Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Humptey Dumptey Zobacz posta
    Jutro w stolicy wyląduje Simão Pedro Fonseca Sabrosa ! Jeśli pomyślnie przejdzie testy medyczne - będzie Nasz !!
    Ja nie wiem co Ty ćpasz ale odstaw towar bo ewidentnie Ci szkodzi. I może na testy jeszcze długo wyczekiwany Keżman przyjedzie?
    Bez nas nie ma widowiska. Bez nas nie ma piłki !

Komentarz

• Sie napinacie. Cel na ten sezon, to z Groclinem i Widzewem u siebie nie przegrac.Po tym co sie dzieje na wiecej sie nie nastawiajcie, bo znow beda placze po sezonie.
      ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Jeszcze z Wisłą.

Z KSP może być akurat ciężko, bo oni ograli Kubań 4:0 czy 5:0.

Komentarz

• Jak się nazywał ten wszystko wiedzący skaut Bereta ? Tomaszek ? Na pewno

zaraz się pojawi i zafunduje nam garść pikantnych jak czili nowych nazwisk

które już są na Okęciu.

Co do wzmocnień dla mnie sprawa jest prosta. Skorża musiał od początku wiedzieć że nikt sensowny w zimie na Łazienkowską nie trafi. Dostał przekaz od Bereta a ten od Waltera w stylu '' Musisz Macieju drogi zrobic pilkarzy z Cabrala , Mezengi , Knezevica i Antolovica. Jak jakimś cudem zdobędziesz tytuł to wtedy pomyślimy nad transferami przed LM. A jak nie ? to znowu sie sprowadzi na testy Morientesów , Wiltordów byle karnety dobrze się sprzedawały.

Komentarz

• Ojej, jak to? Nie ma dzisiaj nikogo nowego? Przykre
            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
              Ojej, jak to? Nie ma dzisiaj nikogo nowego? Przykre
              nie chwal dnia przed zachodem słońca
              Po co być innym? Po co móc liczyć tylko na siebie? Po co robić coś, o czym inni tylko marzą? Po co dorastać do tej miłości? Nie wiem, ale wiem jedno, dobrze wykonana praca to coś niesamowitego. Więc, gdy ktoś następnym razem, zada ci pytanie za milion dolarów: \"Dlaczego to robisz?\" Odpowiedz mu \"*******laj człowieku!\" Jeżeli naprawdę chcesz to wiedzieć, to ładuj sztangę i sam spróbuj.\"

Komentarz

• Mi to aż czasami brakuje tych artykułów '... nie dla Legii' Dziś pewnie się okaże, że Aliadiere był za słaby by grać u nas.

Komentarz

• Ale po co? Wystarczy jeden... Jóźwiak nie dla Legii ... i pozamiatane.

PS jak w takim klubie jak Legia, ktoś taki jak Jóźwiak - bez szkoły, języków, doświadczenia - może pełnić funkcję Dyrektora ds. rozwoju sportowego. Kabaret.
                  Ostatnio edytowany przez voytek; [ARG:4 UNDEFINED].
                  Joe Jordan - który przed wejściem na boisko wyjmował dwa przednie zęby i chował do szafki - był uosobieniem prawdziwego futbolu. Bo prawdziwy futbol to nie gra dla lalusiów, którzy w przerwie poprawiają fryzurę. Prawdziwy futbol zostawia ślady. - "Spalony"

Komentarz

• Przeciez zna francuski

Komentarz

• W całej tej napince transferowej to żal mi tylko jednego gościa tj. trenera Skorży.
                      Koleś na koniec rundy trwierdzi że drużyna bez wzmocnień nie nie da rady na wiosnę, i dostaje niespodziankę .... ZERO realnych transferów, oraz osłabienie zespołu po odejściu kilku graczy
                      Trzeba sobie odpuścić tą rundę bo szkoda czasu ....
                      Warszawiak z Dziada Pradziada

Komentarz

• W zasadzie jakie można mieć pretensje do Jóźwiaka? Jeżeli masz 100 zł w kieszeni, to nie kupisz telewizora za 10 tys. Żal mi Jóźwiaka trochę, bo tak jak i Trzeciaka- ITI wystawiło ich na pierwszy ogień- ot, takie mięso armatnie. Sprytne.

