Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Mezenga pokazał tylko dwie rzeczy - potrafi się zastawić i nie zgubić przy tym piłki i zajebiście strzela głową. Jak na zbawienie Legii to dużo za mało. Kucharczyk i Hubnik są dużo lepsi więc plac na dzień dzisiejszy zajęty. Pozostaje ławka a jak na grajka na ławę to szkoda kasy na niego. Elton nie wypalił, Mezenga nie wypalił... do trzech razy sztuka z brazylijczykiem w ataku ? Transfery letnie 0-1

Porównać Koseckiego z Mezengą będzie można jak Kosecki dostanie szansę gry w Legii.

Kneżević jak zagrał teraz z Cracovią to jedna wielka katastrofa. Ogórkiem być nie może bo by go Partizan tyle nie trzymał, ale nawet nie chodzi o brak zgrania z kolegami bo to u obrońcy będzie widać przy ustawianiu spalonego, przy zamianie krycia, przy zrozumieniu ze skrzydłowym ale gość nawet jak miał piłkę to nie potrafił dobrze podać do niedaleko stojącego kolegi więc coś z nim jest nie halo. Transfery letnie 0-2

To jak mnie naszło na pisanie to jedziemy dalej z transferami.

Cabral zaczął się pokazywać z dobrej strony - widać było ogromną różnicę w graniu z nim i bez niego i od razu kontuzja i to nie na 2 tygodnie tylko na dłużej więc nie udowodni że warto dać te 2 bańki czyli ile tam Velez chce więc w lato znowu będziemy szukać rozgrywającego. Transfery letnie 0-3 (no chyba że się zdąży wyleczyć i pokieruje grą tak jak Vuko )

Jeśli Dowhań mówi że cieszy się że Antolović nie gra i że może z nim pracować spokojnie to trzeba czekać na efekty, bo jak komuś ze sztabu trenerskiego Legii można ufać to Dowhaniowi właśnie. Transfery letnie 0-4

Manu.... ***********. Transfery letnie 0-5

Cabral i Mezenga wypadają, Knezecić i Antolović jako nasi piłkarze dostaną drugą (trzecią) szansę, Manu do Bangladeszu.

Na ocenę zimowych transferów za wcześnie no ale co Hubnik to Hubnik transfery zimowe 1-0

O Ogbuke i Kelharze przyjdzie czas później się wypowiedzieć.

Komentarz

• Knezevic nie zagrał z Cracovią.
      Mini- historia 0-1
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta

Kneżević jak zagrał teraz z Cracovią to jedna wielka katastrofa. Ogórkiem być nie może bo by go Partizan tyle nie trzymał, ale nawet nie chodzi o brak zgrania z kolegami bo to u obrońcy będzie widać przy ustawianiu spalonego, przy zamianie krycia, przy zrozumieniu ze skrzydłowym ale gość nawet jak miał piłkę to nie potrafił dobrze podać do niedaleko stojącego kolegi więc coś z nim jest nie halo. Transfery letnie 0-2
        Kolego ostro się zapędził w swojej krytyce, z tego co mi wiadomo Kneżević z Cracovią w ogóle nie zagrał

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
          Kneżević jak zagrał teraz z Cracovią to jedna wielka katastrofa.
          Tylko że Kneżević nie grał z Cracovią.
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Mini, nie łam się- ja ostatnio widziałem rozgrzewającego się Mezengę w przerwie ze Śląskiem...

Komentarz

• GóWno donosi o Chinyamie:
              "Ze Śląskiem wszedł na boisko i po kilku minutach snucia się po nim został przywołany do ławki i zrugany za lenistwo."
              No cóż, widać że cierpliwość się skończyła

Komentarz

• Korzystając z nadmiaru czasu wolnego w pracy pozwolę sobie na polemikę

Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                Mezenga pokazał tylko dwie rzeczy - potrafi się zastawić i nie zgubić przy tym piłki i zajebiście strzela głową. Jak na zbawienie Legii to dużo za mało. Kucharczyk i Hubnik są dużo lepsi więc plac na dzień dzisiejszy zajęty. Pozostaje ławka a jak na grajka na ławę to szkoda kasy na niego. Elton nie wypalił, Mezenga nie wypalił... do trzech razy sztuka z brazylijczykiem w ataku ? Transfery letnie 0-1

Porównać Koseckiego z Mezengą będzie można jak Kosecki dostanie szansę gry w Legii.
                Mazenga pokazał to z czego jest rozliczany napastnik. Pomimo ogonów jakie grał strzelał bramki (najwięcej w rundzie jesiennej z gry) w dodatku zapewniające punkty. Kosecki jak dla mnie to zmanierowany dzieciak, o czym można było się przekonać po 3 tygodniach w ŁKSie i bzdurach jakie pieprzył. Obym się mylił, ale nikt nie zamierza wykupić Bruno i dlatego aby nie narobić sobie kłopotów (dylematów) poszedł w odstawkę.

Z Cracovią? Hmm.. A kto w tamtym okresie grał dobrze? Ale pamiętam go z meczu z Arsenelem gdzie dwoił i się i troił łatając dziury w obronie. Potem kontuzja, leczenie więc co tutaj oceniać.

