Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Bootleg Zobacz posta
    CWKS1916LEGIA zauważ jedną rzecz; skoro bez dryblowania strzela 12 bramek w rundzie, to ile będzie strzelał jak go Pan Lucjan dryblingu nauczy
    a nie pomyślałem

do tego przy naszym dopingu jakiego będąc Czechem w życiu nie uświadczył jeszcze będzie grał jak natchniony , czyli może być tylko lepiej

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
      a nie pomyślałem
      No i nareszcie coś napisałeś szczerze i z sensem
      "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Pusty łap drybling Michała przy trzeciej bramce.
        http://www.youtube.com/watch?v=MvQsIRWCFNk

Komentarz

• Ty CWKS1916LEGIA weź ty się pierdolnij czasem w głowę. Za kim ty jesteś? Ciągle krytykujesz, ciągle ci coś nie pasuje. Teraz w końcu Hubnik nie umie dryblować i dla ciebie jest chujowym napastnikiem. Na naszą ligę jest idealny, potrafi zdobywać bramki i tylko to się liczy na tej pozycji. Ogarnij się trochę.

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
            Pusty łap drybling Michała przy trzeciej bramce.
            http://www.youtube.com/watch?v=MvQsIRWCFNk
            No ale przecież w polskiej lidze nie ma tak słabych obrońców.

Pusty, tak btw- pozdrów ode mnie Batistutę
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
              Ty CWKS1916LEGIA weź ty się pierdolnij czasem w głowę. Za kim ty jesteś? Ciągle krytykujesz, ciągle ci coś nie pasuje. Teraz w końcu Hubnik nie umie dryblować i dla ciebie jest chujowym napastnikiem. Na naszą ligę jest idealny, potrafi zdobywać bramki i tylko to się liczy na tej pozycji. Ogarnij się trochę.
              nie krytykuje tylko wyraziłem swoje zdziwienie pewnym faktem !

Po prostu mocno zdziwił mnie fakt że na ani jednej z tych bramek nie widzę minięcia obrońcy , dryblingu , kiwki czy jakiegokolwiek rajdu.

Chociażby jednej bramki napastnik nie strzelił w tej rundzie w tak charakterystyczny sposób ? zdziwiło mnie to bardzo i wyraziłem jedynie swoją opinię na ten temat !

Czesi piszą o nim że to typowy egzekutor , czasem grywał też na boku.

Skąd masz info że grał na środku pomocy a tak wcześniej przecież pisałeś...?

że grał na środku pomocy stąd tylko 5 bramek w zeszłym sezonie i 4 w jeszcze wcześniejszym.

Komentarz

• w domu sobie bluzgaj
                „Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym”

Komentarz

Na żadnej z tych 12 bramek nie widzę żeby minął jednego , dwóch czy trzech obrońców w jednej z tych bramkowych akcji , żadna z tych bramek nie jest po rajdzie czy kiwce.

12 bramek i na dobrą sprawę nawet nie wiadomo czy potrafi okiwać obrońcę

Mocno zastanawiające że żadnej bramki nie widać po rajdzie czy okiwaniu obrońcy...

12 bramek i nie widzę tu żadnej kiwki , żadnego choćby jednego zwodu...
                  Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                  Niestety na podstawie filmiku na żadnej z tych bramek nie widzę dryblingu kiwki czy rajdu, więc ciężko ocenić czy zawodnik posiada tę umiejętność...
                  ku-rwa nie zastanawia Cię to że żadnej bramki ten napastnik nie zdobył po dryblingu ?

12 bramek i na żadnej nie widać kiwki dryblingu , rajdu

Po prostu mocno zdziwił mnie fakt że na ani jednej z tych bramek nie widzę minięcia obrońcy , dryblingu , kiwki czy jakiegokolwiek rajdu.
                  Gobarbra, czy ty jesteś jakiś opóźniony? Pytam poważnie, bo to by wiele wyjaśniało.
                  My na monopol mamy prawdę!

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                    - używa głowy nie tylko do noszenia czapki
                    Biorąc pod uwagę fakt ile bramek Legia zdobywa po stałych fragmentach gry wydaje się to być bardzo pożyteczne!
                    Zamknij MORDĘ nie stadiony kłamco i hipokryto!

Komentarz

• Pusty jest znany z tego, że jeśli już coś wymyśli to pod jednym newsem na legia.net potrafi wkleić to 3 razy + oczywiście do 10 innych. Chłopak chce się pochwalić swoimi poglądami i dlatego każdą myśl wkleja 42 razy

I Hubik grał przedtem na skrzydle i dopiero od tego sezonu przesunięto go na szpicę.

Komentarz

• Nie Bluzgać Mi Tu
                        podpis cyfrowy <--------
                        ================
                        Zaprawdę powiadam wam, nie ma takiej siły jak ta.... LEGIA! LEGIA! LEGIA!

Komentarz

• Ciagle widze ilosc bramek wspominana. Ktos w ogole wie od kiedy on gra typowego napastnika ? Bielsko wie wiec wie o co chodzi

Nie podpalac sie ale tez nie szydzic z zawodnika, bo cos tam potrafi.
                          Co innego miec beke z KP - z tego nigdy za wiele
                          http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

• Czesi twierdzą że został wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu , Miklas mówi że Hubnik podpisał kontrakt na 2,5 roku...

Komentarz

Czesi twierdzą że został wypożyczony na pół roku z opcją pierwokupu , Miklas mówi że Hubnik podpisał kontrakt na 2,5 roku...
                              Daj źródło gdzie czesi trwierdzą , że został wypożyczony ...

Komentarz

• Wlasnie tez sie nad tym zastanawiam. Podpisywal papiery, wypozyczeni tez podpisuja ale nigdy nasz swietny KP nie robil z tego sensacji..
                                http://www.projektpilecki.pl/

Komentarz

Pracuję...
                                X