Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
    no i pozostaje kwestia dosyć dużego bonusu za zdobycie MP.
    + około 3 000 000 euro latem na wykup Mezengi i Cabrala.

A jeżeli klub z nich zrezygnuje to nie wyobrażam sobie żeby tej kwoty nie przeznaczyli na inne nazwiska i budowę ..."WIELKIEJ Legii"

tylko po co latem chlapali jęzorem o Hicie droższym od Vrdoljaka ?

Komentarz

• Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
      do 1 lutego jeszcze miałem cień nadziej , że może jakimś fartem kogoś dobrego jednak z tą kartą na ręku wynajdą ...

Zamieszczone przez CWKS1916LEGIA Zobacz posta
      tylko po co latem chlapali jęzorem o Hicie droższym od Vrdoljaka ?
      żeby mieć pół roku spokoju od natrętnych dziennikarzy i kibiców

Komentarz

• Mini każdy się łudził na jakieś transfery , skoro mówili o 2-3 wzmocnieniach na pierwszy skład to większość kibiców miała nadzieje że nie będą to jakieś wynalazki miętkim ch..em robione...

Ty też pewnie liczyłeś ... , jakby każdy z nas był pewien że przyjdzie szrot nikt by się tak nie emocjonował transferowymi doniesieniami i tym okienkiem , każdy liczył na wzmocnienia ... spójrz kilkadziesiąt stron zapisanych w tym wątku , setki komentarzy.

Jakby każdy był pewien że przyjdzie jakiś szrot to nikt by tu nie zaglądał , cień nadzieji miał każdy więc nie wiem skąd ten rechot , nie nie jestem naiwniakiem który wierzy w ten zarząd ale cień nadzieji miałem , na obecną chwilę nie mam cienia wątpliwości i spisuje to okienko na straty. Nikt dobry nie przyjdzie. Może sprowadzą jakieś 4 zapchajdziury i jedna z nich się przebije do pierwszego składu, tak to widzę a wiec bez rewelacji...
        Ostatnio edytowany przez CWKS1916LEGIA; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• bez kitu... wysyp trenerów

Komentarz

• Mini nie powiesz mi że skoro jest pilna potrzeba sprowadzenia klasowego obrońcy i napastnika i trąbią o tym całą rundę , oraz w momencie gdy lekką ręką oddaje się Iwańskiego to nie liczysz na solidne transfery...każdy liczył

tym bardziej że latem rozbudzili apetyty i naobiecywali hit transferowy.

Lada moment wszystkie trybuny będą oddane do użytku i te ich kochane loże.

A więc jest to czynnik który każdy sądził że skłoni właściciela do inwestycji.

Po ostatnich wypowiedziach Jóźwiaka , wątpliwości zostały rozwiane , ...

ale sam przyznaj bez ironii i szydery że jednak pewne nadzieje można było mieć na solidne wzmocnienia ...

Niestety to co nam kibicom wydaje się logiczne i oczywiste w oczach klubowych "fachowców" już takie nie jest.

Komentarz

• TAK KARWA! WSZYSCY mieli nadzieję na megahipersuperduperzajebiste transfery. (Keżman i Morientes ) Być miało ale się zesrało. Idź spać.

Komentarz

• http://www.sport.pl/pilka/1,70994,90...nie_Legii.html

Wg Gola przeszedł on już pozytywnie testy medyczne w Legii.
                "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Arczi, badz człowiek wez to zamknij do czasu pierwszego potwierdzonego transferu.

Jeszcze tutaj tego dałna PUSTEGO STADIONU!!! brakuje.
                  CENTRALNY WOJSKOWY​ KOCHANY SPORTOWY

Komentarz

• Zamieszczone przez kaLasz Zobacz posta
                    TAK KARWA! WSZYSCY mieli nadzieję na megahipersuperduperzajebiste transfery. (Keżman i Morientes ) Być miało ale się zesrało. Idź spać.
                    ale po co taki prymitywizm od razu pokazujesz , nie umiesz w mierę cywilizowany sposób wyrazić swojej opinii ?

Komentarz

• Zamieszczone przez nevermind Zobacz posta

Jeszcze tutaj tego dałna PUSTEGO STADIONU!!! brakuje.
                      Mi się wydaje, że właśnie nie.
                      +=

Komentarz

• umiem, ale mi się nie chce...

Komentarz

• Pusty lutuje w domu bombę , ma się wysadzić na Wiertniczej na inaugurację rozgrywek .

Komentarz

• jest i hit ...

http://babol.pl/kat,1025465,title,Dy...wiadomosc.html

Komentarz

• Zamieszczone przez kazid5
                              Argentyńczyk przyjedzie na testy do Legii
                              ***************************/viewtopic.php?p=1382#1382
                              http://www.90minut.pl/news/146/news1...-do-Legii.html
                              http://naszsport.iq24.pl/default.asp...12&temat=99530
                              po 1 reklamujesz jakieś badziewne forum na którym nie potrafisz nawet wskazać źródła informacji..."źródło: własne" lepiej to skasuj bo Arczi nie będzie miał litości

Komentarz

• Zamieszczone przez Bielsko Zobacz posta
                                Jakiś typek na poprzednich stronach coś pisał o mnie. W kwestii wyjaśnienia, wiem co piszę i czym się zajmuję, a nie mam lat 12 żeby chodzić po forach klubowych i nakręcać transfery.
                                Nie "jakiś typek", tylko JA , we własnej osobie
                                Dzięki za wyjaśnienie. Po prostu coś mi nie pasowało, że "znasz" praktycznie WSZYSTKICH zawodników, którzy rzekomo mieliby przyjść do Legii i potrafisz ich scharakteryzować. Dla mnie dziwne. Ale skoro nikt temu nie zaprzecza, że informacje czerpiesz tylko i wyłącznie z internetu, czy youtube, tudzież z FM'a, to ja tylko mogę pogratulować ci TAKIEJ wiedzy.
                                Chłopaku, składaj podanie na stanowisko skauta Legii!

Komentarz

Pracuję...
                                X