Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• W poprzednim sezonie też było głośno, ze ma przejść do Aberdeen i został, więc ja bym się tak bardzo nie napalał na ten transfer, a po za tym Wdowczyk przecież w niego wierzy
    Pijemy dalej, czy wymiękasz i robisz przysiad?

Komentarz

• Nawet jak jest coś na rzeczy, to i tak wolę, zeby Włodar został. Będzie to bowiem oznaczało, ze gramy w LM, a w takiej sytuacji Wdowiec na pewno nigdzie go nie puści.
      jedyne co w ostatnim półwieczu zrobiono dla dobra polskiej piłki to zbudowano 209

Komentarz

• Zamieszczone przez Paluch
        to tylko przekręt napisał. Więc różnie może być. mnie martwi teraz ze on wstąpi w pierwszym składzie na Szachtar :/
        IMO i tak by wystąpił. A informacja o OFI jest moim skromnym zdaniem niczym więcej jak próbą zdopingowania Włodara i nie ma nic wspólnego z prawdą
        From flood into the fire
        One thousand voices sing
        We're in this together
        For whatever fate may bring

Komentarz

• Ostatni sezon był zupełnie nieudany dla greckiego zespołu. Dopiero 13. miejsce w lidze. Na dodatek z klubem pożegnał się najlepszy snajper drużyny Nikos Machlas i trwają poszukiwania jego następcy.

Nedzą to oni do 2 ligi polecą
          Tej Tradycji Zmienic Nic Nie Jest W Stanie

LEGIA Byla Jest I Wielką Pozostanie

Komentarz

• Machlas to onegdajszy snajper PAO o ile sie nie myle ? Ten co Oliego wyjebal ze skladu ?

Komentarz

• Machlas wczesniej grał bodajże w AEKu Ateny a jeszcze wczesniej calkiem solidny napastnik holenderskich boisk.

Olego wyjebal Konstantinou i Liberopulos .. chyba
              Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• aaa to Machlas Mieciela wypierdolil, pojebalo mi sie
                btw co tam u Żelka slychac, wie ktos ?

Komentarz

• Zamieszczone przez Cipciuś
                  Zamieszczone przez Yevaud
                  Niepotrzebnie pozbyto sie solidnych srodkowych obroncow - Rzezniczaka i Roslonia.

solidni obrońcy ? :O
                  Owszem. W porownaniu z Hugo - jak najbardziej podtrzymuje, ze byli solidni.
                  I jeszcze Djokovica nalezy doliczyc.
                  koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                    Za szybko?

Myslisz, ze w ciagu czterech dni (od meczu z Groclinem) tak bardzo sie poprawi ich postawa na boisku?
                    Bo jesli nie, to i tak bedzie "po ptokach".
                    Taa... Bo wszystkich sprowadzali właśnie po to, żeby wejść do grupy w CL.

Przypominam, że celem na ten sezon jest grupa w UEFA.
                    No tak.
                    Zapomnialem! To dlatego, ze wcale nie mielismy mistrzostwa zdobyc, a dopiero w tym sezonie. Ech ta cholerna druzyna sie wyglupila i wygrala.

Komentarz

• Zamieszczone przez Yevaud
                      Zamieszczone przez Cipciuś
                      Niepotrzebnie pozbyto sie solidnych srodkowych obroncow - Rzezniczaka i Roslonia.

solidni obrońcy ? :O
                      Owszem. W porownaniu z Hugo - jak najbardziej podtrzymuje, ze byli solidni.
                      I jeszcze Djokovica nalezy doliczyc.
                      Rosłoń owszem, Rzeźnik zdecydowanie nie. Głupich błędów popełniał od pyty...
                      From flood into the fire
                      One thousand voices sing
                      We're in this together
                      For whatever fate may bring

Komentarz

• Po meczu z liderem jeszcze raz podtrzymuje:
                        w porownaniu z Hugo to Rzezniczak byl solidny, Roslon bardzo dobry i Djokovic takoz. Na wiosne, grali Ouattara i Choto, ale wiedzieli, ze w razie gorszej formy moga wyleciec ze skladu. Teraz nie bardzo byloby kim zastapic.

Elton - dosc mnie rozbawila sytuacja z (mniej wiecej) 50 minuty meczu w Doniecku.
                        Przepchnal sie obok jakiegos Ukrainca. Potem wokol niego bylo 7-8 metrow wolnej przestrzeni, ale Elton rozpoczal drybling, okiwal powietrze i dalej przez nikogo nie naciskany podal niecelnie do Wlodara (podanie na okolo 15 metrow)
                        Teraz czesciowo sie wyjasniaja przyczyny takiej formy.

Piekarski ogolnie cieniasow do (L) sprowadzal. Jak raz trafil (Roger) to wszyscy uwierzyli, ze cokolwiek by on nie sprowadzil to juz zostanie wielka gwiazda.
                        A nasi Brazylijczycy okazuja sie nie lepsi niz ci z Pogoni.

Rodovic - byc moze okaze sie jedynym wzmocnieniem.

Komentarz

• Hugo przyprawia mnie o wielkie nerwy ale jeśli chodzi o Eltona wydaje mi sie że ma ''papiery'' na dobrego grajka...zdąrzyłem już zobaczyć technike ,szybkość i strzał z dystansu - u mnie ma jeszcze kredyt zaufania

na początku jak oglądałem Radovica to przypominał mi sie Nuhi czy inny niewypał...i to za 800 tyś - kurwiłem 800 tyś razy do telewizora... ale teraz widać że sie facet wyrabia z deczka...

wkońcu mamy mocne skrzydła
                          Jesteś panem własnego losu.

Komentarz

• Nie wiem- może to zły temat, ale niech mi ktoś powie co się dzieje ze Stanko?

W składzie Hannoveru go nie ma, Rot-Weiß Ahlen również. On gdzieś gra?

EDIT: Widzę na transfermarkt, że gość jest bez klubu :O

I po co było uciekać z klubu panie Svitlica?
                            https://www.facebook.com/cocadillaz

Komentarz

• Wygląda na to, że skończył mu się kontrakt z LR Ahlen i jest wolny. Latem jego agent negocjował z... Bełchatowem, ale się nie dogadali.
                              All men must die, but for every man his death is an accident.

Komentarz

• Zamieszczone przez Garm
                                Latem jego agent negocjował z... Bełchatowem, ale się nie dogadali.

To powinna być lekcja dla tych co spieprzają jak tylko ujrzą kilka $$$ więcej na papierku.

Aha... ja nie chcę, żeby wracał do Legii.
                                Only You

Komentarz

Pracuję...
                                X