Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gruby knur Grajewski jest menadżerem Wichniarka .
    Maybe life is like a ride on a freeway
    Dodging bullets while you're trying to find your way
    Everyone's around, but no one does a damn thing
    It brings me down, but I won't let them

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
      Zamieszczone przez Junior89
      no chyba, że Wichniar nie gra dla kasy

To akurat fakt. Wichniarek nie gra. Chyba, że w gierkach treningowych.

I to drugie tez fakt. Robi to dla kasy.
      Jakbys mial tyle kasy co Wichniar to wogle bys nie musial grac w pilke.I to nigdy.

A co do mojego informatora to nie jest to ciocia Zoliborka,tylko pewna osoba obracajaca sie w tak zwanych kregach zwiazanych z zarzadem .Akurat raz udalo mi sie go namowic na jakies zwierzenia,ale ch.. to wie ile bylo prawdy w tym co mi powiedzial.

Natomiast nie sadze zeby wszystko wyssal z palca.

Moje skromne zdanie jest takie ze nie zobaczymy zadnego z omawianej tu dwojki(W. i P.)
      "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• http://pilka.interia.pl/liga/1/news?inf=682641

jak dla mnie - za darmo to brac, nie placic za duzo i skonstruowac tak kontrakt by mozna go rozwiazac jak bedzie slabo gral i tylko tyle :P

Komentarz

• Zamieszczone przez onet.pl
          Wichniarek chciałby grać w Legii. W drużynie chętnie widziałby go też trener Wdowczyk, ale na przeszkodzie w przeprowadzce polskiego napastnika z Herthy Berlin do stolicy mogą stanąć kwestie finansowe.

Wichniarek, który nie mieści się w meczowej kadrze Herthy i większość spotkań ogląda z trybun, za pół roku gry w Legii zażądał takich pieniędzy, jakich w Polsce nie zarabiają najlepsi piłkarze nawet przez cały sezon!
          gwiazdorzyna :/ wypierda..ć

Komentarz

• trzeba bylo cały artykuł przeczytać
            podpis cyfrowy <--------
            ================
            Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Zamieszczone przez yusta
              Zamieszczone przez el talibbo
              Ja mam informatora ktory doniosl mi ze zostaly podjete pewne kroki...

ale
              Ciocia Żoliborka?

rozumiem ze to bardzo śmieszne ale moglibyście juz odpuscic.

Z góry dzięki.
              "Za plecy patrzę non stop, marzę mocno,
              żeby móc znów się cofnąć na Łazienkowską,
              w środek meczu, nasze twarze mokną,
              nieważne, że marznę, daję ponieść się emocjom"

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffi
                trzeba bylo cały artykuł przeczytać
                Ja przeczytałam i w zasadzie nie widzę tam żadnego usprawiedliwienia dla naszego niedoszłego gwiazdora.
                Wichniarek chce kupę hajsu, Wichniarek twierdzi że ma oferty z innych klubów i wybierze najlepszą.
                Wichniarek powinien zdawać sobie sprawę z tego jakie realia panują w naszym kraju i w związku z tym nie zawracać nikomu niepotrzebnie dupy.
                Dla mnie sprawa wygląda dość jasno. Przycichło ostatnio w newsach o nim, więc wymyslił temat po którym zrobiło się troszkę głośniej. Tak, żeby Janas wiedział, że jeszcze żyje.

Endrju vel Żoliborek - nie było w tym cienia złośliwości w stosunku do Twojej osoby.
                Only You

Komentarz

• tzn my nic nie musimy, to on musi grać
                  podpis cyfrowy <--------
                  ================
                  Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=16339

Oli
                    "Pytałem później kolegów, skąd w ogóle wziął się ten Miklas. Podobno sprzedawał samochody w FSO. Może lepiej, żeby przy tym został..."

Komentarz

• ehehe..
                      Nie no.. Szaleja tam w tym KP.
                      Moze jeszcze zainteresuja sie Juskowiakiem?
                      Ponoc ciagle strzela bramki w drugiej Bundeslidze.
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi
                        ehehe..
                        Nie no.. Szaleja tam w tym KP.
                        Moze jeszcze zainteresuja sie Juskowiakiem?
                        Ponoc ciagle strzela bramki w drugiej Bundeslidze.
                        To samo pomyślałem
                        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• No ale Jusko ma grubo po 30,nie chcialoby mu sie kopac po kostkach w Polsce.

Prawde mowiac Wichniarkowi i Olemu tez sie raczej nie bedzie chcialo i taki ***,kupimy w koncu Jelenia i to jak dobrze pojdzie,jak nie to zostanie tylko Pitry z Sosnowca

Komentarz

• Wichniarek. Zmanierowana gwiazdka, ktora przyjedzie do Warszawy pewnie swoim najnowszym BMW M6 niczym niegdys Bartek Karwan. Tak jak i on nie bedzie juz blyszczal. Bo jakie on moze miec teraz cele? Tylko Repra i mundial w przyszlym roku. Janas ma w tej chwili kilku lepszych napadziorow w kadrze. Szybko pewnie sie zaraz okaze, ze Wichniar go nie interesuje. I co. Arturek dalej bedzie gral wtedy na pelnej kurwie? W pelni zmotywowany? Bedzie chcial cos komus udowodnic? Komu? i po kiego? W Berlinie za same tylko siedzenie na trybunach dostaje przeciez kilka razy wiecej, niz by mu pewnie Walterek teraz zaplacil.
                            To samo z Olim. Tyle, ze tu dochodza do tego jeszcze jego wieczne zamilowania do odnoszenia kontuzji. Poza tym to milczek i nie umie znalezc wspolnego jezyka z kolegami z druzyny. Zawsze chodzil kolo nich sam z glowa w oblokach. Potrzebny nam ktos taki? Szczerze watpie. Na dluzsza mete oboje beda dla klubu bardziej udreka, niz realnym wzmocnieniem. Udreka, za ktora trzeba bedzie bardzo slono zaplacic.
                            No ale KP juz nas wszystkich zdazyla przyzwyczaic do tego, ze lubia wydawac pieniadze na rozne pierdoly.

Komentarz

• Na dluzsza mete oboje beda dla klubu bardziej udreka, niz realnym wzmocnieniem. Udreka, za ktora trzeba bedzie bardzo slono zaplacic.

Ale maja nazwiska,znane,ktore przyciagna na stadion nowych "kibicow".

Beda grac lipe,bo jakimis super-gwiazdami nie sa.Sfrustruja sie bo ich po kostkach beda kopac.

Ale jest tez inny scenariusz,Wichniarek strzela brame za brama ( ) doprowadza Legie do mistrzostwa ( ) jedzie na mundial gdzie strzela w meczach grupowych 3 gole( ).A dalej nie wiem co sie stalo bo sasiad wierci i sie obudzilem .

P.S Zadnym BMW,Wichniarek ma Porsche Cayenne,Mercedesa Kompresora i wielkiego Grand Cherokee

Komentarz

• Nie wiem co ma.
                                Dla mnie moze jezdzic nawet Astonem. Byle by sie tylko blyszczal. Inny do niego nie pasuje.

Komentarz

Pracuję...
                                X