Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Hmm Legia.net podaje, że dowiedział się w klubie, że transfer ma charakter definitywny, tutaj napisane jest, że wypożyczony z opcją pierwokupu. O co kaman?
    ktoś kłamie. czyżby Lesiu ?
    nieeeee to do niego nie podobne

Komentarz

• Pozwól że się z Tobą Bielsko nie zgodzę:

- po pierwsze Sobiech jest zawodnikiem dużo młodszym od Pepika jest również reprezentantem Polski ( Pepikowaty zadebiutował w ichniej repie w tym roku w wieku 27 lat) więc ten sam milion euro wydany na każdego z tych zawodników nie znaczy że ich wartość rynkowa jest taka sama zwłaszcza jeśli myśli się o dalszej odsprzedaży zawodnika - wg. mnie dla Czecha Legia jest zwieńczeniem kariery i przyjechał on do nas zarobić na starość

- historie o tym że za 1 mln euro można kupić supermega armatę mogę jedynie skomentować czterema słowami Bruno Ferreira Mombra Rosa

- jeśli piszesz o Sotirovicu że jest słabym zawodnikiem to przypominam iż w przeciągu ostatnich pieciu lat strzelił on o 10 bramek więcej od naszego nowego napadziora grając na porównywalnym , jeśli chodzi o kluby, które reprezentował, poziomie sportowym i z dużo większą regularnością. Nie znam Czecha ale znam Vuka i wiem że jego mentalność miałaby zbawienny wpływ na niektórych naszych grajków - patrz np. Rybus.

Nie jestem jakimś mega fanem Vuka ale jeśli piszesz o nim słaby to jednocześnie wystawiasz laurkę naszej supernowejotakiejmarzyłeś gwieździe
      verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Jak się pepik sprawdzi, będzie to transfer definitywny. Jak się okaże niewypałem, to tylko wypożyczonym
        Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• I to mnie Arczi własnie dziwi - jeśli Sigma jest w takiej mega potrzebie finansowej to rozumiem że musieli i chcieli grajka zepchnąć w oknie zimowym ( nie było chętnych?) - tymczasem godzą się na ryzykowne ( ewentualne kontuzje, ławka) wypożyczenie gracza, który robił im w rundzie c.a. 50% bramek - to jest jakaś podpadziocha

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
            ktoś kłamie. czyżby Lesiu ?
            nieeeee to do niego nie podobne
            Leszek zawsze prawdę Ci powie...
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• ok, moze byc dobry (niech bedzie dobry )ale to kolejne wypozyczenie
              jezeli Bruno i Cabral cos pokaza na wiosne to chyba kuuupa kasy pojdzie na wykupienie ich (sam Cabral to jedna czy dwie banki USD).
              czyli ewentualne transfery gotowkowe latem moga sie okazac wykupami. a skrzydlowych wciaz nie widac...
              "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• @Radoosh, ale masz problem z tym transferem...
                Wszystkie czeskie sportowe dzienniki pisały wczoraj o tym transferze na pierwszych stronach, kibice Sigmy delikatnie mówiąc sapią, że Michal odchodzi, a w Nas jak zwykle źle... Jak na PL ligę jest to świetny transfer a czy się sprawdzi to życie pokaże, bo w Legii to i Messi mógłby się nie odnaleźć. Jeszcze co do wieku, gdyby chłop miał 20-23 lata i regularnie zdobywał bramki w Gambrinus Lidze to wtedy nie byłby w kręgu zainteresowań Legii tylko mocnych zachodnich klubów. Póki co, ze statystyk widać, że jest w gazie więc warto to wykorzystać.
                Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
                  I to mnie Arczi własnie dziwi - jeśli Sigma jest w takiej mega potrzebie finansowej to rozumiem że musieli i chcieli grajka zepchnąć w oknie zimowym ( nie było chętnych?) - tymczasem godzą się na ryzykowne ( ewentualne kontuzje, ławka) wypożyczenie gracza, który robił im w rundzie c.a. 50% bramek - to jest jakaś podpadziocha
                  Radoosh piszą że on miał z nimi dżentelmeńską umowę , tam zarabiał 16 000 zł Legia dała mu 3 razy tyle , trener ponoć jest wściekły że odchodzi.

