Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez detoxizer Zobacz posta
    Nie za stary i za niski?
    Jest w wieku Tomka Kiełbowicza. I o 5 cm wyższy od Rengifo.
    "Lecz przyjdą czasy, że te kutasy będą przed nami na baczność stać,
    Ręka nie zadrży jak liść osiki, gdy będziem w głupie mordy prać.
    Więc pijmy zdrowie szwoleżerowie niech smutki zginą w rozbitym szkle,
    Gdy nas nie będzie nikt się nie dowie czy dobrze było nam czy źle.
    "
    Janusz Waluś - czekaMY!

Komentarz

• Dzwoń dalej Jacku, albo wyślij mu MMSa z informacją, że na Okęciu będzie czekał na niego nasz człowiek.

Niech każdy kibic w sercu to wyzna: Bóg, Honor i Ojczyzna

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
        Dzwoń dalej Jacku, albo wyślij mu MMSa z informacją, że na Okęciu będzie czekał na niego nasz człowiek.
        Teraz Beret jest prawie łysy, także może być problem z rozpoznaniem
        Mamy Kezmana z Serbii Tarana

Komentarz

• Nie ma obaw, tej twarzy i uśmiechu się nie zapomina
          Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
          St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• prawda jest taka że prezes ITI Bruno Valsangiacomo ma wywalone na LEGIĘ i jej wyniki

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
              prawda jest taka że prezes ITI Bruno Valsangiacomo ma wywalone na LEGIĘ i jej wyniki
              Dokładnie, gdzieś tam czytałem, że po dorwaniu się do ITI Bruno stwierdził, że dla niego przede wszystkim liczy się to, żeby biznes mu się bilansował, a jak wiemy na piłce się nie zarabia....

Komentarz

prawda jest taka że prezes ITI Bruno Valsangiacomo ma wywalone na LEGIĘ i jej wyniki
                Uratowali nas przed bankructwem, doceńcie to.

Ja jestem im wdzięczny z całego serca i nie wymagam transferów, ważne, że dzięki naszym dobroczyńcom gramy w ekstraklasie, a nie w III lidze.

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta
                  Uratowali nas przed bankructwem, doceńcie to.

Ja jestem im wdzięczny z całego serca i nie wymagam transferów, ważne, że dzięki naszym dobroczyńcom gramy w ekstraklasie, a nie w III lidze.
                  W sumie to jedno im się udało i jestem skłonny to docenić, ale niech nie p....o milionowych kwotach na transfery, to się ludzie nie będą wściekać.

Komentarz

• Zamieszczone przez Huxley Zobacz posta
                    W sumie to jedno im się udało i jestem skłonny to docenić, ale niech nie p....o milionowych kwotach na transfery, to się ludzie nie będą wściekać.

Ty tak na poważnie?

Mój post nie był na poważnie, żeby nie było, że jestem w jakimkolwiek stopniu zwolennikiem tych pedałów.

Komentarz

• Huxley
                      Lubię sobie jebnąć posta.

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
                      St.Grzesiuk, „Boso, ale w ostrogach”

Komentarz

• Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                        Stare internetowe przysłowie mówi, że bez emotki na końcu żart się nie liczy
                        baciek, a skąd miał wiedzieć, że żartowałeś

Komentarz

Prawda jest taka, że Legią nadal 'zajmuje' się Walter a nie ten Bruno.

Komentarz

• Zamieszczone przez kamil3091 Zobacz posta
                            Prawda jest taka, że Legią nadal 'zajmuje' się Walter a nie ten Bruno.
                            Może i Walter się "zajmuje" Legią ale jak prezes Bruno nie sypnie $ to i "slepa miłość do Legii" Mariusza nic tu nie pomoże

Komentarz

• Zamieszczone przez baciek Zobacz posta

Ty tak na poważnie?

Mój post nie był na poważnie, żeby nie było, że jestem w jakimkolwiek stopniu zwolennikiem tych pedałów.
                              Zamieszczone przez arczi Zobacz posta
                              Stare internetowe przysłowie mówi, że bez emotki na końcu żart się nie liczy

Tak poważnie to ja również..coś czułem, że to wpuszczenie w mailny

Zamieszczone przez księciuniu Zobacz posta
                              Huxley
                              eee tam
                              Ostatnio edytowany przez Huxley; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

• A karuzela transferowa na Łazienkowskiej kręci się dalej w szaleńczym tempie .

Komentarz

Pracuję...
                                X