Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Pamiętam takie okno, kiedy zgłaszaliśmy zawodników po zamknięciu okresu transferowego. Również teraz może być podobnie, ponieważ piłkarze, z którymi prowadzimy negocjacje, nie grają w Polsce.

No nie wiem według mnie Miklas kolejny raz pokazał swoją niewiedzę , sądzicie naprawdę że miał na myśli bezrobotnych ?

W wywiadzie mówił między innymi o przedłużaniu się negocjacji z klubami...

Raczej wykazał swoją niewiedzę.

Jakby chodziło o piłkarzy bezrobotnych to wytłumaczcie mi czym się różni status bezrobotnego z Polski a bezrobotnego z zagranicy... ?

ponieważ piłkarze, z którymi prowadzimy negocjacje, nie grają w Polsce. ...

Jesteście w dalszym ciągu pewni że ten wybitny fachowiec świetnie zna przepisy i miał na myśli bezrobotnych ?
    Ostatnio edytowany przez CWKS1916LEGIA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Ty możesz trochę ogarnąć sposób pisania na forum? Strasznie się to czyta
      Nie wiem jak to do końca jest- jeżeli zawodnik rozwiąże kontrakt z klubem to jest wolnym piłkarzem, który może być zakontraktowany w każdej chwili- nawet poza okienkiem. Oczywiście mowa tutaj o piłkarzu z innej ligi.
      https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• A cóż to za megagrajki że bez testów bierzemy gości pozostających bez angażu, po okienku transferowym na zachodzie, mimo własnej karty na ręku !?
        Komu oni ten bełkot chcą wcisnąć - Walterowi?
        Managery zwietrzyły temat że w Legii panika transferowa - bo każdy coś kupił (nawet Arka reprezentanta U-21 z bodajże Peru,o Krakowie czy Poznaniu nie wspomnę) - a my nie i szykuje się wpierdol i na trybunach i na boisku - więc gonią nam szrota.

Niech im chociaż ktoś normalny zrobi testy medyczne bo się znowu okaże że jeden ma cukrzyce jak Siadaczka a drugi jest bez jednego kolana jak Wojtala- i zaprowadzić do psychologa żeby potem nie było że on jest megazajebisty na treningach a na boisku nie potrafi sobie poradzić z tajemniczą presją

Na koniec qrwa ściągną Ujka i powiedzą że drużynie są potrzebni gracze z charakterem
        verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
          szykuje się wpierdol i na trybunach i na boisku
          Możesz rozwinąć tę myśl? Konkretnie o wpierdol na trybunach się pytam. Dostałeś kiedyś? Zamierzasz dostać, czy jak?

Komentarz

• Chodzi raczej o "wpierdol" od trybun. Sam z przyjemnością ich zbluzgam jeśli tylko dostaną baty z KSP.
            Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• jeżeli chodzi o trybuny to myślę że żaden w...ol się nie szykuje...

Zarówno pod względem frekwencji jak i dopingu to będzie 1-2 miejsce w lidze, ze wskazaniem raczej na 1 miejsce

Sportowo niestety miejsce 3-6 patrząc na potencjał jaki mamy...

Komentarz

• Arczi ujął to dokładnie tak jak i ja myślę - doping drużynie wpierdol działaczom!
                verba docent, exempla trahunt

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                  Chodzi raczej o "wpierdol" od trybun. Sam z przyjemnością ich zbluzgam jeśli tylko dostaną baty z KSP.
                  to normalne , jeżeli mielibyśmy po raz kolejny przeżyć upokorzenie na własnym stadionie zafundowane nam na życzenie zarządu który wbrew szumnym zapowiedziom i obietnicom oddaje walkę o Mistrza Polski walkowerem to nawet tomaszkowi załączy się bluzgator

cierpliwość ma swoje granice.

w momencie gdy loże według ich relacji zeszły jak świeże bułeczki , stadion pęka w szwach i każdy mecz będzie dawał pokaźne miliony do skarbca Waltera i Bruno , braku wzmocnień nie da się wytłumaczyć a tym bardziej wybaczyć !

nawet z ich biznesowego punktu widzenia wzmocnienia są nieodzowne , żeby podtrzymać koniunkturę zainteresowanie i frekwencję , oraz powalczyć o fazę grupową LE co da około 3- 4 miliony Euro i przyciągnie sponsorów , więc transfery by się spłaciły !

nikt nie wybaczy kitrania pieniędzy w skarpetę !

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                    nikt nie wybaczy kitrania pieniędzy w skarpetę !
                    kiedyś trzeba zacząć spłacać te 100mln...

Komentarz

• Kalasz wiadomo , nigdy tego specjalnie nie ukrywali że te "pożyczone" pieniądze prędzej czy później będą oddawane, no ale tak na samym początku już bezczelnie wykorzystywać koniunkturę i zainteresowanie które przerosło ich najśmielsze oczekiwania...

Przed sezonem zakładali publikę rzędu 17 tysięcy na stadionie , więc sądzili żeby przyciągnąć publikę oraz w dalszej kolejności biznesmenów trzeba skład solidnie wzmocnić żeby zapełnić 30 000 i generować maksymalny zysk , stąd w planach mieli ściągnięcie Hitu z Ameryki za ok 1 500 000 EURO.

