Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez rodrigocarbone Zobacz posta
    Nie ekscytowałbym się tak bardzo tym kolesiem. Facet ma już prawie 30 lat, a wyszła mu tylko poprzednia runda. Dlaczego wcześniej w ogóle nie strzelał. To będzie wielki niewypał i tyle. Ciekawe ile nasze asy wydały na niego kasy...

Dziwi mnie również to, że nie grał w żadnym liczącym się klubie w Czechach. Sigma to jedna takie czeskie Zagłębie Lubin czy Korona Kielce.
    Negatywne nastawienie to podstawa

Komentarz

• Ten Sultes to napastnik wiec pewnie to byla opcja rezerwowa. Po transferze Hubnika zapewne ten temat juz nie istnieje.
      Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
        Ten Sultes to napastnik wiec pewnie to byla opcja rezerwowa. Po transferze Hubnika zapewne ten temat juz nie istnieje.
        Też mam takie przypuszczenia. Napisałem posta, bo sam chciałem się dowiedzieć, co to za gość.

Komentarz

• Félix Ogbuke wzmocni Legię
          W piątek ujawniono, że Legia Warszawa podpisała kontrakt z Michalem Hubníkiem. Jednak czeski napastnik nie będzie ostatnim wzmocnieniem zespołu z Łazienkowskiej przed wznowieniem rozgrywek Ekstraklasy.
          Już kilka dni temu warszawska Legia wysłała do Apollonu Limassol ofertę w sprawie Félixa Ogbuke. Po krótkich negocjacjach działacze obu klubów doszli do porozumienia w kwestii przenosin 25-letniego zawodnika na Łazienkowską.

Nigeryjczyk ma do końca bieżącego sezonu grać w drużynie trenera Macieja Skorży na zasadzie wypożyczenia, za które Apollon otrzyma 70 tysięcy euro. Jeśli piłkarz sprawi się w polskiej lidze, wówczas Legia będzie musiała wyłożyć na transfer definitywny 380 tysięcy euro.

Félix Ogbuke trafił do Apollonu Limassol w lecie 2010 roku. W cypryjskiej ekstraklasie futbolista wystąpił do tej pory w 7 meczach. Swoją piłkarską karierę rozpoczynał on w nigeryjskiej drużynie Enugu Rangers. Jego pierwszym zagranicznym klubem był Al Wasl ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Następnie Ogbuke przez kilka sezonów grał w Izraelu, kolejno w FC Ashdod, Hapoelu Tel Awiw, Maccabi Petah Tikva i Hakoah Amidar Ramat Gan. Na swoim koncie ma on też występy w reprezentacji Nigerii U-23.
          http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...wzmocni-legie/

Komentarz

• Czemu te transfery na ostatnia chwilę ?
            Znów moze byc kibel ze zgraniem zawodników, jak na poczatku sezonu.
            04/03/1922 - 21/03/2007 - Na zawsze w mojej pamięci - dziękuje za wszystko.

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)egionista z Ochoty Zobacz posta
              W Apollonie się nie nagrał...

http://www.soccerway.com/players/felix-ogbuke/138266/

A zagrania z Izraela nie wyglądają zachęcająco...

Ogbuke
              From flood into the fire
              One thousand voices sing
              We're in this together
              For whatever fate may bring

Komentarz

• Mam nadzieje, że z tym Ogbuke to nie prawda... i trafi do nas ktoś lepszy. Chociaż z drugiej strony jeśli ma nikt nie przyjść, a jest opcja wypożyczenia to czemu nie?

Odpowiadając jeszcze na post rodrigocarbone to naprawdę uważasz, że dajmy na to 23-latek grający w Sparcie, który przez ostatnie 3 sezony zostawałby królem strzelców byłby zainteresowany grą w polskiej lidze? To jest tylko Polska, a nie Bundesliga.
                Ostatnio edytowany przez Playboy; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• jeżeli ten Nigeryjczyk to prawda to nie jestem zwolennikiem tego transfery, Marek powie ze go ogladali, obserwowali itd, ale on zagrał 188 minut czyli tak na prawde 2 pełne mecze. to dość niewiele jak na lige cypryjską

Komentarz

• Tu wygląda nieco lepiej. Może lepszy z niego napastnik niż pomocnik... Tak tylko spekuluje.

http://www.youtube.com/watch?v=lh35XL2jjSo

Komentarz

• to Obasi z Hoffenheim ...

Komentarz

• Po filmiku bym się nie sugerował, bo zmontowany jesteś z jednej połowy jakiegoś meczu. Na YT furory nie robi to może na boisku coś pokaże. Mam nadzieje, że jeszcze ktoś przyjdzie i z tak podobno przespanego i nieudanego okienka pozyskamy 4 graczy Hubnika, Kelhara, Gola i kogoś na skrzydło.

Komentarz

Drugi raz dzisiaj ich pomyliłem. No ten jest lepszy zdecydowanie Tylko chyba 6 baniek kosztuje.

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                            Odpowiadając jeszcze na post rodrigocarbone to naprawdę uważasz, że dajmy na to 23-latek grający w Sparcie, który przez ostatnie 3 sezony zostawałby królem strzelców byłby zainteresowany grą w polskiej lidze? To jest tylko Polska, a nie Bundesliga.
                            A kto powiedział, że musimy brać Czecha? Niech Jóźwiak bierze jakiegoś emeryta, który co sezon jest najlepszym strzelcem, albo młokosa co sieka po 10 bramek w sezonie. A nie bierze emeryta, który przez większość kariery miał statystyki bramek jak obrońca.

Komentarz

• 27 lat? Emeryt? Co ty za głupoty ?! Możesz mi powiedzieć ile lat ma obecnie najlepszy napastnik Ekstraklasy i lider klasyfikacji strzelców? I współlider przy okazji też. Z jakiej ty chcesz brać ligi, żeby królowie strzelców do nas przychodzili? Myślisz, że jak koleś strzelał w lidze litewskiej to i u nas będzie strzelał? To już lepiej brać rezerwowych z Bundesligi takich jak np. Micanski, który u nas był gwiazdą, a na ławkę Kaiserslautern się załapać nie może.

Komentarz

• Brać ze Słowacji, Słowenii, Węgier - tamte rejony są tanie, w przeciwieństwie do Czech.

Poza tym wolałbym poszperać w Polsce, bo jak tak dalej pójdzie, to w składzie nie będziemy mieć żadnego Polaka.

27 lat to jak na piłkarza młodzieniaszek?

Komentarz

Pracuję...
                                X