Natomiast udało się wyjaśnić dlaczego Michal nie ma kiwki/dryblingu

"- W piłkę zaczął grać dopiero w wieku 16 lub 17 lat. Ojciec zabrał go na mecz brata, a trener spytał się, czy nie chciałby spróbować. Dlatego, że zaczął tak późno, nie jest zbyt dobrze wyszkolony technicznie. "

kolejny ciekawy cytat :

Hubnik w 160 meczach w lidze strzelił 37 goli. Zwykle co sezon zbierał 4, 5 goli. Teraz trafiał w prawie każdym meczu, w którym Sigma strzelała gola. W meczu z FK Jablonec zaliczył hat trick. Skąd nagły wysyp bramek? - Pracuje na niego drużyna. Sigma gra widowiskowo i ofensywnie. Zespół był budowany od kilku lat i teraz zaskoczył - powiedział czeski dziennikarz

Według mnie to gracz typu Grzegorz Piechna , i oby tak jak on pierwszy sezon w ekstraklasie miał bardzo udany

Komentarz

Pozwól że się z Tobą Bielsko nie zgodzę:

- po pierwsze Sobiech jest zawodnikiem dużo młodszym od Pepika jest również reprezentantem Polski ( Pepikowaty zadebiutował w ichniej repie w tym roku w wieku 27 lat) więc ten sam milion euro wydany na każdego z tych zawodników nie znaczy że ich wartość rynkowa jest taka sama zwłaszcza jeśli myśli się o dalszej odsprzedaży zawodnika - wg. mnie dla Czecha Legia jest zwieńczeniem kariery i przyjechał on do nas zarobić na starość

- historie o tym że za 1 mln euro można kupić supermega armatę mogę jedynie skomentować czterema słowami Bruno Ferreira Mombra Rosa

- jeśli piszesz o Sotirovicu że jest słabym zawodnikiem to przypominam iż w przeciągu ostatnich pieciu lat strzelił on o 10 bramek więcej od naszego nowego napadziora grając na porównywalnym , jeśli chodzi o kluby, które reprezentował, poziomie sportowym i z dużo większą regularnością. Nie znam Czecha ale znam Vuka i wiem że jego mentalność miałaby zbawienny wpływ na niektórych naszych grajków - patrz np. Rybus.

Nie jestem jakimś mega fanem Vuka ale jeśli piszesz o nim słaby to jednocześnie wystawiasz laurkę naszej supernowejotakiejmarzyłeś gwieździe
                    Sobiech jest młodszy o kilka lat od Hubnika i może się jeszcze rozwinąć piłkarsko ale dla mnie nieporównywalnie lepszym zawodnikiem jest Czech, który zwyczajniej jest w chwili obecnej bardziej doświadczonym piłkarzem niż Sobiech. Milion euro za hanysa? nie był wart więcej niż pół miliona ale Wojciechowski chciał pokazać, że stać go na wykupienie całej ligi. Poza tym Hubnik dopiero od sezonu 2010/11 występuje na pozycji napastnika, wcześniej grał jako ofensywny pomocnik i dlatego jego dorobek bramkowy jest tak słaby. Kolejnym elementem wartym odnotowania jest fakt, że Hubnikiem interesowały się kluby rosyjskie i ukraińskie ale sam zawodnik odmówił gry w tych krajach pomimo tego, że Sigma miała już ustalone warunki transferu. I jeszcze jedno, klub z Olomouca wcale taki słaby nie jest jak myślą tutaj co poniektórzy, w bieżącym sezonie ten klub zajmuje trzecie miejsce w lidze być może lepszej od naszej i traci 10 punktów do liderującej Viktorii Plzen, która ostatnio pokonała klub Sotirovica.

