Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez (L)uksus Zobacz posta
    Coście się tak czepili tego Ogbuke, gorszy od Rybusa na pewno nie będzie, a nuż się uda i będziemy mieli solidnego skrzydłowego
    Wątpię żeby był lepszy od Rybusa. Pzdr
    "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• http://legia.com/www/index.php?akt=20782

"Tam moja mama podpisala" - Jaki gosc
      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Lepszy czy gorszy, ławkę mamy krótką o czym świadczą eksperymenty z Kucharczykiem na lewej pomocy. Przydałby się, chociaż na uzupełnienie składu.

Hubnika nie oceniam, zajawka widzę mocna po jednym sparingu, taki Lukasik też wbił dwie bramki i to mocniejszemu rywalowi, a jakoś nawet nie wiadomo czy będzie włączony do kadry na wiosnę. Już z Kucharczykiem było niezdrowo jak Nam wyrósł i był totalny obłęd ( sam mu uległem po meczu z Koroną, bo zagrał rewelacyjnie )

a w Cabrala uwierzę jak zobaczę na lidze, nasz rozgrywający widzę znowu błyszczy na zgrupowaniach, sparingach czy grę w siatkonogę, ale liga to inna bajka.

Na razie to po skrótach podoba mi się luz Rado. Widać dużą chęć do gry i moim zdaniem to będzie nasz numer 1 napędzający ofensywę. Tylko niech nie przesadza jak pod koniec rundy jak zaczął się bawić w drugiego Rogera.

Komentarz

• Zamieszczone przez uklad sloneczny Zobacz posta
          http://legia.com/www/index.php?akt=20782

"Tam moja mama podpisala" - Jaki gosc
          Dobrze usłyszałem? On pod koniec Miklasowi gratuluje?

Chomik, Ty typy podawaj w naszym ulubionym temacie, bo bez Ciebie przegrałem trochę ostatnio :P

sory za ot ;p
          Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
          Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
          Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Chomik Zobacz posta
            Lepszy czy gorszy, ławkę mamy krótką o czym świadczą eksperymenty z Kucharczykiem na lewej pomocy. Przydałby się, chociaż na uzupełnienie składu.

Hubnika nie oceniam, zajawka widzę mocna po jednym sparingu, taki Lukasik też wbił dwie bramki i to mocniejszemu rywalowi, a jakoś nawet nie wiadomo czy będzie włączony do kadry na wiosnę. Już z Kucharczykiem było niezdrowo jak Nam wyrósł i był totalny obłęd ( sam mu uległem po meczu z Koroną, bo zagrał rewelacyjnie )

a w Cabrala uwierzę jak zobaczę na lidze, nasz rozgrywający widzę znowu błyszczy na zgrupowaniach, sparingach czy grę w siatkonogę, ale liga to inna bajka.

Na razie to po skrótach podoba mi się luz Rado. Widać dużą chęć do gry i moim zdaniem to będzie nasz numer 1 napędzający ofensywę. Tylko niech nie przesadza jak pod koniec rundy jak zaczął się bawić w drugiego Rogera.
            Ale o co chodzi?

Komentarz

• Janusz Gol wzmocni Legię Warszawa już wiosną. Transfer kosztował w sumie około pół miliona złotych. Tym samym kończy się serial związany z przejściem Janusza Gola do Legii.

Trzy tygodnie temu reprezentant Polski podpisał kontrakt ze stołeczną drużyną obowiązujący od 1 lipca 2011 roku. Trener Maciej Skorża chciał mieć tego zawodnika już teraz, ale działacze PGE GKS Bełchatów odrzucili ofertę opiewającą na 100 tys. euro i wydawało się, że Gola czekają trzy miesiące bez grania w piłkę, bo w najlepszym przypadku czekałaby go ławka rezerwowych. W ostatnich dniach strony wróciły do negocjacji.

- Jesteśmy bardzo blisko porozumienia, praktycznie zostały nam do ustalenia jedynie szczegóły - powiedział nam w poniedziałek prezes klubu z Bełchatowa Jacek Zatorski.