Gdy się okazało że co mecz mają komplet , przy niewielkim nakładzie finansowym , odstąpili od zamiaru sprowadzenia Hitu.

Rozumiem i nawet jestem w stanie zaakceptować ich biznesowy punkt widzenia i to że wydatki mają być mniejsze niż wpływy do budżetu.

Ale na litość boską , nie w pierwszym roku funkcjonowania stadionu , nie w momencie gdy zapowiadali transfery za miliony Euro , nie w momencie gdy racjonalność nawet biznesowa i zdrowy rozsądek nakazuje wzmocnić zespół i szturmować fazę grupową LE by zarabiać kolejne miliony Euro.

Właściciel powinien dążyć do tego by faza grupowa LE była jak najbardziej w naszym zasięgu ! a oni zobaczyli że ludzie walą drzwiami i oknami i nie wydali złamanej złotówki !

żeby zarabiać trzeba wpierw zainwestować , a oni na odwrót wpierw chcą mieć pełen stadion i milionowe wpływy z każdego meczu a potem może jak opłacą Kosmalę Miklasa Ostrowskiego i innych speców oraz przetransferują pieniądze do firmy matki to może jakiś ochłap rzucą na wzmocnienie drużyny.

nawet Skorża widzi w jakie g...o wdepnął stąd w ostatnim wywiadzie otwarcie mówi że może już go nie być na jesień , przecież ten skład co ma to nie gwarantuje nawet Pucharów...

nie zdziwię się jak znowu nie zagramy w Europie nawet krótkiego epizodu...

Komentarz

• no ale tak na samym początku już bezczelnie wykorzystywać koniunkturę i zainteresowanie które przerosło ich najśmielsze oczekiwania...
                        ich przerosło wszystko co jest związane z nowym stadionem... od bramek wejściowych do ilości ludzi

Przed sezonem zakładali publikę rzędu 17 tysięcy na stadionie
                        tylko że oni zakładali taką frekwencję jeszcze podczas protestu

Rozumiem i nawet jestem w stanie zaakceptować ich biznesowy punkt widzenia
                        a ja nie zaakceptuję... najpierw robi się zespół, sukcesy a potem dopiero myśli się o pieniądzach.

zapowiadali wydawanie kilku milionów Euro
                        zapowiadali i zrealizowali... wydać jest łatwo... z głową wydać już ciężej

Właściciel powinien dążyć do tego by faza grupowa LE była jak najbardziej w naszym zasięgu
                        właściciel sam nie wie do czego dąży... nie ma jasno postawionych celów to i nie ma determinacji do czegokolwiek. Tak to się toczy już 7 lat... a łyżeczki nawet nie widać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Radoosh Zobacz posta
                          Arczi ujął to dokładnie tak jak i ja myślę - doping drużynie wpierdol działaczom!
                          A już Cię podejrzewałem o związki z k6

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
                            a ja nie zaakceptuję... najpierw robi się zespół, sukcesy a potem dopiero myśli się o pieniądzach.
                            Przecież to właśnie napisałem , trzeba wpierw zainwestować w zespół , stworzyć drużynę grającą o MP i co sezon z powodzeniem występującą w Europie przynajmniej w fazie LE.

Wtedy niech budżet się bilansuje a nawet niech transferują nadwyżkę wpływów nad wydatki celem spłaty długu , ale nie na samym początku drogi.

Im odpowiada obecny stan rzeczy , drużyna z potencjałem na miejsca 3-7 , stadion pełen , gracze w 3/4 przeciętni bez gwiazdorskich kontraktów.

oni nie mają ambicji i aspiracji by Legia grała w fazie grupowej LE i nawet tego specjalnie nie ukrywają...

obawiam się że ta runda będzie bezbarwna i nieciekawa w wykonaniu Legii , a skończymy jak to za iti przeważnie bywa z ręką w nocniku

Komentarz

• Zamieszczone przez midzi Zobacz posta
                              Grosickiego gdyby nie względy pozasportowe nikt by nie oddał i uważałem, że był to wtedy w miarę dobrych ruch ze strony naszych działaczy. A co do Parkera to nie poradził sobie w Twente i trafił na wypożyczenie do outsidera ligi greckiej. Taki super zawodnik
                              W mocnych klubach europejskich nikt nie patrzy na sprawy pozasportowe, skandale,jazda po pijaku, zdrady, konflikty poza boiskiem, bójki, to wszystko nie jest ważne jeśli grasz z korzyścią dla drużyny.

Co do Parkera, jasne w Twente sobie nie poradził ale nie znaczy to że żaden z niego zawodnik, na MŚ miał parę minut, w reprezentacji swoje też rozegrał, przed przejściem do Twente w Belgradzie, również radził sobie bardzo dobrze, więc czemu nie miałby sprawdzić się w Polsce ? Stanko Svitlica też jak odszedł z Legii to nic nie pokazał nigdzie. Uważam, że byłby to święty gracz jak na Polskie warunki.
                              Fanatyczny Tarchomin

Komentarz

• w sumie to mamy tylko 10 punktów nad strefą spadkową :P

Komentarz

Pracuję...
                                X