Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
    Bielsko widziałeś może tego murzyna w akcji , jak się prezentuje ?

Póki co widzę że od wakacji zagrał 188 minut , nie wierzę że odpad z Cypru wygra rywalizację z reprezentantem kraju Maciejem "Fotka" Rybusem.

jak ktoś jest za słaby i nie łapię się nie Cyprze to nie jest to najlepsza rekomendacja...

dlaczego nie powalczą o Suogou , reprezentant Senegalu , uznawany za najlepszego zawodnika Academici. W ostatnich 3 meczach w każdym strzelił gola.

Silny dynamiczny świetna technika. Idealnie by pasował do naszej ligi.

Wyceniany jest przez transfermarkt na 2 300 000 Euro.

Na kimś takim można zarobić ! Tak ciężko iti wyłożyć około 300-400 tys Euro za takiego gracza i dać mu solidną gażę ?
    Nie miałem okazji oglądać Ogbuke na żywo, nie widziałem go nawet w TV. Anonimowy zawodnik dla mnie. Co do Sougou to sprawa jest dosyć prosta, nie szukają zawodnika na prawą tylko na lewą stronę boiska, a Senegalczyk zdecydowanie lepiej prezentuje się z prawej strony. Ale faktem jest, że ten zawodnik byłby zaliczany do kategorii "wzmocnienie", gdyż tak jak piszesz jest jednym z najlepszych zawodników w swoim klubie.

Komentarz

• To jest na tyle uniwersalny gracz że może też grać w ataku , jeżeli poważnie myślimy o fazie grupowej chociażby LE to w takich graczy musimy celować.

Oglądałem dwa mecze Academici i nie mam wątpliwości że Sougou z miejsca stałby się pierwszoplanową postacią w Legii.

To gracz który bez dwóch zdań byłby sporym wzmocnieniem.

A transfer rezerwowego z Cypru obarczony jest sporym marginesem błędu.

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
        Bielsko widziałeś może tego murzyna w akcji , jak się prezentuje ?

Póki co widzę że od wakacji zagrał 188 minut , nie wierzę że odpad z Cypru wygra rywalizację z reprezentantem kraju Maciejem "Fotka" Rybusem.
        Zwłaszcza że "Fotka" Rybus też na lewą stronę został wsadzony na siłę bo zdecydowanie lepiej czuje się z prawej i tam grał, gdy pokazywał się z dobrej strony To samo z Szałachem.
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Wogóle mi się nie podoba pomysł sprowadzenia tego murzyna. Lepiej niech nikogo nie biorą, i grają Wolski/Kucharczyk na lewej. Pozbyć się warzywniaka, na przykład zamiana z Bełchatowem Gol <-> Wawrzyniak, tego murzyna co był na testach na lewą obronę i można coś myśleć optymistyczniej o nadchodzącej rundzie.

Komentarz

• Oddawać teraz Wawrzyniaka, który będzie grał za tydzień w pierwszym składzie w Krakowie? Komorowski jest zawieszony za kartki, a Kiełbowicz ma z głowy początek rundy, więc Wawrzyniak może zagrać w kilku spotkaniach.

Komentarz

• Hubnik...

Mam przeczucie ze Hubnik zalatwi nam majstra... tylko zeby reszta grala na niego.

p.s czrnuch z cypru niech tu sie wogole nie pokazuje bo to strata pieniedzy.
              Ostatnio edytowany przez adamkoz7; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• http://www.myfootballway.com/2011/02...d-sie-wzialem/

trochę dłuższy tekst na temat naszego nowego asiora

Komentarz

• Zamieszczone przez Orzech Zobacz posta
                  Wogóle mi się nie podoba pomysł sprowadzenia tego murzyna.
                  Zamieszczone przez adamkoz7 Zobacz posta
                  czrnuch z cypru niech tu sie wogole nie pokazuje
                  i to jest słuszna koncepcja

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L) Zobacz posta
                    http://www.myfootballway.com/2011/02...d-sie-wzialem/

