Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Identyczna. Nawet liczba rozegranych spotkań taka sama...
    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
    ------------------------
    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
      Czy chodzi Ci o to, że tak naprawdę jego tematu naprawdę nie było, co można wywnioskować po tych smsach?
      dokładnie o to mi chodzi. jeśli to serio chodziło o tego grajkai Jóźwiak na poważnie o nim mówił, to po raz kolejny wychodzi na to że ten człowiek funkcjonuje w innej czasoprzestrzeni...

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
        Nigdzie nie pojawiła się informacja, że chodzi o Aliadiere a wszyscy się na niego napalili. Prędzej może chodzić o Ricardo Vaz Te, też miał przeszłość w PL (grał w Boltonie i w Hull bodajże), a ostatnio występował w Grecji. Obecnie bez klubu.
        Jeśli o tego chodzi to jak na skrzydłowego bramek nie nastrzelał...
        A ja, jeżely Pan pozwoly, z przyjemnością

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
          Nooo... taka przeszłość jak Dong był z MU
          Jérémie Aliadière

2001–2007 Arsenal 29 (1)
          2005–2006 West Ham United (wyp.) 7 (0)
          2006 Wolverhamtpon (wyp.) 14 (2)
          2007–2010 Middlesbrough 78 (11)

Dong Fangzhuo

2004–2008 Manchester United 1 (0)
          "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
            Nie świadczy to o tym, bo jeżeli ktoś ściąga 20 latka za 2 mln Euro i on na początku nie gra, to po kilku latach pracy można z niego wyciągnąć 10 razy tyle. Czy 400 tyś Euro to rzeczywiście taka oszałamiająca kwota, nawet jak na polskie warunki?
            Za bramkarza tej klasy? zdecydowanie tak. Zwłaszcza w Polsce, gdzie raczej problemów z bramkarzami brak.

Polityka ITI - kupić tanio, sprzedać drogo.

Legia nie miała bramkarza, trafiła się okazja ściągnąć wschodzącą gwiazdę, reprezentanta kraju, młodego perspektywicznego. Był budżet, cena tylko +/- 500tyś, świetny ruch PR, piękne uzasadnienie przed szefostwem wydawanych pieniędzy. Kupimy tanio sprzedamy drogo, jeszcze te teksty "niedługo Legia zarobi na mnie miliony". No jak nic okazja, brać kupować.. a że cena w stosunku do umiejętności nie taka, nie ważne - wyrobi się. Ktoś z kimś ładnie sobie ten plan ułożył. Piłka to nie tylko piłka ale też olbrzymie pieniądze.

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
              dokładnie o to mi chodzi. jeśli to serio chodziło o tego grajkai Jóźwiak na poważnie o nim mówił, to po raz kolejny wychodzi na to że ten człowiek funkcjonuje w innej czasoprzestrzeni...
              Daimler, wątpię aby chodziło tego napastnika- tak jak wspomniał Bielsko, bardzie Vaz Te niż Francuz. Rozwiązał kontrakt z Panionosem Ateny, więc idealnie wpisuje się w charakterystykę piłkarzy do Legii przy obecnej polityce
              PS. Sokół- pogadamy za 2 lata, bo to będzie już czas aby realnie ocenić Chorwata. Ja mam w pamięci i Boruca, i Muchę, szczególnie to, że obaj na początku byli bardzo "elektryczni".
              Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].
              https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

PS. Sokół- pogadamy za 2 lata, bo to będzie już czas aby realnie ocenić Chorwata. Ja mam w pamięci i Boruca i Muchę, jak bardzo obaj na początku byli "elektryczni".
                I wtedy bardzo ich broniłem.

Nie twierdzę, że za dwa lata pod okiem Dochwania się nie wyrobi ale na chwilę obecną to jest to dramat pod względem technicznym. Babola każdy może puścić ale rzucić się poprawnie to już bramkarz za takie pieniądze powinien umieć.

Komentarz

Tutaj to już pojechałeś...
                  Zamieszczone przez me(L)u Zobacz posta
                  Identyczna. Nawet liczba rozegranych spotkań taka sama...
                  Zamieszczone przez a-d-a-m Zobacz posta
                  Jérémie Aliadière

2001–2007 Arsenal 29 (1)
                  2005–2006 West Ham United (wyp.) 7 (0)
                  2006 Wolverhamtpon (wyp.) 14 (2)
                  2007–2010 Middlesbrough 78 (11)

Dong Fangzhuo

2004–2008 Manchester United 1 (0)
                  No dobra... przegiąłem

Komentarz

• Zamieszczone przez daimler Zobacz posta
                    to po raz kolejny wychodzi na to że ten człowiek funkcjonuje w innej czasoprzestrzeni...

Dzisiejszy wywiad w "wyborczej" rozwiewa wszelkie wątpliwości w tej sprawie. Aż szkoda komentować...
                    raz!! dwa!! raz, dwa, trzy!! pięć, sześć, siedem, osiem!!
                    ------------------------
                    Sportowy serwis, sportowy portal

Komentarz

• Panowie, tak samo jak Jóźwiak spotkał się na Okęciu z Morientesem. Ten sam gatunek informacji
                      Wychodzi na to, że kiepskich ma informatorów gazietka, skoro palnęła o Aliediere jako pierwsza... Dzisiejsze info to tylko próba ratowania twarzy.
                      Ostatnio edytowany przez detoxizer; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Wg. Miklasa dzisiaj mieli zamknąć kadrę na rundę wiosenną, a nowych jak nie było tak nie ma

Komentarz

• Zamieszczone przez Zenon1916 Zobacz posta
                          Wg. Miklasa dzisiaj mieli zamknąć kadrę na rundę wiosenną, a nowych jak nie było tak nie ma
                          Wg Miklasa, I drużyna wcale nie potrzebuje dopingu z trybun
                          PS. Przez chwilę naprawdę sobie pomyślałem, że oni chcą ściągnąć... Rasiaka.

Komentarz

• Rasiak: występował w Premier League, teraz w lidze cypryjskiej. Szykujcie się

Komentarz

• Zamieszczone przez Zenon1916 Zobacz posta
                              Wg. Miklasa dzisiaj mieli zamknąć kadrę na rundę wiosenną, a nowych jak nie było tak nie ma
                              w środę w tvn warszawa gadał, że w ciągu najbliższego tygodnia do drużyny dołączy napastnik, więc raczej ta magiczna data 11 lutego nie jest już wiążąca
                              "Mamy w tym kraju jeden punkt, z którego pochodzi wszystko zło: to Warszawa.
                              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostaje ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju."

Hans Frank, 14 grudnia 1943

Komentarz

• Taka ciekawostka, Cleo idzie do jakiejś chińskiej drużyny za 4 mln Euro... Z czym my do ludzi?

Komentarz

Pracuję...
                                X