Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Właśnie,właśnie..

Głównym problemem jest mało kasy na transfery - jak zwykle.
    Zresztą zapowiedź tego cyrku mielismy już jakiś czas temu.Kosmala czy Miklas pier..ł coś o mocnym składzie, który walczy o MP.Już wtedy można było przewidzieć ,że transferów wielkich nie będzie.

Mamy standart czyli szukanie zawodników za darmo lub za grosze.
    Z tym szalonym składem oni chcą iść w Europę

No i dajmy na to zdobędziemy MP.Dopiero wtedy Walter wyda kasę na prawdziwe wzmocnienia?W ostatniej chwili?To trochę naiwne sądzić ,że się wszystko w miesiąc ładnie zgra.

Komentarz

• Zamieszczone przez karakan Zobacz posta
      (...)
      No i dajmy na to zdobędziemy MP.Dopiero wtedy Walter wyda kasę na prawdziwe wzmocnienia?W ostatniej chwili?To trochę naiwne sądzić ,że się wszystko w miesiąc ładnie zgra.
      w poprzednim okienku kupilismy wszystkich na poczatku a Macius i tak nie dal rady ich zgrac

ze nie ma kasy to fajnie, ale wyraznie i glosno mowiono o celach na to okno transferowe pod koniec ostatniej kolejki. kolejny raz para w gwizd?
      "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Jeżeli nawet tomaszek67 przestał się udzielać na legia.com to musi być naprawdę nieciekawie...
        https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• E tam, ostatnio napisal, ze bedzie mistrzostwo. Ja mu wierze
          ​Boże Chroń Fanatyków.

Komentarz

• Zamieszczone przez foo Zobacz posta
            w poprzednim okienku kupilismy wszystkich na poczatku a Macius i tak nie dal rady ich zgrac

ze nie ma kasy to fajnie, ale wyraznie i glosno mowiono o celach na to okno transferowe pod koniec ostatniej kolejki. kolejny raz para w gwizd?
            Cele to oni mają.Tylko ,że chcą je osiągnąć kombinując jak koń pod górę.
            Szkoda gadać.

Komentarz

• Ja jednak odnoszę wrażenie, że budżet na transfery jest wynikiem "fenomenalnie" sprzedających się miejsc w sektorze VIP

Komentarz

• To, że oni kłamią jest oczywiste od dawien dawna... jak dziś pamiętam teksty. Nie ma stadionu, nie będzie transferów. Stadion stoi w 90% gotowy a transferów jak nie było, tak nie ma... Zwyczajnie w ***** walą; tak jak kiedyś tu pisano: im nie chodzi o poziom sportowy. Nie ma więc co się denerwować, bluzgać na nich bo i tak, to nie wiele zmieni.

Niby za Polmotu był syf, długi itd. ale potrafili znaleźć dobrych grajków, za wcale nie wygórowane kwoty. Wielki koncern nie jest w stanie wydać trochę euro, co pół roku. Kwoty transferów takich, jak w lato powiny być normą, jeżeli chcemy do kogokolwiek równać. Europa uciekła nam lata temu, nie długo ucieknie Polska (Lech, Jaga, Polonia, Wisła jakoś potrafią kontraktować nowych zawodników - a czy tam mają więcej $? Nie sądze..)
                Always look on the bright side of life!

Komentarz

• http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html

rzućcie okiem na tę tabelę. Wygląda to doprawdy zacnie

Komentarz

• ITI najpierw będzie myśleć nad zwrotem poniesionych kosztów.

Komentarz

• Przyjadą na testy jakieś ogórki w stylu Donga i kogoś na siłę będzie trzeba wziąć. Kogo oni chcieli z tych lepszych - Torresa ?

PS http://gobarbra.com/hit/new-c1605584...a07964c64c5ff1
                      "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Marcao nie dla Legii, Brazylijczycy żadali za niego zbyt dużo. Oby chociaż ten Gol w tym okienku już przeszedł, ale znając życie to i tak się nie dogadają i przejdzie dopiero w lecie. Za Iwańskiego wpłynęło ok. 250 tysięcy euro (tak mówił Kalinowski w PPP w NSport), więc myślę, że można jakiegoś grajka już kupić za to. Oby jak najszybciej, żeby pojechał do Hiszpanii z drużyną. Jóźwiak coś mówił, że będą ściagać graczy bez kontraktów? Swoją drogą nie rozumiem, czemu nie chciano dać więcej szans temu grajkowi z Beninu w lecie.

Komentarz

• Zamieszczone przez Rique Zobacz posta
                          Marcao nie dla Legii, Brazylijczycy żadali za niego zbyt dużo. Oby chociaż ten Gol w tym okienku już przeszedł, ale znając życie to i tak się nie dogadają i przejdzie dopiero w lecie. Za Iwańskiego wpłynęło ok. 250 tysięcy euro (tak mówił Kalinowski w PPP w NSport), więc myślę, że można jakiegoś grajka już kupić za to. Oby jak najszybciej, żeby pojechał do Hiszpanii z drużyną. Jóźwiak coś mówił, że będą ściagać graczy bez kontraktów? Swoją drogą nie rozumiem, czemu nie chciano dać więcej szans temu grajkowi z Beninu w lecie.
                          *****, grunt właśnie aby nie kupować "jakiś" grajków, tylko konkretnych, bo takich z przeceny mamy trochę za wielu...

Komentarz

• No tak, ale chodzi mi o to, że jakieś uzupełnienie/wzmocnienie składu już można by za to mieć. Fanie jakby do drużyny włączono tych młodych co byli teraz na zgrupowaniu. Niech będzie rywalizacja, a sami też się wiele nauczą w pierwszej drużynie. Myślę, że ten Razak Omotoyossi byłby wzmocnieniem, jednak sztab szkoleniowy uważał inaczej.

Komentarz

• Nie będę wpadał w polemikę, bo już od rana ten temat mnie wkurwia i z racji tego proszę modów o jego zamknięcie

Komentarz

• Hehe W sumie mam nadzieję, że jakieś solidne wzmocnienie klubu będzie, ale nie ma co się oszukiwać. Polskich klubów nie stać na wielkie transfery w obydwu okienkach transferowych.

Komentarz

Pracuję...
                                X