Ciekawy tekst. Taki trochę studzący emocje i rozpalone głowy zwłaszcza po wczorajszym sparingu. Sam się złapałem na tym że zacząłem go już traktować jako jakiegoś super snajpera. Mam nadzieję że tak będzie, chociaż rzeczywiście póki co to wyszła mu konkretnie jedna runda no i jeden sparing w barwach naszego klubu
                    "I tak Legia panowie, i tak Legia mistrzem"

Komentarz

• Nie wypada się z wami nie zgodzić, że ten Ogbuku to strata pieniędzy. Wg mnie po bardzo obiecującym transferze Hubnika, który grał i strzelał przez całą rundę wypożyczenie rezerwowego z Cypru byłoby ogromnym błędem. Jeżeli robimy transfery to róbmy wszystkie na poziomie Hubnika a nie 1 na 10. Piłkarzem, który wg mnie idealnie by pasował do naszej drużyny na lewą stronę jest Marko Milinković. Był do wzięcia z Koszyc za jakieś 200 tyś jednak nasi działacze się zgapili i ten zawodnik przeszedł do Slovana Bratyslava. Powiem szczerze, że z dalszym zaciekawieniem będę przyglądał się rozwojowi tego zawodnika. Pzdr.
                      "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Z tym Milinkovicem to były już latem różne cyrki. Prawie przyjechał do Krakowa, ale okazało się że jednak nie przyjechał, bo podobno kluby nie dogadały się co do odstępnego, a tak naprawdę poszło o kasę dla menadżera/ów. Dziwna sytuacja, która pokazuje, że nie każdy transfer da się zrealizować. Podobna sytuacja miała miejsce przy ostatnich transferach "z" Bełchatowa, gdzie dochodziło do zamieszania wokół Garguły, Nowaka, Matusiaka i teraz naszego Gola.

Komentarz

• Zamieszczone przez Robson(L) Zobacz posta
                          http://www.myfootballway.com/2011/02...d-sie-wzialem/

Mam podobne obawy co autor.

ale tak jak on szanse oceniam 50 na 50

Cudów nie ma co oczekiwać , ale Svitlica też wybornym technikiem nie był a miał nosa i instynkt strzelecki , wiedział gdzie się ustawić , piłka sama go szukała w polu karnym.

A z tym murzynem to niech dadzą sobie spokój , chyba że tak im się podobają testy że sprowadzenie go na rundę będzie takim kilkumiesięcznym testem...

Komentarz

• A to tak wklejam trochę poza tematem jeżeli chodzi o rejestrację zawodników do sezonu. mam nadzieję, że ludzie zajmujący się tym w klubie nie zapomną, że od tej przerwy między rozgrywkami Rybus uzyskał status wychowanka.

Według regulaminu możemy zawodników zgłosić tak:
                            Lista A
                            28 miejsce dla bramkarza - Antolović
                            miejsca 25-27 (wychowankowie) - Szumski, Borysiuk, Rybus
                            miejsca 18-24 (wyszkoleni w federacji) - Skaba, Rzeźniczak, Jędza, Komor, Wawrzyniak, Szałachowski, Kiełbowicz
                            miejsca 1-17 (dowolni gracze) - Choto, Astiz, Kneżević, Manu, Vrdoljak, Cabral, Radović, Mezenga, Chinyama, Kucharczyk, Hubnik

Do tego Lista C - Żyro, Efir, Łukasik, Wolski itp.

Wygląda na to, że do gry możemy jeszcze zarejestrować 6 graczy. Gdyby pojawił się Gol zostaje jeszcze 5 miejsc, a więc możliwości są no, ale wiadomo, że jak ktoś przyjdzie to będzie to góra 2 zawodników.

PS. Przy analizie możliwości rejestracji zauważyłem jaki KP popełniła błąd wypożyczając Rzeźniczaka do Widzewa. Gdyby nie był wypożyczony miałby już status wychowanka, no ale w jego przypadku chyba przeważa to jak bardzo rozwinął się w Łodzi.

Komentarz

• Aha i czy oglądał ktoś z Was dzisiejszy Cafe Futbol, bo ja nie miałem możliwości. Mówili coś ciekawego ?

Komentarz

• Oglądałem Kawałek, Michniewicz był, troche rozmawiali o wczorajszym sparingu, pokazali bramki i wywiad z Hubnikiem.
                                Ole, To My kibole!

Komentarz

Pracuję...
                                X