Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
    No i patrz Bielsko (a własciwie to Tomaszku Jóźwiaku), się chłopaki egyptlion i CWKS1916LEGIA dzisiaj zarejestrowali, walnęli po dwa posty i już Cię zdemaskowali
    A my sie tyle czasu z Tobą woziliśmy.
    Księciuniu kochany. Ty za to, jesteś starym wyjadaczem na tym forum
    Się zastanów, zanim pierdzielniesz kolejną głupotę.

A my sie tyle czasu z Tobą woziliśmy.

Jacy MY? Chyba ty. Ty się zastanów, co piszesz...
    Ostatnio edytowany przez egyptlion; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
      Hit jest na czasie

Komentarz

• Zamieszczone przez ivan Zobacz posta
        Dopóki komentarze są na wyższym poziomie niż transfery , wszystko jest o.k .
        Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
        Skoro tak, to: nigdy nie zniknie, ten temat nigdy nie zniknie !
        Przyznaję, myliłem się

e: m4 pusty stadion - to nie odnośnie Twojego posta
        Ostatnio edytowany przez księciuniu; [ARG:4 UNDEFINED].
        Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
        St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

Ty też pewnie liczyłeś ... , jakby każdy z nas był pewien że przyjdzie szrot nikt by się tak nie emocjonował transferowymi doniesieniami i tym okienkiem , każdy liczył na wzmocnienia ... spójrz kilkadziesiąt stron zapisanych w tym wątku , setki komentarzy.
          Te dziesiątki stron i setki komentarzy to głównie wpisy rozentuzjazmowanych pokemonów oraz delikatna szydera z łapacza telewizorów.

Mini każdy się łudził na jakieś transfery , skoro mówili o 2-3 wzmocnieniach na pierwszy skład to większość kibiców miała nadzieje że nie będą to jakieś wynalazki miętkim ch..em robione...
          nie każdy, bo to nie pierwsza runda Jóźwiaka

Mini nie powiesz mi że skoro jest pilna potrzeba sprowadzenia klasowego obrońcy i napastnika i trąbią o tym całą rundę , oraz w momencie gdy lekką ręką oddaje się Iwańskiego to nie liczysz na solidne transfery...każdy liczył
          Głównie Skorża o tym mówił a LM i MJ mają w dupie co Skorża mówi. Veto na bramkarza było od Ostrowskiego także nawet w sprawie listy życzeń Skorży nie zabrali głosu

tym bardziej że latem rozbudzili apetyty i naobiecywali hit transferowy.
          uwierzyłeś ?

Lada moment wszystkie trybuny będą oddane do użytku i te ich kochane loże.
          już ponoć sprzedali bez jakichkolwiek transferów

A więc jest to czynnik który każdy sądził że skłoni właściciela do inwestycji.
          nie każdy

Po ostatnich wypowiedziach Jóźwiaka , wątpliwości zostały rozwiane , ...
          tylko jeśli ktoś miał

ale sam przyznaj bez ironii i szydery że jednak pewne nadzieje można było mieć na solidne wzmocnienia ...
          nadzieja matką głupich... znasz takie powiedzenie ?

Niestety to co nam kibicom wydaje się logiczne i oczywiste w oczach klubowych "fachowców" już takie nie jest.
          normalnie Nobel za ponowne odkrycie ameryki

Od kilku dni Ty się głównie emocjonujesz więc zamiast rozwodzić się o następnym zbawcy Legii z Argentyny lepiej mi powiedz jak w tympierdolonymwordzie2007 zrobić własny wzór matematyczny z granicami bo standardowe sąchujowe a sam nie mogę dodać
          Ostatnio edytowany przez Mini; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Zamieszczone przez Mini Zobacz posta
            lepiej mi powiedz jak w tympierdolonymwordzie2007 zrobić własny wzór matematyczny z granicami bo standardowe sąchujowe a sam nie mogę dodać
            Dajesz "Alt" + "=" i na zakładce "Projektowanie" masz granica i logarytm - tak jest w 2010, nie wiem czy w 2007 będzie tak samo...
            Kiedy nie przemawiają silne argumenty, musi przemówić argument siły.

Komentarz

• Mini ale nie sądzisz że bez dobrej drużyny , bez wyników ( Puchary przynajmniej ) będą mieli problem ze sprzedażą karnetów na nowy sezon ? 30 000 nie przyjdzie dla samego nowego stadionu i dobrej atmosfery , a po tym co naobiecywali muszą sobie zdawać sprawę że blamaż w tym sezonie odbije im się sporą czkawką, bo kibice łatwo nie darują zmarnowanej i zaprzepaszczonej szansy, Ci nastawieni na dobre wyniki a co najmniej niezłą grę będą czuli się zawiedzeni i oszukani.

Racjonalność biznesowa czyli ich ulubiony zwrot nakazuje wzmocnić zespół na przynajmniej paru newralgicznych pozycjach , bo może być totalna klapa. Sądziłem że kierując się logiką i ekonomicznym zdroworozsądkowym podejściem zrobią 2-3 konkretne transfery.