Cabral i Mezenga wypadają, Knezecić i Antolović jako nasi piłkarze dostaną drugą (trzecią) szansę, Manu do Bangladeszu.
                Jaka druga i trzecia szansa? Gdyby takie szanse dostał Boruc to może nigdy nie przekonalibyśmy się o jego talencie. To samo Mucha. Co do Manu - pełna zgoda.

Na ocenę zimowych transferów za wcześnie no ale co Hubnik to Hubnik transfery zimowe 1-0

O Ogbuke i Kelharze przyjdzie czas później się wypowiedzieć.
                Zgadza się. Hubnik ma papiery, ale zobaczymy ile będzie miał bramek na koniec rundy. Oby nie zrównał do reszty drużyny a po drodze nie zabiły go genialne taktyki Skorży. Bo w systemie z dwoma defensywnymi i jednym napadalcem to skrzyła muszą naganiać piłki do napastnika, a kogo mamy na bokach każdy widzi.
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Obaj powinni wylecieć na zbity pysk. Młody Kosecki nie będzie od nich gorszy, a przy okazji pochodzi stąd, jest Polakiem i może kiedyś reprezentacja będzie miała z niego pożytek.

Otóż to...po co trzymać takich kaleków z Brazylii czy Zimbabwe skoro taki Kosecki reprezentuje ten sam/ lepszy poziom. Absurd nad absurdy...Byle by czarna morda fajnie na bilbordzie wyglądała.

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                    Knezevic nie zagrał z Cracovią.
                    Mini- historia 0-1
                    Zamieszczone przez (L)uksus Zobacz posta
                    Kolego ostro się zapędził w swojej krytyce, z tego co mi wiadomo Kneżević z Cracovią w ogóle nie zagrał
                    Zamieszczone przez Garm Zobacz posta
                    Tylko że Kneżević nie grał z Cracovią.
                    niech wam będzie... zagrał z Ruchem i to chujowo

Zamieszczone przez voytek Zobacz posta
                    Mazenga pokazał to z czego jest rozliczany napastnik. Pomimo ogonów jakie grał strzelał bramki (najwięcej w rundzie jesiennej z gry) w dodatku zapewniające punkty. Kosecki jak dla mnie to zmanierowany dzieciak, o czym można było się przekonać po 3 tygodniach w ŁKSie i bzdurach jakie pieprzył. Obym się mylił, ale nikt nie zamierza wykupić Bruno i dlatego aby nie narobić sobie kłopotów (dylematów) poszedł w odstawkę.
                    Trochę wyidealizujemy obraz polskiego futbolu powiedzmy że...
                    Skorża ma w dupie to skąd klub weźmie kasę na transfery bo on ma osiągać jak najlepsze wyniki i raz na jakiś czas ma kasę do wydania. Czyli że iti mu się nie wtrąca w szatnię jak Józek swojemu dwudziestemu trenreowi i że chce żeby grali najlepsi, więc jeśli Mezenga jest słaby no to ja mam rację, ale jeśli nie a jesień na to nie wskazywała to powinien grać.
                    Jeśli nie mam racji, Mezenga jest lepszy od Chinyamy, iti się nie wtrąca to kto się wtrąca ? czyżby Lesiu znalazł kolejne powołanie po polonezach, zarządzaniu relacjami z kibicami i transferach ? może niech go dżej dablju na coacha zatrudni

Z Cracovią? Hmm.. A kto w tamtym okresie grał dobrze? Ale pamiętam go z meczu z Arsenelem gdzie dwoił i się i troił łatając dziury w obronie. Potem kontuzja, leczenie więc co tutaj oceniać.
                    Ja akurat Arsenal spędzałem wracając z urlopu autobusem więc nie wiem jak grali, ale niestety Cabral też ponoć zagrał tam zajebiście a potem było jak było. Mi się wydaje że jak już wszedł na boisko w pierwszym składzie to znaczy że jest zdrowy, a skoro tak to znaczy że przez jakiś czas trenował, do rundy przygotowywał się z kolegami a w tym meczu jak to już wspólnymi siłami ustaliliśmy że z Ruchem prezentował się fatalnie. Fakt faktem że wyglądało na to że lachę położyli na ten mecz ale on się prezentował jak amator. Nie jestem w stanie tego właśnie pojąć, a nie tego że miał kontuzję i jesień straconą. Ma szczęście że obrona cała jest kulawa i że ma ważny kontrakt to będzie mógł jeszcze udowodnić że grać potrafi.

Jaka druga i trzecia szansa? Gdyby takie szanse dostał Boruc to może nigdy nie przekonalibyśmy się o jego talencie. To samo Mucha. Co do Manu - pełna zgoda.
                    trochę nie rozumiem
                    pytanie o szansę brzmi tak jakby na nią nie zasługiwali, a argumenty są takie że powinni ją dostać...
                    powinni i niech zaczną zapierdalać jak trzeba bo jak mają grać stranieri to z bałkanów a nie murzyny
                    Ostatnio edytowany przez Mini; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• gral z Craxa, tylko pare miesiecy temu :P
                      "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Mezenga rozegrał w Legii niecałe 500 minut, a mimo to strzelił 3 gole. Przelicznik to około 1,5 bramki na mecz, a przecież ten zespół jesienią nie tworzył praktycznie sytuacji z gry, dopiero teraz wiosną coś ruszyło, wreszcie możemy napisać, że brakuje skuteczności, a nie brakuje sytuacji bramkowych. To nie był napastnik, który sobie sam sobie by wypracował sytuacje, mijając po drodze 3 rywali.

