Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• już wolałbym żeby kupili/wypożyczyli tego ogbuke (czy jak mu tam) niż żeby kucharczyk tam grał

Pisz normalnie, albo się ładnie pożegnaj

Komentarz

• A ja wole żeby ogrywali młodego Kucharczyka, walczy, stara się, niż jakiegoś szrota.
      Ole, To My kibole!

Komentarz

• Wkurwia mnie te utajnianie wszystkiego przez KP. "Nie możemy mówić", "bez komentarza", "może tak, może nie, nie powiem Panu", "kwota odstępnego jest utajniona". Iście PRL-owski system prowadzenia "firmy".
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• jacy ludzie taki system
          verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Ten Ogbuke trochę przypomina Traore, który też z ławki Rosenborga przed przyjściem do Lechii nie wstawał. Przy lepszej skuteczności mógł mieć najwięcej bramek w lidze i dziwi mnie dlaczego we wszelkich odkryciach i jedenastkach rundy zabrakło miejsca dla niego.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
              Chyba nie odebrałeś mojego posta na poważnie?
              Jedni lubią robić sobie zdjęcia w kiblu, inni je oglądać... są różne fetysze i zboczenia

Komentarz

• Niestety Ogbuke jutro bądź pojutrze będzie oficjalnie piłkarzem Legii , czarno to widzę...

Komentarz

• a ja myślę że Szałach może grać dobrze na skrzydle zamiast Rybusa ale wzmocnienie skrzydła się przyda i mam nadzieję że jak Cabral na środku się nie sprawdzi to oddadzą go i kupią Centarskiego

Komentarz

• Ja pierdolę!! Niech te ferie się już skończą.

Dzwońcie sobie tutaj, zamiast się wpisywać na forum, bo tego się nie daje czytać :

http://www.youtube.com/watch?v=xUQYc...layer_embedded

http://www.90minut.pl/news/148/news1...-Slowacje.html

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
                    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
                    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
                    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
                    "
                    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                      Niestety Ogbuke jutro bądź pojutrze będzie oficjalnie piłkarzem Legii , czarno to widzę...
                      Idź się powieś. Chcesz sznur?
                      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                        Niestety Ogbuke jutro bądź pojutrze będzie oficjalnie piłkarzem Legii , czarno to widzę...
                        Nie no skoro taki ekspert jak Pusty widział filmik z przed 3 lat z jednej połowy i ocenił go jako porażkę transferową, a swoją opinię na forach pisał 57 razy to niestety czeka nas wielkie rozczarowanie. Podobnie ma się sprawa z Hubnikiem, ponieważ on jako napastnik i lis pola karnego nie potrafi dryblować! Rozumiecie to? Jak piłkarz, który ma strzelać bramki nie potrafi dryblować? Znacie takiego napastnika? Popatrzcie na idola Pustego Rudnewsa, który co mecz mija po 7 rywali i ładuje bramki, których by się sam Messi nie powstydził! Wy chcecie na dyrektora takiego fachowca jakim jest Valckx (czy jak to tam się pisze), a pod nosem mamy prawdziwego geniusza i eksperta jakim jest Pusty! Pusty na dyrektora on tylko spojrzy na nazwisko i statystki i już wie kto się nadaje, a kto nie!

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                          Ten Ogbuke trochę przypomina Traore, który też z ławki Rosenborga przed przyjściem do Lechii nie wstawał. Przy lepszej skuteczności mógł mieć najwięcej bramek w lidze i dziwi mnie dlaczego we wszelkich odkryciach i jedenastkach rundy zabrakło miejsca dla niego.
                          Wypada tu wspomnieć casus Kalu Uche - wyciągniętego z głębokich rezerw Espanyolu Barcelona...

Pozyjemy - zobaczymy.

Arczi, daj mi najpierw ten sznur, lubię wiązać gustowne pętelki I to gratis
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                            Ja lubię kopać. Mogę kopnąć krzesło. Gratis

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                              Idź się powieś. Chcesz sznur?
                              Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                              Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                              Ja lubię kopać. Mogę kopnąć krzesło. Gratis
                              Tytuł na pierwszej stronie jutrzejszej gazietki "Brutalne, węwnętrzne czystki wśród kiboli Legii"
                              Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
                              Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                              St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                                Tytuł na pierwszej stronie jutrzejszej gazietki "Brutalne, węwnętrzne czystki wśród kiboli Legii"
                                Rozpieprzyles mnie tym tekstem. Ja dla pustego moge zalatwic jakas trumienke. Juz widze te tytuly o porachunkach mafijnych kiboli Legii

Komentarz

Pracuję...
                                X