Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez jajcarz Zobacz posta
    Daj źródło gdzie czesi trwierdzą , że został wypożyczony ...
    Faktycznie czeskie media podają informacje, że Hubnik został jedynie wypożyczony.
    http://vfotbal.cz/17235-hubnik-opous...e-varsava.html

Komentarz

• 27letý kanonýr se zástupci Legie jednal ve ètvrtek v Olomouci, pak vyrazil do Polska. Bìhem pátku se podrobil lékaøským prohlídkám a následnì u¾ nic nestálo dohodì o zmìnì dresu v cestì.
      pasuje jak ulał do tych naszych testów

google translator prawdę Ci powie
      Michael Hubník, które ze dwanaście goli w tym roku najlepszym strzelcem Premier League, idzie na wypożyczenie do Legionów Polskich w Warszawie. Jest to obecnie trzeci zespół polskiej Ekstraklasy.
      "Michael idzie do Legii za hosting z możliwością," powiedział Joseph łuk, prezes SK Sigma Ołomuniec"
      hosting
      Ostatnio edytowany przez Mini; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
        Faktycznie czeskie media podają informacje, że Hubnik został jedynie wypożyczony.
        http://vfotbal.cz/17235-hubnik-opous...e-varsava.html
        Jak potwierdziliśmy w klubie transfer ma charakter definitywny, a nie wypożyczenie jak podały czeskie media.
        Link: http://www.legia.net/wiadomosci,4028...iem_legii.html

P.S. W sezonie 2009/2010 w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej Hubnik strzelił 3 gole w 5 występach.
        Ostatnio edytowany przez MarioWOLF; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Hubnik
          From flood into the fire
          One thousand voices sing
          We're in this together
          For whatever fate may bring

Komentarz

• Co w tym dziwnego? 2,5 roczny kontrakt - jeśli jest wypożyczony z opcja kupna, to dobry ruch. Jak się sprawdzi, to zapłacą za niego a kontrakt już będzie miał podpisany. Jak strzeli te 20 bramek i zgłosi się Liverpool, to nie będzie chciał 1 miliona euro za sezon, bo kontrakt będzie ważny

Komentarz

• Moim zdaniem za często klęczy.
              "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
              Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
              Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
              Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
              "
              Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• No dobrze ale strona czeska podaje, że zawodnik został tylko wypożyczony i kilka osób o tym wspomniało, a ja dałem odpowiedni link. Mój dobry znajomy związany z Sigmą również twierdzi, że jest to półroczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego i ewentualnego podpisania kontraktu na te dwa i pół roku.

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                  No dobrze ale strona czeska podaje, że zawodnik został tylko wypożyczony i kilka osób o tym wspomniało, a ja dałem odpowiedni link. Mój dobry znajomy związany z Sigmą również twierdzi, że jest to półroczne wypożyczenie z opcją transferu definitywnego i ewentualnego podpisania kontraktu na te dwa i pół roku.
                  do tego ten wariant bardziej by pasował pod obecną sytuację czyli , transfery gotówkowe dopiero w czerwcu...

była mowa że zimą nie ma zbyt wiele pieniędzy , a przecież jeszcze kogoś wypadałoby sprowadzić.

czyżby Miklas po raz kolejny się skompromitował i nie wiedział nawet jaki jest status transferu który załatwiał Marco di Beretto... ?
                  Ostatnio edytowany przez CWKS1916LEGIA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Niech ktoś go wreszcie zbanuje, ***** jego mać!!

czyżby Miklas po raz kolejny się skompromitował i nie wiedział nawet jaki jest status transferu który załatwiał Marco di Beretto... ?
                    Czyżbyś był upośledzony?
                    https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• barbra coś dla ciebie jak normalnie nie możesz zrozumieć

http://gobarbra.com/hit/new-fc361867...9327c9561395a3

Komentarz

• Zamieszczone przez Playboy Zobacz posta
                        barbra coś dla ciebie jak normalnie nie możesz zrozumieć

http://gobarbra.com/hit/new-fc361867...9327c9561395a3
                        HeHe dobre

to ja w końcu jest? kupili go, wyporzyczyli czy może przyjechał porobić sobie fotki z ewenementami eropejskimi (miklas i beret)

Komentarz

• Wiecie może jak Hubnik wypadł w sparingach Sigmy przed tą rundą ?

Komentarz

• Zamieszczone przez (L)uksus Zobacz posta
                            Wiecie może jak Hubnik wypadł w sparingach Sigmy przed tą rundą ?
                            Trzy mecze, jedna bramka w spotkaniu przeciwko BATE.

Komentarz

• Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że jesienią już go nie zobaczymy na polskich boiskach

Komentarz

• Zamieszczone przez Czcibor Zobacz posta
                                Nie wiem dlaczego, ale mam przeczucie, że jesienią już go nie zobaczymy na polskich boiskach
                                dlaczego niby?
                                Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

Pracuję...
                                X