Stadion na 30 000 kibiców w dwu milionowym mieście daje już spore możliwości zarobku, przynajmniej takie które powinny skłaniać do inwestycji czyli do podniesienia poziomu drużyny , który obecnie za wysoki nie jest , a póki co nie widzę determinacji u działaczy by był jakiś progres sportowy

działacze zdają się nie zauważać tej szansy...przynajmniej na to wskazuje ich niezbyt poważne podejście do wzmocnień!
              Ostatnio edytowany przez CWKS1916LEGIA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• Błoń$ki vs Rybu$

Na twoje pocieszenie mogę powiedzieć, że na razie konkurencja w drużynie nie wzrosła. Więcej zawodników odeszło, niż przyszło.

- Z tego, co wiem, do Hiszpanii ma przyjechać kilku zawodników na testy. Tylko, że ja nie pamiętam, żeby ktoś testowany u nas został.

Nie jesteś zaniepokojony, że na trzy tygodnie przed sezonem Legia się nie wzmocniła? Rywale kupują piłkarzy...

- Wiem, co u rywali - czytam prasę i internet. Może przyjdą do nas zawodnicy, którzy nie podpisali kontraktów do 31 stycznia? Słyszeliśmy, że na Cypr przyjedzie kilku graczy na testy, a był tylko jeden, obrońca ze Słowenii. I to na samym początku. Moim zdaniem to bardzo dobry piłkarz, nie wiem czemu wyjechał ze zgrupowania. Po reszcie nie było śladu.
                Czyli polityka transferowa widziana od wewnątrz - nic nowego...

Komentarz

• CWKS1916LEGIA zdaj sobie z tego sprawe ze ten swinski duet w zyciu slowa prawdy nie powiedzial

Komentarz

• Zamieszczone przez Pako Zobacz posta
                    Dajesz "Alt" + "=" i na zakładce "Projektowanie" masz granica i logarytm - tak jest w 2010, nie wiem czy w 2007 będzie tak samo...
                    nie mam żadnej zakładki.... jebac to

Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
                    (...)
                    kolego... jak Ci tam... (nick masz głupi) albo rozmawiamy o faktach i plotkach transferowych - po to jest ten temat, albo o czymś co powinno być w poważnym świecie, w poważnym klubie zarządzanym przez poważnych ludzi. Poważni nie są, więc skupmy się na jedynym na razie transferze czyli wypiersprzedaniu pączka

Zamieszczone przez Błoń$ki vs Rybu$
                    Nie jesteś zaniepokojony, że na trzy tygodnie przed sezonem Legia się nie wzmocniła? Rywale kupują piłkarzy...
                    - Wiem, co u rywali - czytam prasę i internet.
                    no z tym to on napewno jest na bieżąco

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                      CWKS1916LEGIA zdaj sobie z tego sprawe ze ten swinski duet w zyciu slowa prawdy nie powiedzial
                      to fakt to są ludzie którzy jak się nie pomylą to prawdy nie powiedzą :/ ...

oceniając to co do tej pory zrobili i robią oraz to jak potraktowali kibiców od czasu początków konfliktu to wolałbym już za właściciela nawet takiego ekscentryka jak Wojciechowski , najlepiej niech sprzedają ten klub czym prędzej byle komu...bo to co wyprawiają to jest kabaret.

Komentarz

wolałbym już za właściciela nawet takiego ekscentryka jak Wojciechowski ,

najlepiej niech sprzedają ten klub czym prędzej byle komu...
                        Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
                        Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
                        Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

Komentarz

• Zamieszczone przez Cielo Zobacz posta

jestem za, nawet szejkom zabudabi

Komentarz

• jestem za, nawet szejkom zabudabi
                            Akurat szejków, to ja bym z pocałowaniem rączki przyjął. Dla nich zespół to zabaweczka, a nie biznes - w związku z tym nie obchodzi ich ile kasy wydadzą, ma się świecić, ma być ładne, ma wygrywać, ma być fajniejsze od zabaweczek innych szejków.

Ale z tym Wojciechowskim, to potraktuję w kategoriach marnego żartu i powstrzymam się od komentarza.

Komentarz

• mówcie co chcecie , przynajmniej by nie żałował tak kasy na transfery jak iti, gorzej zarządzać takim klubem jak Legia niż jak to robi iti już się nie da, więc gorzej być nie może.

Do tego Wojciechowski może i miewa szalone pomysły, ale nigdy raczej by nie wpadł na tak chytry plan jaki miało iti czyli wymiana publiki i i wizja pozbycia się ze stadionu fanatyków...

Chcieli nas się pozbyć więc swojego zdania nie zmienię i będę twierdził że wolałbym Wojciechowskiego niż zakłamane i obłudne iti...

Komentarz

• To sa transery to kuwy nędzy a nie pierdolenie o iti czy innych szejkach więc na temat proszę .
                                Vule Trivunović zostaje piłkarzem Cracovii. Nasuwa mi się pytanie, czy dla nas był za słąby, czy za drogi?
                                To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć.

Komentarz

Pracuję...
                                X