Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• fajnie by było jak by Legia zprowadziła jakiegoś polaka.... co wy myślicie o Jopie.. it tak by nie przyszedł.... ale moze.

Komentarz

• co my myślimy o Jopie jest nieistotne, bo i tak nie przyjdzie
      podpis cyfrowy <--------
      ================
      Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez Sharn
        Zamieszczone przez myszor
        Hugo odchodzi ! ! ! W jego miejsce mamy pozyskać jakiegos nowego obrońce może Kłos?? oby nie
        Dlaczego "oby nie?". W porównaniu do naszych gwiazd (prócz Choto) w obronie to normalnie Nesta jest.
        super
        jak tak bardzo Kłos Ci się podoba to bierzcie go

człowiek rykoszet

gwarantuję, że zapewni wam stratę kilku| ważnych punktów
        Wisła pany Cracovia dziady. Taka jest istota rzeczy. amen

Komentarz

• Zamieszczone przez emjot
          Zamieszczone przez Sharn
          Zamieszczone przez myszor
          Hugo odchodzi ! ! ! W jego miejsce mamy pozyskać jakiegos nowego obrońce może Kłos?? oby nie
          Dlaczego "oby nie?". W porównaniu do naszych gwiazd (prócz Choto) w obronie to normalnie Nesta jest.
          super
          jak tak bardzo Kłos Ci się podoba to bierzcie go

człowiek rykoszet

gwarantuję, że zapewni wam stratę kilku| ważnych punktów
          I zdobycie kilku ważnych punktów, bramkami strzelonymi głową.

Komentarz

• W barwach Wisły przez 2,5 roku strzelił w lidze 5 bramek. W tym dwie wazne - djaca zwyciestwo z AMica na 2-1 i na 1-1 w debach w tym roku.

ALe tez w duzej mierze dzieki niemu odpadlismy z takimi druzynami jak Dinamo Tbilisi i Panathinaikos a także potracili sporo punktow w lidze (np piekny kiks w Kielcach). Na Waszym miejscu raczej nie piałbym z zachwytu w razie jego pozyskania..
            Kraków moim miastem, Wisła moim życiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Greebo
              W barwach Wisły przez 2,5 roku strzelił w lidze 5 bramek. W tym dwie wazne - djaca zwyciestwo z AMica na 2-1 i na 1-1 w debach w tym roku.

ALe tez w duzej mierze dzieki niemu odpadlismy z takimi druzynami jak Dinamo Tbilisi i Panathinaikos a także potracili sporo punktow w lidze (np piekny kiks w Kielcach). Na Waszym miejscu raczej nie piałbym z zachwytu w razie jego pozyskania..
              Mając w alternatywie Hugo?!!
              Ja jednak piałbym z zachwytu....

Komentarz

• Nie wiem... Klos mi jakos nie pasuje do Legii :/

Komentarz

• Liczyłem, że może sprowadzą Adamskiego. Bez klubu, niezły grajek, jego kontrakt nie byłby chyba poza naszym zasięgiem. Ale według PS dogaduje właśnie szczegóły swojego kontraktu z Burghausen - ostatnią drużyną 2. Bundesligi.
                  Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

• Choto tez nie był najlepszy jak był w Pogoni.. a w Legii nie można sobie drużyny wyobrazić bez niego.

ale zobaczymy co czas pokaże

Komentarz

• Legianet:

Oburzenie w Symferopolu

Czwartek, 2006-08-31 00:32

Rzecznik Tawrii Symferopol mówił prawdę. Nowy nabytek Legii, Luiz Antonio Godoy Alves Junior, był rzeczywiście ulubieńcem kibiców w Symferopolu. Potwierdzają się też informacje o jego dużych umiejętnościach piłkarskich i nieporozumieniach z trenerem. Fani Tawrii w postach i mailach wyrażają swoje niezadowolenie i oburzenie z powodu sprzedania Brazylijczyka do Legii. Poniżej prezentujemy kilka opinii sympatyków klubu z Krymu.