Wcześniej PGE GKS twardo stał na stanowisku, że jeśli Legia chce wykupić zawodnika, musi podwyższyć ofertę o 50 tys. euro. Może i by tak zrobiła, ale tych pieniędzy po prostu nie miała. W miniony piątek do Bełchatowa wybrał się agent piłkarza Jarosław Solarz i rozmawiał z działaczami, aby obniżyli swoje oczekiwania finansowe. Udało się, ale Legia musiała zapłacić nieco więcej, niż wcześniej oferowała. Nieoficjalnie mówi się o kwocie około pół miliona złotych.
              Onet, PS

Komentarz

• Jak by niemożna było go brać od razu. Miał by przynajmniej kilka sparingów rozegranych z nami.
                Ostatnio edytowany przez Numer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Gruszek Zobacz posta
                  http://www.youtube.com/watch?v=bejHb...eature=related

próbowałem zachować powagę przez cały filmik ale przy 1:08 się popłakałem
                  oglądając ten mecz live nie byłem już taki wesoły. Taki temat Rasiaka w Legii nigdy nie powinien mieć miejsca Rasiak to Rasiak. Rasiak jest synonimem od drewna.
                  http://www.youtube.com/watch?v=UijBQKSn9RQ
                  trochę lepiej?

Komentarz

• Zamieszczone przez Numer Zobacz posta
                    Jak by niemożna było go brać od razu. Miał by przynajmniej kilka sparingów rozegranych z nami.
                    Zapytaj panów z zarządu Bełchatowa. Oni do tej pory nie dogadali się w sprawie zamiany Poźniak-Buzała, a co tu dopiero mówić o sprzedaży Gola. Dla mnie to jest działanie na szkodę własnego klubu.

Jakby ktoś nie zauważył to co rundę są u nich taki jaja.
                    Teraz: Gol, wymiana Poźniak-Buzała
                    Tamte okno: Rachwał, Tosik, Pietrasiak - ucieczka do JW, niezdecydowany Nowak wysłany do ME
                    Wcześniej: Matusiak, Garguła, Jarzębowski, Costly
                    Ostatnio edytowany przez midzi; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Przeraża mnie ten transfer Ogbuke , ostatni tak słaby Murzyn który "grał" w Legii to Frankline Mudoh i Rowland Eresaba , jeden z nich nie pamiętam który skończył handlując butami na stadionie X-lecia.

Oglądam filmiki z jego udziałem i oczom nie wierze. W dodatku on zagrał 188 minut od wakacji , więc skoro na Cyprze nie zrobił futory w średniej drużynie to ma być zbawcą Legii ???

Ja rozumiem że jego największy atut to cena - wypożyczenie to tylko 70 tys Euro.

i razem nasza "OFENSYWA TRANSFEROWA" zamknie się w kwocie uzyskanej za Iwańskiego ale można było kogoś lepszego poszukać...

Hubnik - wypożyczony koszt 50 000 Euro
                      Ogbuke - koszt wypożyczenia 70 tys Euro
                      Gol - 125 tys Euro ...

kwoty nie powalają na kolana...

Ten Ogbuke jest tak słaby że też by pewnie poszedł w ślady kolegi i skończył z hasłem "koliega koliega buty" na Stadionie X-lecia, gdyby ten jeszcze istniał...

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                        Hubnik - wypożyczony koszt 50 000 Euro
                        Ogbuke - koszt wypożyczenia 70 tys Euro
                        Gol - 125 tys Euro ...

kwoty nie powalają na kolana...
                        Czyli jakby było odpowiednio 500k, 700k i 1,25 mln to byłoby wszystko ok?

Oj pusty, pusty.

Komentarz

• Jeśli to jest prawda co do tych kwot za murzyna to oni są chyba chorzy. 70+380 tysięcy euro za gościa, który jest głębokim rezerwowym przeciętnego klubu to chyba delikatne przegięcie.

Komentarz

• Ja bym za tą muzinę nie dał nawet 50 tys Euro, przecież to jest szrot kompletny, jego CV powinno go dyskwalifikować jako choćby dwudziestego w kolejności kandydata do gry na lewym skrzydle w Legii.
                            Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• I teraz co, przez kolejne 90 stron bedziecie płakac ze jakiegos murzyna z Cypru sciagaja? Zwłaszcza ze to wypozyczenie za pol darmo.

Ouattara tez mial byc szrotem, a jak gral kazdy pamieta. Dajcie mu chociaz zagrac te 180 minut a pozniej oceniajcie. Dziwnie jestem przekonany ze gorszy niz Rybus to on nie bedzie.

Zreszta wole tego niby nominalnego lewego pomocnika niż zeby nam sie na tej pozycji Kucharczyk marnował.
                              Ostatnio edytowany przez nevermind; [ARG:4 UNDEFINED].
                              CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Ale czy to, że być może nie będzie gorszy od Rybusa jest wystarczającym argumentem żeby go zatrudnić?
                                Oczywiście za takie pieniądze i do tego za pięć dwunasta trudno o kogoś lepszego, ale czasu mieli dość i chyba mamy prawo narzekać.
                                Poza tym wolę, żeby Kucharczyk "marnował się" na lewej stronie niż na ławce.

Komentarz

Pracuję...
                                X