Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Transfery

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zamieszczone przez Jaco Zobacz posta
    Jarecki, czy w dalszym ciągu twierdzisz, że poziom forum się podniósł ostatnio?
    Napewno nie w tym temacie
    Aczkolwiek ten temat, wg mnie mozna porównywać do takich rozwojowych tematów jak ten z ogłoszeniem pewnej niewiasty o depilacji Ale to nie nasza wina, że nie mamy w tym temacie o czym pisać.

OT: Zanim zacząłem u pisać, czytałem to forum przez kilka lat, ale niestety ze wględu na wiek nie wiele z tego pamiętam. A z tego co pamiętam, poziom był 'nieco' wyższy, choćby przez wpisy kibiców innych klubów. Ale i od nas dużo osób kmwtw się wpisywało.
    Mi bardziej chodziło o to, że nie ma takiej masakry jak na początku sezonu po meczu z wielkim Arsenalem

Komentarz

• śmiejecie się a ciekaw jestem ilu z Was mądrych na meczu śpiewało "My chcemy Gola, hej Legio..."

to teraz macie...

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
        śmiejecie się a ciekaw jestem ilu z Was mądrych na meczu śpiewało "My chcemy Gola, hej Legio..."

to teraz macie...
        śpiewaliśmy też 'Manuela za Mięciela' więc coby Jóźwiak się nie połapał

Komentarz

• Specjalnie wziąłem sobie urlop żeby być na bieżąco, odświeżam tą LL a tu cisza...
          ...szanuj i bądź szanowany...

Komentarz

• pysznie
            znaczy ja bylem za sciagniecem Gola, ale nie jako jedynego (czy prawie zawodnika), on mial byc uzupelnieniem

a tak, bedziemy grali 2-3 defensywnymi w srodku, a kto bedzie robil ofensywe? Rado, jezeli nie straci formy... Cabral? a skrzydla? trio dzikow Rybus, Manu i Szalach? czuje, ze Kielbik bedzie mial z wolnych 80% wszystkich naszych asyst
            "rozkazy takowe mam w dupie" - mjr. Hubal o nakazie rozwiązania oddziału

Komentarz

• Gol Gol Gol tylko po co Legii ten Gol?

Komentarz

• Zeby na defensywnym nie gral Jedrzejczyk w razie kontuzji/kartek Vrdoljaka/Borysiuka, tak jak w zeszlej rundzie?

Komentarz

• i to mnie wlasnie dziwi jak my bedziemy grali teraz - 3 defensywnymi bo lewej strony nie mamy do tego Manu Radovic i Kucharczyk/Mezenga
                  uff dobrze ze okienko transferowe sie otworzylo w Legii

Komentarz

• Paweł Janas stracił pracę
                    temu MM / ASInfo, ksppolonia.pl
                    Paweł Janas
                    fot. ASInfo

We wtorek za porozumieniem stron rozwiązana została umowa pełniącego w Polonii Warszawa funkcję dyrektora sportowego Pawła Janasa - donosi oficjalny serwis Czarnych Koszul.

Były selekcjoner reprezentacji Polski pracował w stołecznym klubie od czerwca 2010 roku. We wrześniu objął stanowisko trenera pierwszego zespołu, jednak drużyna pod jego wodzą prezentowała się poniżej oczekiwań.

Na przełomie roku wrócił do sprawowania funkcji organizacyjnej.

hm...czyżby nam się szykował transfer? Beret papa ?
                    Zmienić tej tradycji nic nie jest w stanie...

Komentarz

• Zamieszczone przez Eman Zobacz posta
                      Gol Gol Gol tylko po co Legii ten Gol?
                      Po to żeby było, że Legia kogoś sprowadziła.

Komentarz

• "Oznacza to, że do Kolejorza nie trafi ani Tomasz Wróbel, ani Modou Sougou. - Sougou będziemy obserwowali, może sięgniemy po niego latem - stwierdził Pogorzelczyk w rozmowie z "Głosem Wielkopolskim". "

Więc może jeszcze warto pomyśleć o Sougou w zimie jak Lech go sobie odpuścił. Jednak ciekawym zawodnikiem na lewą stronę jest też Marko Milinković z Koszyc. W tym sezonie 5 bramek i 3 asysty. Co myślicie ?
                        "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Mnie przekonałeś. Bierzmy go.
                          Milinkovic do Legii!

Komentarz

• Zamieszczone przez pawlik Zobacz posta
                            Mnie przekonałeś. Bierzmy go.
                            Milinkovic do Legii!

Spoko. Widzę, że mam wielką siłę perswazji Uważaj bo jeszcze w to uwierzę
                            "Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy !" J. Piłsudski

Komentarz

• Zamieszczone przez mizal Zobacz posta
                              w kazdm meczu Legia będzie miała przynajmniej jednego gola )
                              Oby to nie byl samoboj
                              koko koko Skorza spoko...

Komentarz

• albo ja przysypiam od sesji, albo od niej też trace rozum. to jest niemożliwe. musze to jeszcze raz sprawdzić. jakby co post do kasacji. error w głowie mam

edyta: no k... ja sprawdziłem, czy dobrze zauważyłem, nie wiem jak redaktor

http://tinypic.pl/4ctjwevlpj52

jeśli i on się nie pomylił to moje poprzednie, skreślone przemyślenia nt. wartości Simao a wartości np. Bruno Mezengi [800 tys.] nadal aktualne...
                                Ostatnio edytowany przez PabloMag; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

Pracuję...
                                X