Historia, że nie można ściągnąć super strzelca za milion euro jest nieprawdopodobna? Znasz zapewne Rudnevsa, on nawet tyle nie kosztował. A jak chcesz to mogę ci podać inne przykłady.

Komentarz

• Pusty, masz kobietę? Czy jak robi Ci dobrze to wtedy też myślisz o KP?

Komentarz

• Według mnie to gracz typu Grzegorz Piechna , i oby tak jak on pierwszy sezon w ekstraklasie miał bardzo udany [/QUOTE]

o i to jest w moim sensie dobre określenie jakości i ewentualnych nadziei związanych z tym transferem

Voytek - problem mam jedynie z realną oceną wartości tego transferu wg. mnie to klasa typu Kelhar czyli jak dla nas gracz z ławki, sam sobie odpowiedz czy tacy gracze są wzmocnieniem czy uzupełnieniem składu i czy trzeba czekać do ostatniej chwili żeby takiego gorące nazwiska sprowadzać do klubu?

Komentarz

• W tej Sigmie to tacy jacyś figo-fago, mam nadzieję że do naszego Michała się nie dobrali, zawczasu

Komentarz

Voytek - problem mam jedynie z realną oceną wartości tego transferu wg. mnie to klasa typu Kelhar czyli jak dla nas gracz z ławki, sam sobie odpowiedz czy tacy gracze są wzmocnieniem czy uzupełnieniem składu i czy trzeba czekać do ostatniej chwili żeby takiego gorące nazwiska sprowadzać do klubu?
                            Ale to jakich graczy oczekujesz w polskiej lidze? Z czołowych klubów zachodnich i to napastników, którzy strzelają po kilka bramek w rundzie? Po drugie, kulisów transferu nie znamy, i może to Legia była zdeterminowana aby go za wszelka cenę wyciągnąć. Sigma tylko zwietrzyła interes bo w klubie się nie przelewa. Miał chłop udana rundę, jest w gazie, czego więcej chcieć. Wiosna go zweryfikuje.
                            Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Bielsko pozostańmy wtedy przy własnych ocenach ponieważ nie jestem w stanie uwierzyć że koleś odrzucił zapewne lepiej płatne oferty z rosji czy ukrainy gdyż Legia i Polska zajmują szczególne miejsce w jego sercu ( to jest zwykły marketingowy bełkot)
                              Co do supegunnersa za 1 mln euro - to jak chciałem tylko podkreślić fakt iż sama kwota transferu nie gwarantuje jakości gracza i dlatego posłużyłem się przykładem Łazęgi, który ma nas kosztować jakby co też coś okoła bańki ojro.
                              Ja widać na przykładzie Rudnevsa można i za 600 koła zakupić dobrego grajcara jak się wie o co chodzi w tym biznesie ( nie chcę tutaj wszystkich denerwować ale wg. mnie ten ich nowy Ubiparip też odpali)

Rekwalifikacja pozycji gracza w wieku 25 lat z rozgrywajka na napadziora jest czymś niespotykanym - ( czy to oznacza że do 25 roku przegrywał rywalizację o pozycję w ataku ale był zajebisty i trener od biedy wystawiał go na tak newralgicznej pozycji jak rozegranie?!? nie rozumiem też dlaczego będąc zajebistym graczem środka pola bądź skrzydła nie można strzelać więcej niż 4 bramki na sezon?!?!?). W mojej skromnej ocenie Pepik jest zupełnie przeciętnym graczem, mogącym w perspektywie pożądanych pucharów , stanowić jedynie uzupełnienie naszego składu ( mam na mysli rolę rezerwowego na pozycjach 10 i 9 )

Komentarz

• Na jakiek podstawie twierdzisz, że Ubiparip odpali, a Hubnik nie? Jeżeli brać ostatni sezon, który pokazuje AKTUALNĄ formę to lepiej wypada Czech. Czasami tak jest, że zawodnik przestawiony na inną pozycję odnajduje się na niej znakomicie. Nie kazdy trener to Vejvoda.

Komentarz

Pracuję...
                                X