Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• fajny herb ma ten broniacy sie ....na spodenkach swych niebieskich...

znajomy jakiś

Komentarz

• ee tam ten pierwszy prawy prosty conajwyżej średni

dobry wariacik
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• no i doczekałem się Juniora w Legii

Komentarz

• Zamieszczone przez Pirx
          fajny herb ma ten broniacy sie na spodenkach swych niebieskich...

znajomy jakiś
          To Steaua Bukareszt.
          "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Mamy nowgo obrońcę. Herbert Dick z Zimbabwe. No to skończa sie już chyba problemy z komunikacją między środkowymi obrońcami.

http://legia.pl/index.php?id=news&ne...s_id=kat&ver=1
            Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• jeśli jest podobnej klasy co Choto, to jestem spokojny o naszą defensywę

Komentarz

• Ale ma nazwisko...
                To teraz jest Dick i Dickson...
                Legia Varsovia - semper invicta...

Urodzić się białym to duma i zaszczyt...

Komentarz

• no to czarne skały będą bronić

a brazylia kreować

panie jezu spraw żeby to wypaliło

już sie nie moge doczekać pierwszej kolejki po zgrupowaniu.
                  Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• No mam nadzieje że teraz juz się będą potrafili dogadać i ta obrona zacznie jakoś wyglądać, bo już mie szlag trafiał z tą partaniną co do tej pory odwalali
                    Powiedz mamo powiedz tato czy policja to gestapo. Ależ owszem drogi synu, trzeba tępić skurwysynów!!!
                    GRUPA TRZYMAJĄCA WAGE

Komentarz

• cieszy mnie to że szybko reagują

bałem sie że do przerwy zimowej będziemy sie użerać z rozgrywaniem i obroną
                      ( obym nie musiał sie już bać )
                      Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Przeciez w Zimbabwe sie po angielsku mowi - skonczcie trzeszczec cos o dogadywaniu
                        Aczkolwiek wolalbym Klosa chyba niz jakiegos kolesia z nikad.

Komentarz

• Maja rozmach skur....y
                          Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• A mnie nadal zastanawia w czyim intresie bylo sciagniecie go klubu drewnianego Hugo, ktorego dwa miesiace po pdopisaniu kontraktu na 3 lata sie wyporzycza, bo jest tak beznadziejny ze glowa boli...

bez kitu ktos ladnie na tym transferze hajs przycial...

Co do nowego Dicka, coz, jezeli poziomem jest choc zblizony do Dicksona, to nie powinno byc zle, chociaz nie wierze ze nie mamy w kraju rownie zdolnych mlodych chlopakow...

Komentarz

• oj daimos.. Jak potrafia sciagac w naszym klubie pilkarzy na podstawie zapisow video, to i tak odsetek zupelnych niewypalow jest stosunkowo niski

Poza tym sciaganie brazylijczykow (czy tez kazdego obcokrajowca) musi wiazac sie z pewnego rodzaju ryzykiem.. czy sie przyjmie.. czy sie zaaklimatyzuje.. czy mu sie bedzie chcialo.. czy nie bedzie pil
                              W tej branzy zupelnie jak w PUEFA.. nigdy nie wiesz na kogo trafisz
                              Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Teraz musi być dobrze!

Widać, że Junior wie co to znaczy walka na boisku , a na środku obrony znów będziemy mieć dwie skały nie do przejscia
                                Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

Pracuję...
                                X