Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Według holenderskich mediów zawodnik Vitesse Arnhem Alexander Buettner wkrótce może trafić do Legii Warszawa. W czerwcu piłkarzowi kończy się kontrakt, więc jest do wzięcia. - W Vitesse powiedzieli mi, że to poważna sprawa. Jeszcze w poprzednim tygodniu Buettner mówił, że chce zostać w klubie i przedłużyć kontrakt. Widać, zmienił zdanie. Vittese podało też informację, że rozmowy kontraktowe z piłkarzem zostały przełożone - mówi dziennikarz „AD" Ludo Van Denderen, który pisze o klubie

Sprawie zaprzecza jednak dyrektor sportowy Legii Warszawa Marek Jóźwiak. - Kto? Mogę się założyć, że nie trafi do Legii. Agenci piłkarscy robią dużo szumu, a jeśli zawodnik wypowiada się w taki sposób, to jego sprawa. Nie ma takiego tematu - dodaje Jóźwiak.
    Jeden porządny co by się nadawał. Twojego tematu Beret też już zaraz nie będzie...
    A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• przynajmniej sobie humor poprawiłem po nudnych godzinach w fabryce

statystyki 13/4 przy czym dostawał podania od pomocników a w Legii na to nie może liczyć...

Komentarz

• ciekaw jestem gdzie zgubił się włoski pomocnik
        http://legionisci.com/news/41364_Now..._pomocnik.html

Komentarz

• A jednak była szansa na kolejny dobry transfer

Jak informuje "Przegląd Sportowy" podczas sparingu z Kryljami Sowietow na Cyprze trenerom wpadł w oko prawoskrzydłowy Legii Warszawa Portugalczyk Manu. Piłkarz był obserwowany także w kolejnych meczach kontrolnych i zrobił pozytywne wrażenie. Mimo mocnego zainteresowania tematu transferu na nie ma. Zawodnik jest dziś pewniakiem w jedenastce trenera Macieja Skorży i ma ważny kontrakt z klubem do połowy 2013 roku.
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Faktycznie, dzisiaj na bank bedzie transfer.

Nie pojawił się także Dejan Kelhar, który dziś przechodzi testy medyczne a popołudniu prawdopodobnie podpisze 2,5 letni kontrakt z klubem.
            Lepiej być ciemniakiem niż pedałem i lewakiem!

Komentarz

• Zamieszczone przez Raffels Zobacz posta
              Faktycznie, dzisiaj na bank bedzie transfer.
              Będzie tylko że w odwrotną stronę:
              Praktycznie przesądzone jest, że ukraińskiego bramkarza Legii Kostiantyna Machnowskiego nie zobaczymy na polskich boiskach w rundzie wiosennej. 22-letni zawodnik do jutra będzie przebywał na testach w Obołoni Kijów, ale już wczoraj na Łazienkowską wpłynęła propozycja półrocznego wypożyczenia golkipera i zapewne zostanie zaakceptowana. Dziesiąty zespół ukraińskiej ekstraklasy weźmie na siebie ciężar utrzymania piłkarza, wypożyczenie będzie darmowe.
              Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• legia.com

Michal Hubnik zawodnikiem Legii Warszawa

2011-02-18 15:20 - Autor: legia.com, fot. hattrick.cz - Źródło: własne

W piątkowe popołudnie Legia Warszawa pozyskała reprezentanta Republiki Czeskiej Michala Hubnika.

Michal Hubnik dzięki 12 trafieniom ligowym zajmuje obecnie pozycję lidera klasyfikacji strzelców czeskiej 1. Ligi. Urodził się 1 czerwca 1983 i jest zawodnikiem Sigmy Ołomuniec, trzeciego zespołu tabeli po rundzie jesiennej. W całej swojej rozegrał 159 meczów i zdobył 37 bramek (dane za fotbal.idnes.cz). Występował także m.in. jako gracz zespołu SFC Opava.

Michal Hubnik zaliczył także 2 mecze w reprezentacji Czech - przeciwko Danii (17 listopada 2010, remis 0:0) oraz Chorwacji (9 lutego 2011, wygrana Chorwacji 4:2). W obydwu spotkaniach zawodnik wprowadzany był na boisko jako rezerwowy.

Piłkarza czekają jeszcze testy medyczne. Jeżeli wypadną one pozytywnie, Czech podpisze kontrakt z Legią.
                Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• No to niech nikt już nie fika, bo mamy Pepika
                  Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Jest ciągle nadzieja. Przed nim jeszcze mordercze testy medyczne hehe

No ale wygląda że to nie ogórek. Szampany będą strzelać na Łazienkowskiej
                    Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Nie no szacun - wyceniają go na 880 tysi w funtach

http://www.transfermarkt.co.uk/en/mi...ler_24668.html

a tutaj 12 "tap akszyn"

http://www.youtube.com/watch?v=Ws4GhigtkIU
                      Ostatnio edytowany przez ReAl; [ARG:4 UNDEFINED].
                      Tu zęby mamy wilcze a czapki na bakier, tu się Prusakom siada na karku okrakiem

Komentarz

• Już jednego Michała z Czechosłowacji mieliśmy. Pamiętamy jak skończył

Co prawda liczyłem, że będziemy grać parą napastników Keżman-Morientes, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

Komentarz

• No nie
                          A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• W sumie zaskok na +, choć ta średnia 159 meczów / 37 bramek na kolana nie rzuca. W ilu meczach w tym sezonie zdobył te 12?

Komentarz

• Wyglada na takiego co potrafi grac w pilke. Powinien sie tez sprawdzic w naszym klimacie. Ciekawe czy sie szybko wkomponuje w zespol. Jutro najlepsza okazja do sprawdzenia go.

Komentarz

• Hummel, ***** człowieku powinieneś dostać bana

Komentarz

Pracuję...
                                X