ale na polska lige w sam raz. Dla Ciebie taka gra nie oznacza gracza z charakterem?
                              Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!

Komentarz

• Zamieszczone przez Adrian Zobacz posta
                                Na ile widziałem z trybun to Kelhar gra ostro, tnie równo z trawą, nie odpuszcza piłek. Nie twierdzę, że to Messi z obrony, ale na polska lige w sam raz. Dla Ciebie taka gra nie oznacza gracza z charakterem?
                                Piech napewno go dobrze wspomina z meczu w Warszawie
                                Kelhar kopał go przy każdej okazji, a jak robił przerwy w kopaniu to trzymał go za koszulkę albo trącał z bara przebiegając obok. Jak na naszą ligę to bardzo dobry sposób na to żeby szybszego od siebie napastnika zniechęcić do grania

a jeszcze z wypowiedzi Bereta można wysnuć wniosek że on szuka takich walczaków jak wspomniana trójka a te wagony murzynów kopiących się w czoło to same się w Legii znalzły i on nie ma z tym nic wspólnego....

Komentarz

Pracuję...
                                X