To bardzo dobry piłkarz, przy poprzednich szkoleniowcach zawsze był najlepszy na boisku, ale Fomience nie pasował! Macie duże szczęście!

(Zwitter)

Junior to bardzo dobry technicznie piłkarz, każde jego wyjście na boisko wzmacniało drużynę, można powiedzieć, że był ulubieńcem Symferopolskiej publiczności i dlatego chcę mu życzyć wszystkiego najlepszego w nowym klubie!

(Slam-simfer)

To może jeszcze Edmara do Steauy sprzedajcie i wszystko szlag trafi! Był Żuńka i Edmar – to była jedna całość! A teraz jego nie będzie. Swoją drogą to pierwszy gracz Tawrii, który odszedł do tak znanego klubu.

(Swiatoj)

News o odejściu Juniora z Tawrii to był dla mnie szok! Pytałeś się, czy kibice żałują jego odejścia... tak, bez niego gra drużyny nie będzie najlepsza. On umie poukładać grę i wypracować przewagę na boisku. W zeszłym sezonie wychodził zawsze w podstawowym składzie. W tym sezonie na boisku go nie można było zobaczyć... Wszyscy kibice, w tym i ja nie wiedzieliśmy z czym to jest związane. Konflikt z Fomienką był, ale nie na tyle poważny, by go sadzać na ławce rezerwowych. Jeszcze pamiętam słowa trenera, który mówił, że chce dopasować Juniora do nowej taktyki drużyny. Nie chciał go puszczać z klubu, mówił, że on może grać na swojej ulubionej pozycji w pomocy... Kibice żałują odejścia Juniora, zwłaszcza jego zwody robiły na nich ogromne wrażenie. Pierwszy raz słyszę o tym, że Junior odchodzi z Tawrii i tak na szybko to nie mogę w to wszystko uwierzyć. Mam nadzieję, że w Legii mu się nie powiedzie i on szybko do nas wróci.

(Maletinka)

Junior to naprawdę dobry piłkarz i Legia musi być bardzo szczęśliwa, że zakontraktowała tak kreatywnego gracza.

(Wasia)

Zdarzają się jednak i trochę bardziej wyważone opinie:

Junior nie jest może wybitnym graczem, ale jest niezły. Jedyny problem z nim jest taki, że gra zbyt indywidualnie.

(Kazak)

dodał: Robert Balewski
                      źródło: własne/sctavriya.com/tavriya.com.ua

krok do przodu zrobilismy...miejmy taka nadzieje

Komentarz

• Zamieszczone przez Pirx
                        To może jeszcze Edmara do Steauy sprzedajcie i wszystko szlag trafi! Był Żuńka i Edmar – to była jedna całość! A teraz jego nie będzie. Swoją drogą to pierwszy gracz Tawrii, który odszedł do tak znanego klubu.

(Swiatoj)
                        Miło z ich strony
                        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale Junior zapowiada się naprawdę nieźle Na razie lepszy będzie jednak umiarkowany optymizm, tylu dobrych piłkarzy już do ans przychodziło...
                          Ciężko jest wymyślić ciekawy podpis

Komentarz

• Zamieszczone przez Giecie (L)
                            Nie chwali się dnia przed zachodem słońca, ale Junior zapowiada się naprawdę nieźle Na razie lepszy będzie jednak umiarkowany optymizm, tylu dobrych piłkarzy już do ans przychodziło...
                            Niom. Walczak...

From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• no to mamy nowego kapitana
                              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Kłos do Legii, a Hugo out?? Ja jestem jak najbardziej za- Brazylijczyk to jedna z większych pomyłek Legii w ostatnim czasie, nawet mający apogeum formy za sobą Kłos będzie w tej sytuacji poważnym wzmocnieniem. Oby tylko to wszystko doszło do skutku...

Odnośnie tego całego Juniora- w zasadzie każdy z Brazylijczyków był zapowiadany jako niesamowicie wartościowy nabytek, klasowy zawodnik itp. itd. Jak do tej pory sprawdziło się to w połowie przypadków. Oby najnowszy zakup Legii należał do tej dobrej połowy.

Komentarz

Pracuję...
                                X