Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Boakye raczej odpada, bo napastnika już pozyskaliśmy.Solari, to raczej inna bajka, a więc ten Oqbuke zostaje.
    Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Jak tak patrzę na to co robi Bełchatów to obstawiam takie rozwiązanie.

Puszczą Gola w ostatni możliwy dzień żeby na nim zarobić i dowalić jemu/Legii uniemożliwiając jak najszybsze zgranie.

Komentarz

• Solari odpada, no bo niby jakim cudem. Boakye odpada, bo to napastnik i w dodaktu taki sobie - a już jest Hubnik. Zostaje Ogbuke, czyli nic nowego. Ale Beret w sumie nic definitywnego i tak nie powiedział, więc może znowu będzie niespodzianka.

Komentarz

• A niby dlaczego cud?
          W Urugwaju może to w Polsce musi to być science fiction?
          M.J. mówił, że negocjacje z jednym są trudne przez inną strefę czasową więc to raczej o Cypr nie chodzi?

Komentarz

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
            A niby dlaczego cud?
            W Urugwaju może to w Polsce musi to być science fiction?
            M.J. mówił, że negocjacje z jednym są trudne przez inną strefę czasową więc to raczej o Cypr nie chodzi?
            nie było mówione o strefie czasowej, a odległości miedzy krajami.

Taki Solari, to za mniej niż 1 mln euro Ci nie przyjdzie.Zresztą był już Kezman, Morientes, więc proszę nie ciągnijmy tego tematu dalej. .
            Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Swoją drogą, czy potrzebny nam jest 35-letni zawodnik? Przecież to już totalny emeryt bez jakichkolwiek perspektyw, to byłby zupełnie nie trafiony transfer z punktu widzenia sportowego i biznesowego (zresztą on już zmienił w tym roku klub więc jest to plotka). Napastnika już mamy i to dużo lepszego niż Boakye więc zostaje tylko Ogbuke, który jest nominalnym lewo skrzydłowym, a takiego zawodnika nam potrzeba. Inna bajka, że jest on raczej słabym kandydatem, gdyż nawet na Cyprze nie łapie się do podstawowego składu.

Komentarz

• Zamieszczone przez kimball Zobacz posta
                Jóźwiak załatwiaj skrzydłowego a nie wywiadów udzielasz!
                Jóźwiak jak rolnik - wiadomo przecież, że rolnik leży a mu samo rośnie

Kelhar podpisał umowę. Myślę, że dla Choto oznacza to powolna odstawkę...
                From flood into the fire
                One thousand voices sing
                We're in this together
                For whatever fate may bring

Komentarz

• Albo odwrotnie, być może zmobilizuje go na tyle, że będzie grał jak kiedyś... Sam jestem ciekaw tego Kelhara.
                  https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta
                    Kelhar podpisał umowę. Myślę, że dla Choto oznacza to powolna odstawkę...
                    Ciekawe czy była latem naprawdę jakaś oferta z Fenerbahce?

Co do Solariego to patrząc na to ile minut grał w meczach w tamtym roku zarówno w Meksyku jak i Urugwaju sądzę, że nie ma sensu sobie nim głowy zaprzątać. Na pewno głośne nazwisko skupiłoby na Legii uwagę mediów, nie tylko w Polsce, ale poziomu sportowego to on raczej by nie podniósł.

Komentarz

• Panowie kiedy zamknięte zostaje okno transferowe?
                      Zamknij MORDĘ nie stadiony kłamco i hipokryto!

Komentarz

• Zamieszczone przez kamilo88 Zobacz posta
                        Panowie kiedy zamknięte zostaje okno transferowe?
                        Do końca 28 lutego jest otwarte- jeszcze tydzień.
                        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
                          Albo odwrotnie, być może zmobilizuje go na tyle, że będzie grał jak kiedyś... Sam jestem ciekaw tego Kelhara.
                          Nie będzie grał jak kiedyś bo Legia gra inaczej niż kiedyś. On się nie nadaje do gry daleko od bramki, jest królem pola karnego. Taki typ zawodnika, nie przeskoczysz.

Co do Solariego - powinien być absolutnym priorytetem jeśli prawdą jest, że w ogóle jest taki temat.

Messi vs Solari
                          Ostatnio edytowany przez Nazgul; [ARG:4 UNDEFINED].
                          From flood into the fire
                          One thousand voices sing
                          We're in this together
                          For whatever fate may bring

Komentarz

• Zamieszczone przez Nazgul Zobacz posta

Co do Solariego - powinien być absolutnym priorytetem jeśli prawdą jest, że w ogóle jest taki temat.
                            Kilka dni temu podpisał kontrakt z Juventude.

Komentarz

• Kelhar podpisał kontrakt z Legią
                              http://www.youtube.com/watch?v=89iEQEKSKGA

Komentarz

• Wydaje mi się że gadki typu Solari jest za stary i się nadaje są bezsensowne. Polska liga nie jest na tyle dobra żeby "wiekowe" gwiazdy odrzucać. Mimo upływu lat, jakieś tam umiejętności zostają, a jak wiadomo Solari umiejętności posiada Wystarczy popatrzeć na treningi Legii i pana Lucjana Brychczego. Gość po 70-siątce, a technika nadal bajeczna

PS. Witam wszystkich

Komentarz

Pracuję...
                                X