Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez ormo Zobacz posta
    Nie lepiej tańszą jego wersje tzn. Rasiaka?
    Rasiak chujowo drybluje.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Rasiak ostatnio (od ponad roku) nie strzelił bramy i ma na nazwisko Rasiak.

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
        Rasiak chujowo drybluje.
        Że nie jest twarzą kampanii "Joga Bonito" to nie oznacza, że jest chujowy w dryblingu Ale jakie zamieszanie by robił przy stałych fragmentach gry.
        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
          Ja bym chciał Croucha. ale pewnie jego zachcianki finansowe przewyższają możliwości Legii.
          Chodziło mi o bardziej realne wzmocnienia. Jakbyś nie zauważył są obecnie bez klubu, a więc wpisują się w "politykę transferową" naszego klubu.
          "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Zamieszczone przez maciek90 Zobacz posta
            Chodziło mi o bardziej realne wzmocnienia. Jakbyś nie zauważył są obecnie bez klubu, a więc wpisują się w "politykę transferową" naszego klubu.
            http://www.youtube.com/watch?v=31ofD9KgBVI

"Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
            Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
            Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
            Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
            "
            Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

Maćku, jak pojawiła się plotka o zainteresowaniu Juricą Pranjiciem martwiło Cię, że chłop na jesieni rozegrał tylko 2 spotkania. W przeciągu roku ile spotkań rozegrał Babić albo Rothen?
              Ostatnio edytowany przez ormo; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Dobra piosenka. Jedna z moich ulubionych, ale nie żebym często był jej ofiarą

Komentarz

Maćku, jak pojawiła się plotka o zainteresowaniu Juricą Pranjiciem martwiło Cię, że chłop na jesieni rozegrał tylko 2 spotkania. W przeciągu roku ile spotkań rozegrał Babić albo Rothen?
                  Nie mieszajmy gówna z miodem za przeproszeniem. Rothen i Babić to zawodnicy, którzy swojego czasu grali w mocnych klubach europejskich, a Pranjic to gość, który nie może się przebić w 11 drużynie ligi chorwackiej.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    Rasiak ostatnio (od ponad roku) nie strzelił bramy i ma na nazwisko Rasiak.

http://www.youtube.com/watch?v=bejHb...eature=related

próbowałem zachować powagę przez cały filmik ale przy 1:08 się popłakałem
                    oglądając ten mecz live nie byłem już taki wesoły. Taki temat Rasiaka w Legii nigdy nie powinien mieć miejsca Rasiak to Rasiak. Rasiak jest synonimem od drewna.
                    Kombatant z Wilna

Komentarz

Nie mieszajmy gówna z miodem za przeproszeniem. Rothen i Babić to zawodnicy, którzy swojego czasu grali w mocnych klubach europejskich, a Pranjic to gość, który nie może się przebić w 11 drużynie ligi chorwackiej.
                      Po pierwsze, jak dobrze to ująłeś grali w tych klubach jakiś czas temu. Po drugie skąd wiesz, że poradziliby sobie w Polsce? W Legii? Że ktoś jest gdzieś zajebisty, nie znaczy, że i u Nas byłby tak samo zajebisty. Descarga przychodził do Nas jako kapitan Levante. Długo nie pograł. A Astiz? On przypadkiem nie przybył z rezerw?

Komentarz

Po pierwsze, jak dobrze to ująłeś grali w tych klubach jakiś czas temu. Po drugie skąd wiesz, że poradziliby sobie w Polsce? W Legii? Że ktoś jest gdzieś zajebisty, nie znaczy, że i u Nas byłby tak samo zajebisty. Descarga przychodził do Nas jako kapitan Levante. Długo nie pograł. A Astiz? On przypadkiem nie przybył z rezerw?
                        No, ale chyba zgodzisz się ze mną, że by się bardziej sprawdzili niż Ogbuku. Masz dużo racji, grali jakiś czas temu, ale taki Rothen, który ma prawie 300 spotkań w Lique 1 to chyba koleś, który robi różnice. Tak samo Babić, który bardzo sprawdził się w taktycznie poukładanej Bundeslidze gdzie na 150 rozegranych spotkań miał bardzo dobre staty. No i około 50 spotkań w rep. Chorwacji.

No, ale co ja tu się będę rozpisywał. Nam brakuje tego co ma przyciągać czyli kasy. Nie jesteśmy zespołami z ligi tureckiej, a wg mnie to taką drogą powinniśmy pójść.

Komentarz

• Tak, mogliby robić różnice albo i nie To jest gdybanie w stylu "gdyby babcia miała wąsy...". Żeby przyciągnąć kogoś z Europy, kogoś z jako taką klasą to trzeba sie w tej Europie pokazać. A do tego jest niestety daleka droga.

Komentarz

• No tu się zgodzę, że trzeba się najpierw pokazać. Zobaczymy co tam wymyślą Ci nasi spece, ale jeżeli przyjdzie ten Ogbuku to po ciekawym transferze Hubnika będzie to wg mnie totalne nieporozumienie.

Komentarz

• Jesli ten Felix trafi do Legii bedzie to tragedia. Osobiscie mam nadzieje ze do Legii dojdzie Vincent Laban, ponoc Skorza i Jozwiak ogladali go 2 razy na Cyprze. Co do Solariego to jestem na nie, koles za pare miesiecy skonczy kariere, wiec nie oplaca sie go brac, chociaz biorac pod uwage wyszkolenie techniczne to pewnie przebija cala nasza lige...

Komentarz

• Coście się tak czepili tego Ogbuke, gorszy od Rybusa na pewno nie będzie, a nuż się uda i będziemy mieli solidnego skrzydłowego

Komentarz

Pracuję...
                                X