Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Nie wierzę . Marek z Leszkiem na pewno będą dziś pijani .

Komentarz

• Zamieszczone przez rhg Zobacz posta
      Elegancko sie prezentuje w tym sezonie, natomiast statystyki z calej kariery ma o niebo slabsze, moze wczesniej byl pomocnikiem?
      Prawie trafiłeś, ten zawodnik może grać również jako ofensywny pomocnik i dosyć często był wystawiany na tej pozycji. W tym sezonie zagościł na szpicy Sigmy i z miejsca został najlepszym strzelcem zespołu i całej ligi.

Komentarz

• Bielsko

Niepokoi mnie fakt że w zeszłym sezonie zdobył 5 bramek, a wcześniej 4 w 25 meczach , fatalnie to wygląda...dlatego tonował bym nastrój hurraoptymizmu.

może krótki epizod w kadrze był na podbicie jego ceny , bo Czesi zdają sobie sprawę że ma życiową formę i można zarobić... zawsze jakiś naiwniak i żółtodziób się trafi który może go kupi za niezłą gotówkę ( typu Miklas )

jeżeli ktoś przez większą część kariery strzela po około 5 bramek na sezon to jest to co najmniej zastanawiające...

Komentarz

• Dlatego w sumie dobrze, że wypożyczamy - będzie czas, żeby go coś niecoś sprawdzić
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Pusty, ale suche statystyki o niczym jeszcze nie świadczą. Jak wspomniał Bielsko nasz nowy nabytek grał wcześniej na pozycji ofensywnego pomocnika, gdzie bilans bramkowy miał całkiem niezły.

Przyznam się, że słyszałem tylko o Romanie Hubniku, ale to chyba nie rodzina

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
              Bielsko

Niepokoi mnie fakt że w zeszłym sezonie zdobył 5 bramek, a wcześniej 4 w 25 meczach , fatalnie to wygląda...dlatego tonował bym nastrój hurraoptymizmu.

może krótki epizod w kadrze był na podbicie jego ceny , bo Czesi zdają sobie sprawę że ma życiową formę i można zarobić... zawsze jakiś naiwniak i żółtodziób się trafi który może go kupi za niezłą gotówkę ( typu Miklas )

jeżeli ktoś przez większą część kariery strzela po około 5 bramek na sezon to jest to co najmniej zastanawiające...
              Interesujesz się trochę piłką nożną? Oglądasz mecze? Nie każdy napastnik jest w stanie zdobywać 15 bramek co sezon przez kilka lat, nie da się. I ja osobiście nie znam tak regularnego zawodnika i uwierz, że Hubnik może zostać gwiazdą naszej buraczanej ligi, bo złapał naprawdę dobrą formę strzelecką i myślę, że spokojnie będzie kontynuował strzelanie bramek w nowych barwach, zwłaszcza, że nie będzie miał problemu z aklimatyzacją (bez problemu się dogada, będzie blisko domu). W lidze czeskiej prezentował się naprawdę bardzo dobrze, chciała go Sparta (ostatecznie sprowadzili Kerica, który wczoraj zaliczył świetny występ w Lidze Europy przeciwko Liverpoolowi), a to już o czymś świadczy.

E: Midzi, Roman to brat Michala

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                ...
                Przyznam się, że słyszałem tylko o Romanie Hubniku, ale to chyba nie rodzina
                brat

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno

Komentarz

• Pozyjemy zobaczymy. Zawsze to jednak wieksze pole manewru dla Skorzy. I chociazby z tego powodu to juz jakis plus. A co do jego formy to przekonamy sie wkrotce. Ciekawe tylko, czy bedzie musial sobie wywalczyc miejsce w skladzie, czy, idac sladem poprzednich transferowych hitow, od razu dostanie miejsce w pierwszym skladzie (+ plakaty na miescie na zachete dla mlodych, wyksztalconych, z wielkich miast).
                  Ostatnio edytowany przez ghash; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Skoro jesteśmy przy rodzinie, to należy zadać pytanie czy Hubnik ma żonę i siostrę. A jeśli tak, to jak się prezentują
                    Powiadają, że kumoter szyszkownik sam bardzo lubi pociurlać...

Komentarz

• Nie wiem czy bylo juz:

http://www.youtube.com/watch?v=Ws4GhigtkIU

Hmm, no zobaczymy. Na papierze wyglada całkiem dobrze. Oby życie tego za mocno nie zweryfikowało...

Edit: było jednak, soraweczka
                      Taki miał dziwny charakter. Tylko raz w życiu sypnął i to był ostatni raz. Starsza siostra uderzyła go w złości, więc pobiegł na skargę do rodziców. Ojciec najpierw zrugał siostrę i dał jej klapsa, a potem jego przełożył przez kolano i waląc w tyłek wymawiał słowa powoli, jedno przy każdym uderzeniu:
                      - Kablowanie to charakter, więc ja zamierzam połamiać ci ten charakter! Możesz pracować kiedyś jako alfons, ale nie pozwolę, żebyś miał charakter dziwki!
                      Zapamiętał.

Waldemar Łysiak, "Najlepszy".

Komentarz

• Czyli jednak rodzina. No to liczę na to, że nasz Michał - mój imiennik będzie jeszcze bardziej sławny od swojego brata

Komentarz

• Pusty wyluzuj , dziś dzień radości .

Komentarz

• o to długo przygotowywany transfer pary J&M

legia.com: Jak długo rozważałeś ofertę z Legii?

Michal Hubnik: Decyzję podjąłem bardzo szybko. Negocjacje z warszawskim klubem trwały kilkanaście godzin.

Komentarz

• No to zaskoczyli. Jeżeli będzie strzelał tak jak na jesień to będzie dobrze, tyle że tam przy paru golach został dobrze obsłużony, a u nas ? Zobaczy jak prosto kopią piłkę Manu z Rybu$iem i ode chce się Polski. Jest propozycja, żeby Mareczek sprowadził rozgrywającego Sigmy

Komentarz

• Zamieszczone przez szyszkownik_kilkujadek Zobacz posta
                                Skoro jesteśmy przy rodzinie, to należy zadać pytanie czy Hubnik ma żonę i siostrę. A jeśli tak, to jak się prezentują
                                Kwestia żony i siostry jeszcze niezbadana, narazie masz brata i bratową

Komentarz

Pracuję...
                                X