Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kolejny Brazylijczyk w Legii, średnio mi sie to podoba, ale moze po rundzie jesiennej odejdzie Hugo...
    I gdziekolwiek los mnie zaprowadzi,
    zawsze wrócę Warszawo do Ciebie,
    kiedy zegar życia się zatrzyma,
    spocząć pragnę tu - pod Twoim niebem.

Komentarz

• Zamieszczone przez Peter
      Kolejny Brazylijczyk w Legii, średnio mi sie to podoba, ale moze po rundzie jesiennej odejdzie Hugo...
      A dla mnie, jeżeli jest dobrym zawodnikiem to moze być i z Wysp Bahama. My potrzebujemy teraz przede wszystkim dobrych gracz i stosowanie jakiegoś klucza geograficznego jest moim zdaniem bez sensu. Owszem Hugo to póki co niewypał, ale nie dlatego że jest brazylijczykiem tylko dlatego że jest słabym graczem.
      "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• W sumie fajnie. Jest tylko jeden mankament - to kolejny Brazylijczyk. Ale jest też inny pozytyw oprócz oczywistego wzmocnienia. Myślę tu o Burym, który będzie musiał teraz ostro się przykładać, żeby grać, a zajmować się umacnianiem grupy "trzymającej władzę" z Surmą i Włodarem.
        "- Patrz. Ruiny, ruiny, gruzy, a jakie to ładne.

- To Warszawa..."

Komentarz

• Jest gdzie jakieś info o nim ? Ile meczy na tej Ukrainie zagrał, ile bramek strzelił ? Szkoda, że koledzy z Ukrainy już tego forum nie odwiedzają bo mogli by pewnie coś o nim napisać. Jednak jak spojrzeć na przykład na taki zespół Czernomorca, który moim zdanie nie ma żadnego grają ponad przeciętność a zajął trzecie miejsce w tej lidze to się zastanawiam czy jeszcze słabszy zespół może mieć jakiegoś wirtuoza.

Nie mówcie, że to on.
          Data urodzenia się zgadza więc chyba tak. Emersona trochę przypomina

Komentarz

• to on

z ocena wypada tylko poczekac az zagra pare spotkan z eLka. W kazdym razie ja na niego licze. Przy obecnej formie Burego i Vuko nie musi specjalnie sie wyroznaic aby zajac miejsce w pierwszej 11.. Chociaz kazdy oczywiscie liczy na wiecej. ;] Konkurencja zawsze sei przyda.
            ciekawe za jaka sume przyszedl do Legii..

Komentarz

• Zamieszczone przez e(L)egion
              Zamieszczone przez Peter
              Kolejny Brazylijczyk w Legii, średnio mi sie to podoba, ale moze po rundzie jesiennej odejdzie Hugo...
              A dla mnie, jeżeli jest dobrym zawodnikiem to moze być i z Wysp Bahama. My potrzebujemy teraz przede wszystkim dobrych gracz i stosowanie jakiegoś klucza geograficznego jest moim zdaniem bez sensu. Owszem Hugo to póki co niewypał, ale nie dlatego że jest brazylijczykiem tylko dlatego że jest słabym graczem.
              Wolabym zobaczyc w Legii w koncu jakiegos nowego Polaka, a najlepiej Warszawiaka.

Komentarz

• W tym sezonie jego drużyna jest na 5 miejscu. Strzeliła 3 bramki i ma 8 pkt ( 2wygrane, 2 remisy i przegrana). Nasz nowy nabytek nic nie strzelił ( oczywiście w tym sezonie). Raz zaczynał mecz od początku, ale go zmienili ( w 60) i cztery razy wchodził w drugiej połowie ( raz na początku, 2x około 80minuty i raz koło 60)

Komentarz

• Bury z Gornikiem wlasnie wreszcie zagral dobry mecz w tej rundzie.
                  A tak bardziej o nowym: jezeli nie okaze sie wielkim wzmocnieniem, to ja juz wole mlodego Burkhardta.

Komentarz

• W FM 2006 jest niezly
                    Wypijmy! Za wojnę z bisurmanem!

Komentarz

• Śmiesznie Na Legialive podają ze facet jest napastnikiem, który może też grać jako pomocnik. Z kolei PS podaje że koleżka własnie dlatego dał dyla z Symferopola że kazali mu grać w ataku Wiecie co? Obym się mylił, ale obawiam się że to nie będzie to...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Peter
                        Zamieszczone przez e(L)egion
                        Zamieszczone przez Peter
                        Wolabym zobaczyc w Legii w koncu jakiegos nowego Polaka, a najlepiej Warszawiaka.
                        Tylko pokaż kogo takowego mozemy wziąc i od razu wstawić do składu. Kupienie Matusiaka czy Graguły widocznie nie jest taką prostą sprawą skoro ciagle siedzą w Bełchatowie.
                        "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul
                          Śmiesznie Na Legialive podają ze facet jest napastnikiem, który może też grać jako pomocnik. Z kolei PS podaje że koleżka własnie dlatego dał dyla z Symferopola że kazali mu grać w ataku Wiecie co? Obym się mylił, ale obawiam się że to nie będzie to...
                          Tradycyjnie bije z ciebie optymizm choć faktem jest, że info o gościu jest dość nieścisłe.
                          jest cynizm w skurwysynach...

Komentarz

• Zamieszczone przez rolnik
                            Zamieszczone przez Nazgul
                            Śmiesznie Na Legialive podają ze facet jest napastnikiem, który może też grać jako pomocnik. Z kolei PS podaje że koleżka własnie dlatego dał dyla z Symferopola że kazali mu grać w ataku Wiecie co? Obym się mylił, ale obawiam się że to nie będzie to...
                            Tradycyjnie bije z ciebie optymizm choć faktem jest, że info o gościu jest dość nieścisłe.
                            Optymizm jest umiarkowany. Moja obawa to to, czy gość potrafi grać w piłkę nożną w sposób zespołowy (umiejętność rozstania z piłką w porę i z sensem). Takiemu np. Rogerowi przychodzi to z trudem.
                            From flood into the fire
                            One thousand voices sing
                            We're in this together
                            For whatever fate may bring

Komentarz

• przekonamy sie na co go stac juz niedługo....mam nadzieje ze dobrze mu wyjdzie w debiucie z arką..

Komentarz

• e(L)egion, niestety w Polsce nawet za mlodego, obiecujacego zawodnika kluby krzycza chore pieniadze, wiec nie ma zbyt duzego pola manewru. Ja tak tylko sobie glosno marzylem.

Do Twoich typow dorzucilbym jeszcze Gize i Łobodzińskiego.

Komentarz

Pracuję...
                                X