Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Niklas Bärkroth młody zdolny bardzo szybki to by było dopiero wzmocnienie

Komentarz

• Oddzwonimy do Pana.
      Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
        Oddzwonimy do Pana.

-Ale ja nie mam telefonu
        -Nie szkodzi, oddzwonimy.....
        verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Moim zdaniem Legia pójdzie w ślady Szachtara i za trzy lub cztery lata może być tak silna, jak zespół z Doniecka" - wyjaśnia Kelhar słoweńskim mediom.

Chłopak nie wie chyba do jakiego klubu przeszedł, w Doniecku potrafią wydać 30mln euro na jednego gracza a u nas przez 10 lat się tyle nie wydało...

Ale gratuluje optymizmu.
          Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• Moim zdaniem Legia pójdzie w ślady Szachtara i za trzy lub cztery lata może być tak silna, jak zespół z Doniecka
            a może on poprostu ma jakieś przecieki, że Szachtar teraz na dno idzie

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
              a może on poprostu ma jakieś przecieki, że Szachtar teraz na dno idzie
              A może ma info, że Rinat Achmetow przenosi się z biznesem do Polski
              Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• doczekamy się skrzydłowego ?

Komentarz

• Zamieszczone przez kimball Zobacz posta
                  doczekamy się skrzydłowego ?
                  Tak. Gdy szaman Machowski cudownie uzdrowi Rybusa

Szybki, z dobrym dryblingiem, mocnym strzałem i celną wrzutką. Prawie jak Nani.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                    Przecież on wyraźnie napisał - skrzydłowego.
                    Jeszcze nigdy tak wielu nie zawdzięczało tak wiele, tak nielicznym.

Komentarz

Szybki, z dobrym dryblingiem, mocnym strzałem i celną wrzutką. Prawie jak Nani.
                      To okrutne.
                      Fakt, nie przepadam za Maciusiem, ale skazywać go przewczesne zakończenie """kariery""", a może nawet na utratę kończyny poprzez oddanie go pod taką """opiekę""", to już lekkie przegięcie
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez cffan Zobacz posta
                        Przecież on wyraźnie napisał - skrzydłowego.
                        Ja tam wierzę w jego talent. Lubię takich piłkarzy jak Rybus, gdyż mają jaja, walczą na całego, gryzą trawę i nigdy się nie poddają

Komentarz

Ja tam wierzę w jego talent. Lubię takich piłkarzy jak Rybus, gdyż mają jaja, walczą na całego, gryzą trawę i nigdy się nie poddają
                          Dokladnie, ten chlopak jest gotow umierac za kolegow i za Legie. Nigdy nie odpuszcza, wie kiedy zejsc z boiska zeby wzmocnic zespol (mecz z Lechem), kibice go uwielbiaja

Komentarz

Ale oprócz jaj to trzeba mieć jeszcze szczątkowy mózg. Bo potem właśnie wygląda się jak Maciuś... z jajami, ale bez głowy.

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
                              Ale oprócz jaj to trzeba mieć jeszcze szczątkowy mózg. Bo potem właśnie wygląda się jak Maciuś... z jajami, ale bez głowy.
                              Chyba nie odebrałeś mojego posta na poważnie?

Komentarz

• - Oferta z Warszawy była dla Michala atrakcyjna nie tylko sportowo, ale także życiowo. Legia chce grać w europejskich pucharach, ma już praktycznie gotowy nowy stadion, inwestuje w zakup nowych zawodników, ma wielkie plany.

- Nie bez znaczenia jest fakt, że piłkarz będzie miał blisko do domu, wątpię by mógł otrzymać podobną ofertę z któregoś z krajów sąsiadujących z Czechami. Jako ciekawostkę popierającą moją tezę podam, że wynagrodzenie w Legii Michal otrzyma wyższe niż proponowano mu w Bundeslidze. Dla Sigmy też była to oferta lepsza niż poprzednie. Wcale nie jest pewne, że gdyby Hubnik został z nami to latem pojawiłaby się lepsza oferta. Kwoty transferu niestety nie mogę zdradzić gdyż obowiązuje mnie tajemnica handlowa. Mogę tylko powiedzieć, że transfer będzie się składał z dwóch płatności. Będziemy trzymać kciuki za Legię, gdyż w przypadku kwalifikacji do europejskich pucharów Sigma otrzyma kolejne gratyfikacje finansowe.Na razie większość pieniędzy jest zamrożona, ale nie obawiamy się o wypłacalność Legii.

- Warszawski klub podpisał długoterminową umowę z Michalem. Naprawdę nie mamy nic do ukrycia przed kibicami Sigmy, ale obiecaliśmy władzom Legii, że pewne kwestie utrzymamy w tajemnicy i z tej obietnicy chcemy się wywiązać, chcemy pokazać że można nam ufać. Nasze interesy są przejrzyste, kibice nie powinni się martwić. Przy transferze uczestniczyło kilka osób - panel sportowy i trener Zdenek Psotka - tłumaczy czeskim fanom Jozef Lebr.
                                przeczytalem ta wypowiedz Prezesa Sigmy i mam taki apel: Prezesie, nie chcialbys do Legii? jego wypowiedz jest tak inna niz to co plota wszystkie Miklasy...

a co do pierwszego pogrubienia - no no...
                                "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

Pracuję...
                                X