To co napisałeś, dobrze gra ciałem, ma zmysł do gry kombinacyjnej i dobra gra głową, czyli bardzo podobna charakterystyka jak Hubnik. Brazylijczyk więcej niż 45 minut dostał w ledwie 4 spotkaniach. Nie dostał szansy, a tymi golami w roli jokera zasłużył na więcej minut. O tym czy jest skuteczny czy nie, mówić nie możemy, bo partnerzy mu nie robili sytuacji, można nawet zaryzykować stwierdzenie, że co miał to skończył.

Ale skoro wchodzi Chinyama, który bazował tylko na przygotowaniu fizycznym, bo nie był ani egzekutorem, ani nie zgrywał partnerom, grał w swoim świecie i nawet jak strzelał te 20 bramek był bardzo irytujący, a teraz kiedy jest wielki jak szafa i nieruchliwy to nie ma z Niego pożytku, a mimo to wchodzi to znaczy, że Mezenga został przedwcześnie odstrzelony i myślę, że forma nie miała nawet na to wpływu.

Niby Skorża go widzi na treningu, ale ja nie ufam Złotoustemu.

Komentarz

• Marka Jóźwiaka bajania o transferach:
                          http://www.polskatimes.pl/sport/pilk...tml#material_3

Generalnie wychodzi na to, że powinniśmy Panu Bogu dziękować, że to on trzyma rękę na pulsie. A jeżeli coś nie wychodzi, to dlatego, że mu nie pozwolono. Jakbym Wałęsę słyszał.

A najlepsze są wątki poboczne:

Mareczek-zabijaka (o zajściu ze Skorżą podczas sparingu na zgrupowaniu)
                          Gdyby powiedział tak do mnie kilka lat temu, jeden z nas potrzebowałby chirurga szczękowego. Ale dziś musimy się zachowywać odpowiedzialnie i współpracować dla dobra klubu. Wyjaśniliśmy sobie już wszystko. Maciek postawił dobre wino i wiem, że drugi raz tak się nie zachowa.
                          Mareczek-mistrz ciętej riposty (o zarzutach Kowala, że Legia kupuje na podstawie filmików na YT):
                          Kowal o YouTube to chyba usłyszał, jak reklamę Heinekena chciał obejrzeć. Ja już nawet większy telewizor kupiłem, żeby Wojtek mi się na ekranie mieścił. Kowal powinien czasem ugryźć się w język, bo tyle zawdzięcza Legii, że powinien bardziej przychylnym okiem na nią spojrzeć. Rozmawiałem z nim na ten temat, ale widzę, że wciąż jak dostanie mikrofon, to głupoty gada.
                          Mareczek-pogromca internautów:
                          - Kibice nie są jednak zbyt wyrozumiali. W internecie mieszają Pana z błotem przy byle okazji. A jako piłkarz wiele zrobił Pan dla klubu. Jest jego legendą.
                          - To nie są kibice. To są frustraci sprzed komputera, którzy nie mają charakteru, żeby przyjść i mi to powiedzieć w oczy. Spotykam się czasem z fanami i mam z nimi dobre relacje. Ale mówię o prawdziwych kibicach, którzy dadzą się za Legię pokroić i są z nią na dobre i na złe.
                          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
                            Mezenga rozegrał w Legii niecałe 500 minut, a mimo to strzelił 3 gole. Przelicznik to około 1,5 bramki na mecz
                            Przy założeniu, że mecz trwa 250 minut...

Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
                            można nawet zaryzykować stwierdzenie, że co miał to skończył.
                            Nie do końca zgodzę się z tym stwierdzeniem (Bełchatów? Wisła?).

Zdecydowanie natomiast zgadzam się z konkluzją - to Mezenga powinien być w kadrze meczowej zamiast Chinyamy i to on powinien przynajmniej wchodzić na zmianę. Moim zdaniem w ogóle najlepiej by było, gdyby grał z Hubnikiem w podstawowym składzie.
                            All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
                              Mezenga rozegrał w Legii niecałe 500 minut, a mimo to strzelił 3 gole. Przelicznik to około 1,5 bramki na mecz...
                              1 bramka na 1,5 meczu jak już.
                              My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• zeby Mezengi nie zaglaskac - on sie kompletnie nie sprawdzil jako jedyny wysuniety napastnik (ale takie rzeczy powinny byc sprawdzane przez Mareczka PRZED transferem) i byc moze w naszej strategii z jeseni (dluga pila do przodu) Takesure faktycznie jest lepszy niz Bruno
                                jako drugi napastnik lub przy cisnieciu przeciwnika, Takesure nie a Bruno moze
                                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

Pracuję...
                                X