Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Fakt, że strzał ma koszmarny, ale można mu strzelania z dystansu zabronić. Zauważcie, że on w tym meczu zrobił więcej zagrożenia niż Maciek "fotka" Rybus przez całą rundę ...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bigos20 Zobacz posta
      Fakt, że strzał ma koszmarny, ale można mu strzelania z dystansu zabronić. Zauważcie, że on w tym meczu zrobił więcej zagrożenia niż Maciek "fotka" Rybus przez całą rundę ...
      Zauważ, że Ntibazonkiza w tym meczu zrobił więcej zagrożenia, niż... Ntibazonkiza przez całą poprzednią rundę. On zagrał dwa dobre mecze (ze Śląskiem i teraz z Legią) i jedzie na tej opinii cały sezon.

Pozwolę sobie jeszcze dodać, że z tak fatalną defensywą jak nasza w piątek to on raczej za często grać nie będzie.
      All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• jesli chodzi o jego strzaly to radze obejrzec skrot meczu Cracovia - Wisla. Muzina Rybusa wciaga nosem. Tylko nie wiem co z tym ramadanem

Komentarz

• Zamieszczone przez Marek.Only Zobacz posta
          jesli chodzi o jego strzaly to radze obejrzec skrot meczu Cracovia - Wisla. Muzina Rybusa wciaga nosem. Tylko nie wiem co z tym ramadanem
          A widziałeś w tym skrócie zachowanie Ntibazonkizy w sytuacji sam na sam z połową boiska i Pawełkiem?
          All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Ntibazonkiza fajnie biega, czasami kogos wkreci w boisko, czasami kogos minie - to wszystko. Za malo nawet na zmiennika kogokolwiek.
            Trzy w miare dobre mecze w tym sezonie + Ramadan + strzaly jak z 3 ligi + dawanie ciala w wiekszosci akcji 1 na 1... To ma byc jakis super grajek? No bez jaj.
            http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Zamieszczone przez nst Zobacz posta
              Ntibazonkiza fajnie biega, czasami kogos wkreci w boisko, czasami kogos minie - to wszystko. Za malo nawet na zmiennika kogokolwiek.
              Trzy w miare dobre mecze w tym sezonie + Ramadan + strzaly jak z 3 ligi + dawanie ciala w wiekszosci akcji 1 na 1... To ma byc jakis super grajek? No bez jaj.

nie super grajek... ale to pokazuje jaka mizerie mamy na bokach pomocy obecnie, ze nawet taki murzynek budzi zainteresowanie
              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Zamieszczone przez Bigos20 Zobacz posta
                Fakt, że strzał ma koszmarny, ale można mu strzelania z dystansu zabronić. Zauważcie, że on w tym meczu zrobił więcej zagrożenia niż Maciek "fotka" Rybus przez całą rundę ...
                trzeba dopisać do złotych reguł polskiej myśli szkoleniowej - ty nie strzelasz. Choćby była pusta bramka i stoisz sam na 30 metrze - ZAKAZ

Komentarz

• Ten gościu przychodził do Cracovii jako gwiazda, bo był zawodnikiem pierwszego składu zespołu z ligi holenderskiej. Technikę ma dobrą niewątpliwie, ale produktywny z nią to zbytnio nie jest. Myślę, że by tylko irytował, jak Radović miał to w zwyczaju przez kilka sezonów.

Komentarz

• Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
                      trzeba dopisać do złotych reguł polskiej myśli szkoleniowej - ty nie strzelasz. Choćby była pusta bramka i stoisz sam na 30 metrze - ZAKAZ
                      Zbyt dosłownie bierzesz moje słowa. Sytuacja jest podobna jak u Borysiuka (przy Ntibazonkizie jest wirtuozem strzałów z dystansu), niech strzela jak widzi, że bramkarz wyszedł itp. A nie próbuje być R. Carlosem.

Komentarz

• Jak tak patrzę na to co się działo tutaj przez dwa okienka, już nie mogę się doczekać następnego
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          Jak tak patrzę na to co się działo tutaj przez dwa okienka, już nie mogę się doczekać następnego
                          Co okienko to coraz to lepsze nazwiska przewijają się w spekulacjach W lato pewnie będą testowali Messiego, Ronaldo czy Ronney'a, ale pewien żaden z nich testów nie przejdzie
                          "Niech się prostuje nieszczęść splot i niechaj drżą moskiewskie karły,
                          hańba wierzącym w sierp i młot, chwała za niepodległość zmarłym!"

Komentarz

• To kiedy w koncu bedzie ten snajper z Ameryki Polnocnej za wiecej niz milion ojro?
                            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Skorża powiedział, ze z Solariego zrezygnowali ze względu na to, że nie byli pewni czy "będzie chciał umierać za Legię" i ja to rozumiem, OK. Dziś jednak przeczytałem wypowiedź z Miklasa i nabrałem poważnych wątpliwości co do tego "umierania za Legię" w przypadku Ogbuke.

Miklas rzecze tak:

Transfer Ogbuke był o tyle dziwny, że ani zawodnik nie chciał do nas przyjść, ani klub nie chciał go puścić. Bardzo długo trwało przekonanie samego gracza, by przeniósł się do Polski, a gdy to się udało, niezwykle trudno było dojść do porozumienia z Apollonem. Ostatecznie zdołaliśmy wypożyczyć Nigeryjczyka z opcją transferu definitywnego.
                              Całość:

http://legia.com/www/index.php?akt=20942

Co sądzicie?
                              From flood into the fire
                              One thousand voices sing
                              We're in this together
                              For whatever fate may bring

Komentarz

• przemawiają przez Ciebie rasistowskie uprzedzenia
                                "No pasaran!" ???

HEMOS PASADO !!!

Komentarz

Pracuję...
                                X