Komentarz

W zasadzie jakie można mieć pretensje do Jóźwiaka? Jeżeli masz 100 zł w kieszeni, to nie kupisz telewizora za 10 tys. Żal mi Jóźwiaka trochę, bo tak jak i Trzeciaka- ITI wystawiło ich na pierwszy ogień- ot, takie mięso armatnie. Sprytne.
                          W sumie tak ale nie powinien Jóźwiak ściemniać i mówić że będą nie wiadomo jakie transfery. Przecież on cały czas mówi zę zaraz będą transfery i nowi zawodnicy. Sam też jest sobie trochę winny dlatego każdy uważa go za niekompetentnego i zastanawia się dlaczego on cały czas jest na tym stanowisku.
                          Cieszmy się z małych rzeczy bo wzór na szczęście w nich zapisany jest

Komentarz

• Zamieszczone przez nicole91 Zobacz posta
                            W sumie tak ale nie powinien Jóźwiak ściemniać i mówić że będą nie wiadomo jakie transfery. Przecież on cały czas mówi zę zaraz będą transfery i nowi zawodnicy. Sam też jest sobie trochę winny dlatego każdy uważa go za niekompetentnego i zastanawia się dlaczego on cały czas jest na tym stanowisku.
                            Jego największą bolączką jest naiwność. Na pewno Beretowi serca do Legii odmówić nie można, w przeciwieństwie do reszty, ***** mać.

Komentarz

W zasadzie jakie można mieć pretensje do Jóźwiaka? Jeżeli masz 100 zł w kieszeni, to nie kupisz telewizora za 10 tys. Żal mi Jóźwiaka trochę, bo tak jak i Trzeciaka- ITI wystawiło ich na pierwszy ogień- ot, takie mięso armatnie. Sprytne.
                              To niech powie, że nie ma kasy i jak nie trafi się prawdziwa okazja to trener Skorża musi się zadowolić tym stanem osobowym jaki ma... Prosty przekaz i pretensje będa do iti, a nie do niego...
                              Ale nie, co trzy dni, jak nie Jóźwiak to Miklas puszczają do mediów (głównie za pośrednictwem NL w TVN Warszawa), że już za chwilkę przyjadą nowi gracze... Do tego głupek jeździ jeszcze na te obozy, niewadomo po co zresztą, siada na ławce i jak za młodu w Mławiance robi sobie podsmiechujki i rozwala atmosferę w zespole...

Jeżeli faktycznie nie ma kasy na transfery, ale jest jakaś niezła sumka, zaoszczędzona na Pączku, Gizie i Kumbevie na kontrakty to super duecik L&M pokazał własnie całemu światu do czego się nadaje... Jaki sens był w tych ich wojażach po całym świecie, oglądaniu zawodników, angazowaniu Bednarza do transferów, itd jak nie potrafia od kilku lat ogarnąć nawet jednego niezłego napastnika.... Przeratsa ich ta robota i tyle...
                              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                                To niech powie, że nie ma kasy i jak nie trafi się prawdziwa okazja to trener Skorża musi się zadowolić tym stanem osobowym jaki ma... Prosty przekaz i pretensje będa do iti, a nie do niego...
                                .
                                A nie uważasz, że w tym wszystkim o to tu chodzi? Tak jak ktoś już wcześniej on jest mięsem armatnim, zapewne ma narzucony przekaz z góry co ma mówić i jak ma mówić, żeby było po myśli śmiesznych zarządzających.

Komentarz

Pracuję...
                                X